PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Każdy się teraz rozczula nad Bayernem, a tak jak redakcja napisała wczoraj - nad nami nikt nie płakał, jak m. in. bez Messiego przegraliśmy 7-0. Bayern zagrał konsekwentnie i dobrze, ale my po prostu byliśmy lepsi. Wystarczyło, żeby Bayern delikatnie się odsłonił i już z 1-0 zrobiło się 3-0. Bayern miał kim grać, wciąż mieli silny skład, więc zwycięstwo jak najbardziej zasłużone.
0
Coś pięknego :D Messi bohaterem, ale cała drużyna, poza tym jednym błędem Masche przy okazji Lewego, pokazała ogromną klasę i dyscyplinę taktyczną. Jesteśmy jedną noga w finale, brawo !!! :D
0
Jeśli jakaś Barca zasługiwała na LM w ostatnich latach, to własnie ta. Pomimo, że Bayern jest niezwykle silny, to wierzę, że pokażemy determinację i konsekwencję! Już nie mogę się doczekać :D
3
Obyśmy jutro nie stracili bramki - to chyba najważniejsze. Nawet skromne 1-0 będzie dobrym wynikiem, jeśli tylko Bayern nie strzeli
0
Po pierwsze jeśli nawet złapiemy remis na Calderon ,a Real wygra wszystkie mecze, to mamy mistrza różnicą bramek. A po drugie - nie wytykajmy mu meczu, który odbył się 1,5 miesiąca temu - od tamtego czasu nastrzelał np PSG. Osobiście, bardziej niż o Neymara, obawiam się o defensywę. Jeden Pique może nie wystarczyć.
0
Czasem lepiej, oby tym razem tak było !
1
Ciężko będzie. Podstawowi piłkarze wypoczęci, mistrz zdobyty, więc odpoczną też przed wtorkowym spotkaniem. A do tego pierwszy meczu siebie. Jeśli wygramy ten mecz tracąc jedną bramkę, to osobiście uznam to za duży sukces.
0
Messi 40, Ronaldo 39
0
No to sobie chłopaki podbudowali morale przed Bayernem :D Brawo !!!
5
Raul i Puyol - dwa piękne symbole odwiecznych rywali :D Cieszę się, że mogłem być świadkiem ich pojedynków oraz że nasz symbol został w swojej drużynie do końca.
0
I pewnie takiego poziomu nie osiągnie, ale wciąż może być bardzo przydatnym zmiennikiem na lata, kiedy to Mascherano będzie kończył karierę.
0
Zgadzam się z kolorem czerwonym, chociaż same obawy są wg mnie trochę nad wyrost. Coś czuję, że w meczu z Cordobą ktoś z trójki odpocznie. Być może nawet dwóch i zostanie np Messi, Pedro i Munir/Sandro
1
Oczywiście Real nic nie grał, ale James strzelił w 44' i teraz pewnie wygrają ten mecz.
0
haha, dokładnie :D
0
Oj, żebyśmy się nie zdziwili. Juve straciło najmniej bramek w całej edycji LM, więc moim zdaniem Real wcale nie będzie miał takiej banalnej przeprawy
1
Jak Messi :D A jego rywalom nie za bardzo to pomaga. Na szczęście Robben to nie ten poziom. Nie mniej - ten dwumecz będzie bardzo ciężki i jeśli go przejdziemy, to nie wierzę, że ktoś z dwójki Real/Juve nas zaskoczy.
0
Kiepsko :/ Nie dość że u siebie pierwszy mecz, to jeszcze Bayern. Ale cóż - wierzę, że dadzą radę :D
1
Ja osobiście najbardziej chciałbym, żebyśmy trafili na Real lub Juventus. I żeby drugi z tych zespołów wyeliminował Bayern :D A tak na marginesie - sądzicie, że Vermaelen jeszcze zagra w tym sezonie?
1
Inteligencja a elokwencja to nie to samo. Praktycznie 90% piłkarzy nie potrafi się ładnie wysłowić, ale nie można przez to powiedzieć, że np. nie są inteligentni życiowo.
0
właśnie bez formy...
0
Do tego stylu gry idealnie pasowałby Pogba. O ile nie wyobrażałem go sobie przy Tiki-Tace, to w takim meczu, jak dziś mógłby być nieoceniony. Raz, że silny, dwa - umiałby się utrzymać dobrze przy piłce w środku. Mam nadzieję, że jednak uda im się go sprowadzić, bo załatałby dziurę w naszej drużynie i to solidnie :D
0
No bez przesady, Valencia to świetna drużyna, a nasi mieli prawo być zmęczeni po Sevilli i PSG. Oczywiście inną sprawą jest postawa obrony w pierwszej połowie. Ale wielkie dno? Wygraliśmy 2-0 i nie uzyskaliśmy tego wyniku za nic. Nie w każdym meczu musimy dominować i miażdżyć rywali :) Brawo dla chłopaków, że wytrzymali.
0
Myślę, że gdyby Isco przyszedł do nas wtedy, kiedy przyszedł do Realu, to nie grałby w ogóle. Iniesta i Xavi dominowali w środku. A Isco to zdecydowanie zawodnik, który pasuje do naszej drużyny i wcale nie jest to niemożliwe, że go ściągniemy.
4
No nie wiem, czy to jest na miejscu. Niby fajna odskocznia, ale koniec końców serwis prezentuje dość wysoki poziom. Te memy nie bardzo.
3
Całe szczęście. Może i bez formy, ale wciąż 2-3 lata gry przed sobą ma spokojnie i wierzę, że się odblokuje :D
1
A moim zdaniem Montoya zagrał naprawdę dobre spotkanie. Oczywiście - Alves byłby lepszy i powinien zagrać w rewanżu, ale staram się też brać pod uwagę czynnik, jakim jest brak ogrania u Martina. Grał zachowawczo, ale solidnie.
1
Oby nic poważnego. Od razu przypomina się kontuzja Neymara z Mistrzostw Świata i to, jak blisko było do tragedii. Mam nadzieję, że to jedynie uraz na tydzień, dwa.
1
Szkoda Mathieu, oby ten głupi gol go nie podłamał. Montoya też zagrał świetnie, podobnie jak cała drużyna. Brawo !!!
2
Myślę, że moglibyśmy. Już wtedy było nas na to stać, a teraz mamy mocniejszą kadrę. Jeśli nie zabraknie koncentracji i skupienia chłopakom przez resztę eliminacji, to może będziemy się cieszyć z ćwierćfinałów w 2016 :D
1
Ogólnie nie popieram takich zachowań piłkarzy - nawet, jak są temperamentni i impulsywni, to powinni tego nie pokazywać całemu światu. Co do wczoraj jednak, to uważam, że Neymar mógł się wściec i ciężko go winić. Od kilku tygodni nie był w stanie wejść w żaden mecz, a tutaj grał genialnie z wymagającym rywalem i kto wie, co jeszcze by zrobił przez ostatnie 20 minut. Ogółem uważam, że Lucho dobrze rotuje nasz skład, ale wczoraj po prostu podjął złą decyzję - bywa. Oby nigdy więcej.