PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dominikpiqe Pełna zgoda, dzisiaj to nie był mecz na zdjęcie Pedriego, tak jak nie był to mecz na wprowadzanie Gaviego. Ogólnie zmiany Flicka zrozumiałe i logiczne, nie mógł przewidzieć, że Eric zagra tak słabo, bo ostatnio dobrze mu szło.
1
@Jordi10 Pełna zgoda i moim zdaniem to jest obecnie nasz największy minus. Bo będą mecze, gdzie jedna taka akcja zadecyduje o tym, czy wygrywamy finał, czy nie. Albo czy odpadamy z LM, czy nie.
0
@Derpowsky No w drugiej połowie oni dominowali, to było widać. Pierwsza nasza akcja w 77. minucie. Z tym, że w pierwszej to my dyktowaliśmy warunki, także no 50-50.
18
Nie wiem, jak Wy, ale ja bym dał odpocząć Pedriemu cały mecz z Betisem. Kiedyś musi odpocząć, a to spotkanie i spotkanie z Osasuną dużo go kosztowały. Na Dortmund musimy być w pełni sił.
0
@Wafelattio Jeśli zagramy tak jak w drugiej połowie, to Real nas wyjaśni
2
JEEEST! Matko, ale to była TRAGICZNA druga połowa, ale MAMY to! Koniec końców ogromne brawa dla naszych, dali radę, choć sporo do poprawy.
Wg mnie Flick musi na końcówkę sezonu popracować z naszym tridente, aby częściej siebie szukali, bo naprawdę taki egoizm może nas kosztować finał.
Lewy - kapitalna zmiana! Dał bardzo wiele w tej walce, złapał ważny rzut wolny, kiedy kompletnie nie mogliśmy wyjść z własnej połowy.
Pedri - klasa, bez niego to nic by nie było dzisiaj.
De Jong - wg mnie bardzo nierówny mecz, wiele głupich decyzji.
Yamal - musi chłopak trochę spokornieć, bo nie ma prawa nie wracać do obrony w takim meczu. Dobra zmiana.
Garcia - trochę jak dziecko we mgle dzisiaj, dużo błędów, złe czytanie gry. Zmarnował świetną kontrę, przegrywał pojedynki - no słabo.
Ferran - co miał dać, to dał, druga połowa bardzo słaba.
Rapha - fatalnie dzisiaj.
Wojtula - wciąż talizman :)
Sędzia - pierwsza połowa dobra, choć nie rozumiem braku czerwa. Ale w drugiej kompletnie się pogubił. Nie gwizdał ewidentnych fauli, potem dawał się nabierać na symulki.
1
Ale Martin dał się nabrać. No dzieciak no, eh... Oby to nas nie kosztowało bramki.
0
Eric Garcia masa błędów póki co
1
I kolejny, który gra pod siebie, matko - podajcie w końcu tę piłkę!
1
Brawo, Robert! O takie faule chodziło, Ferran nie umiał tego wykorzystać, a to będzie kluczowe z tym Atleti (i z tym arbitrem)
3
Tutaj Lewy się przyda, powalczy z tymi obrońcami, trochę połapie fauli - myślę, że Ferran co miał dać, to dał.
Jestem bardzo zawiedziony dzisiaj Raphą, fatalny mecz, chyba najgorszy w tym sezonie póki co.
1
Ferran powinien trochę sprytu wykazać, podaktorzyć trochę, bo daje się wywalać jak amator i sędzia nic mu nie gwizdnie.
3
Jezu, ten sędzia nabiera się na każdą pierdołę. Oczywiście - teraz psy Simeone będą symulować, bo sędzia jest skrupulatny.
0
Nie mogę patrzeć na grę De Jonga dzisiaj, miał dobre momenty, ale to bezsensowne holowanie piłki jest beznadziejne.
0
Jezu, no nie mogę ich słuchać. "Skrobnięty" za wejście Moliny. Czy Żewłakow jest normalny?
Szpakowski chyba zatrzymał się w 2006, kiedy jaraliśmy się samym faktem gry Żurawskiego w Celticu. Nikt tu nie włącza Barcelony dla samego Lewandowskiego, to już nie są te czasy.
Słuchanie ich to jest taka kara...
0
@Patryk1899 To prawda, ale Torre jest mega nieograny, ja bym na razie chyba nic nie zmieniał.
1
@Patryk1899 Gaviego bym się bał na taki mecz. Atletico, nagrzany Gavi i rzucający kartkai sędzia? Wg mnie Fermin powinien grać dopóki sam nie obejrzy żółtej i potem Gavi dopiero.
24
No i dobra, ale przynajmniej całą resztę meczu jest konsekwentny i karze faule kartkami. To jest dla nas wspaniałe, niech tak dalej sędziuje.
4
Pięknie się patrzy na tych gnojków z Atletico temperowanych żółtkami. Bylebyśmy jeszcze co najmniej jedną strzelili, bo jak wejdzie Sorloth, to trzeba jedną straconą wliczyć XD
2
Zasłużona żółta, sędzia póki co konsekwentny i bardzo to szanuję. Oby tak dalej, a nasi po prostu niech uważają, bo takie skrupulatne sędziowanie działa na naszą korzyść.
4
Jezu, jakie to jest piękne widzieć żółte kartki w ręku arbitra. Nie pamiętam meczu, kiedy tak sumiennie karaliby faule i dyskusje. A tutaj już 3 żółtka z boiska i jedno dla Simeone. Wspaniale się to ogląda
0
Dobrze, że sędzia się z nimi nie chrzani i od razu daje kartki. Wyobraźcie sobie, co by tu było, gdyby Azpilicueta i De Paul nie mieli kartek.
1
Simeone to kundel, tak jak jego kundle na boisku. Nie trawię gościa i życzę, żeby w końcu odszedł z tej ligi.
3
Musimy strzelić CO NAJMNIEJ dwa gole dzisiaj, bo wiadomo, że prędzej czy później wejdzie Sorloth, a to oznacza stratę jednej bramki :P
7
@Wittgenstein Ale być może nie aż tak silnej :)
20
Na pewno XD po kolejnej kontuzji kolana jest w najlepszej formie, choć w ostatnich latach z sezonu na sezon było coraz gorzej (z wyłączeniem absurdalnego sezonu Xaviego, kiedy graliśmy defensywnie i brzydko).
Nie mam nic do MAtS-a, ale mecz z Benficą pokazał mi, co to znaczy mieć bramkarza, który robi różnicę i uświadomiłem sobie, że zwłaszcza w LM nie pamiętałem takiego meczu od wielu, wielu lat.
3
Eh, to Sociedad. Najpierw bawią się na swojej połowie, a potem nie kryją Rudigera w polu karnym XD
0
Rudiger najbardziej się pluje, a sam jest dużo brutalniejszy w swojej grze
1
@Stinger_ Ja w ogóle nie piję wódki, nie lubię i omijam szerokim łukiem. Ale kiedyś, jak piłem częściej, to Stock albo Żołądkowa.
0
@Kismeth Była szokująca, bo Pena nie dawał argumentów, żeby go odstawić. Tym bardziej, że Flick sam od początku głośno mówił o tym, że nie zamierza po prostu wstawiać Szczęsnego.
Gdyby Pena grał tak, jak rok wcześniej, to nie byłoby żadnego zdziwienia, ale grał znacznie lepiej i ratował niektóre mecze świetną postawą. Jasne, że Wojtke przychodził jako znacznie lepszy bramkarz, ale to sam Flick pokazał jasno, że na miejsce w bramce trzeba będzie zapracować. A potem stawiał na Wojtka pomimo naprawdę kiepskich początkowych meczów.