2

Któryś mecz ligowy po prostu trzeba odpuścić. Innymi słowy zaryzykować utratę punktów kosztem prawdziwego odświeżenia piłkarzy.

Wg mnie bez tego pojawi nam się więcej mięśniówek a la Balde

15

Myślę, że Flick swoje powie w szatni i za zamkniętymi drzwiami. Dobrze, że publicznie ich teraz nie grilluje, bo to młoda drużyna i koniec końców są w półfinale.

Zimny prysznic i niech wyciągają wnioski.

0

@aiven Tak, tylko Yamal to 17-latek. On ma pełne prawo mieć takie mecze i już. Raphinha to inna para kaloszy. Na nim powinna opierać się ta drużyna.

0

A co o Araujo - może go tak szybko nie sprzedawajcie, bo facet dzisiaj miał dwa czy trzy takie powroty i obrony, że uratował nam tyłek. Więc trochę spokojnie, kiepsko się zachował przy bramce, ale dużo większy kryminał odwalili Garcia z Martinem, dając się objechać jednemu grajkowi.

4

Mamy awans, ale z taką grą to Bayern lub Inter nas rozsmarują. Dramat i nic takiego grania nie usprawiedliwia. Nie kupuję argumentów "gdyby musieli, to by wygrali", bo na pewno nie odpoczęli w tym meczu. Zbyt często sytuacja była na ostrzu noża.

Raphinha to dramat, naprawdę - kolejny raz złe decyzje, kolejny raz marnuje pracę kolegów. Yamala rozumiem, to dzieciak.

Lewy bardzo dobry mecz, dużo walki i dużo dał drużynie.

Fermin słaby, nie można tyle marnować. Strasznie chaotyczny piłkarz, musi nauczyć się opanowania emocji tak ogólnie.

3

Jestem dzisiaj tak naprawdę wściekły na dwóch piłkarzy.

Pierwszy - Fermin. Wiem, że się stara, ale nie może tyle marnować.

Drugi - i dużo bardziej - Raphinha. Kolejny mecz beznadziejny. Spóźniony w pressingu, złe decyzje pod bramką, techniczne błędy - fatalny.

0

Araujo jak Araujo, ale to jak Martin dał się objechać to jest masakra. I w ogóle jak on był ustawiony w tej akcji, z 8 metrów za linią defensywy, łamiąc linię

3

Dobra, Fermin na ławę. Ile można, nie ma prawa tak marnować sytuacji

5

A tak w ogóle to Wojtula dzisiaj świetny mecz. Utrzymuje nas w grze, znowu.

1

De Jong dzisiaj to kryminał

0

Kurde, aż mi szkoda BVB, że akurat samobója tracą. Natomiast no dla nas super! Bardzo ładna akcja.

Może się obudzą, zwłaszcza Rapha.

1

@LOPEZ16 @lukmrz W sumie macie rację, chyba za bardzo zatrzymałem się na tej sytuacji, gdzie podał do Fermina przy 3 vs 2. Ale tak - dużo ważnego przetrzymywania piłki i dwa świetne podania do Raphy. Więc Lewy też na plus :)

0

@dzefrej234 No właśnie póki co niech odpoczywa. Nawet jak przegramy 2-0 to i tak awansujemy, a Pedri musi być zdrowy. Mamy wystarczająco jakości na boisku, żeby tego nie przegrać.

1

Araujo dzisiaj bardzo ważne interwencje i powroty. Nie dojeżdża z wyprowadzeniem piłki i nie wiem, czy jednak z Garcią nie wyglądałoby to lepiej, ale dziś przynajmniej Urugwajczyk wywiązuje się z tego, z czego jest najlepszy.

Rapha - fatalnie, chyba najgorszy dzisiaj. Niecelne podania, zła kontrola piłki, złe decyzje, przewidywalny. Yamalowi za to nie wychodzą podstawowe zagrania. Na minus dla mnie jeszcze De Jong, te straty dzisiaj i przytrzymywanie piłki beznadziejne.

No i na pewno widać brak Balde, choć akurat Martin wcale nie był najsłabszy.

Kounde, Cubarsi i Gavi super. Lewy - przeciętnie, fatalnie zmarnowana sytuacja. Fermin - jak zwykle dużo biega i niewiele z tego wynika.

0

@aiven Nie napisałem, że jest najsłabszy. I masz rację, wielu dzisiaj wygląda źle.

1

Dzisiaj Yamalowi nie wychodzą najprostsze zagrania. Fatalnie wyglądamy dzisiaj, bardzo nieodpowiedzialnie i bez koncentracji. Albo pod ogromną presją.

0

@krystus48 Przecież przegrywa i nie jest w stanie się utrzymać przy piłce...

3

Nie mogę na to patrzeć, grają jak amatorzy.

1

Co oni dzisiaj odpieprzają...

0

@WolfXpS No tak tak, wg tych widełek zdecydowanie 3.

1

@WolfXpS Mówię o tym, jak powinno być, nie w odniesieniu do obecnych przepisów.

0

@krzak90 No to prawda, 102 mecze z rzędu - wow

3

To jest żart, takie faule powinny z miejsca być karane 3-4 meczami zawieszenia. I dopiero wydłużane w przypadku poważnych kontuzji.

Gdyby jeszcze Mbappe się kajał, ale on i reszta Realu jeszcze narzekali na sędziowanie i zachowywali się tak, jakby sędzia był nienormalny z żółta kartką.

I nie mówię tego dlatego, że to Real czy Mbappe. Gdyby Lewandowski, Yamal, czy Gavi tak zaatakowali rywala, dopominałbym się dokładnie o tak samo surową karę. W piłce nie powinno być miejsca na takie chamstwo i brutalną grę.

Ale jeśli większa kara będzie za obrazę majestatu arbitrów, niż za brutalny faul, to nie wyelimiujemy takiej gry nigdy. Absurd, absurd i jeszcze raz absurd.

25

Odpoczywa Inigo i Pedri - super! Jeszcze żeby Lamine dostał trochę oddechu.

0

@RoberDzik Jeszcze nie wiem, na kogo zagłosuję, ale na pewno nie zagłosuję na Trzaskowskiego.

1

@Safrani Mnie takie akcje zachęcają co najwyżej do tego, żeby albo opuszczać ten kraj, albo oszukiwać na podatkach. Ja akurat planuję mieć dzieci, ale nienawidzę takich zagrywek i piętnowania osób, które po prostu nie chcą mieć dzieci

1

MAtS, jeśli już koniecznie ma grać, to niech sobie wejdzie w ostatnich kolejkach ligi, mam nadzieję, że już nic nie znaczących. Ale LM i kluczowe mecze - ludzie, o czym my rozmawiamy.

A już w kontekście wywiadu Ter Stegena jest to dla mnie wystarczający powód, żeby go tu w ogóle nie chcieć. Nie potrzebujemy zawodników, którzy boją się rywalizacji i uciekają się do szantażów.

1

@kuz To prawda, ale to co wg mnie najbardziej tracimy, to solidną lewą flankę przy wyprowadzaniu piłki. Balde potrafi dryblingiem lub rozegraniem ominąć kilku zawodników, z Martinem różnie. I tutaj się martwię o kontry przy stratach w tym sektorze boiska.

1

Powiem Wam, że martwi mnie brak Balde, zwłaszcza w kontekście meczu z Realem. Oczywiście ufam Flickowi i to bardzo. Zgaduję, że coś wymyśli, ale nie ma łatwo, ławka jest bardzo krótka i Martin będzie mocno wystawiony na próbę.

Całe szczęście, że z Borussią mamy taką zaliczkę

1

W sumie nie powinniśmy się dziwić. Ale nieważne - patrzmy na siebie, na razie robimy to co trzeba - wygrywamy i idziemy po wszystkie trofea. Oby tak dalej!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?