11

Mam nadzieję, że tym meczem Taylor na zawsze wypisał się z poważnej piłki. Każdy mecz z udziałem tego patafiana wygląda tak, że komuś dzieje się krzywda, bo on nie potrafi zarządzać, pozwala na brutalną grę, a potem ratuje się kretyńskimi decyzjami.

Żart, nie arbiter.

2

Beznadziejna decyzja de la Fuente. Jak można bronić od 60. minuty z Niemcami wyniku 1-0 - przecież to jest szkolny błąd i proszenie się o problemy.

0

@KamQiX Patrząc na to, jak grają, to nie mielibyśmy szans. Towarzyski to się nijak ma do meczu turniejowego o stawkę.

0

Ale mają wyćwiczone te rożne, wow.

1

O wow! Diogo Costa będzie miał MVP.

0

@MesQueUnClub96 Tylko kompletny ignorant odmówiłby temu gościowi woli walki, ambicji i determinacji. Mogę go nie lubić, ale te cechy podziwiałem u niego od zawsze i uważam, że wielu zawodnikom tego dzisiaj brakuje. Może nie w tak skrajnym stopniu, ale szczerze? W jakimkolwiek.

12

A ja bym chciał, żeby piłkarze Barcelony lub Polski mieli 50% ambicji Cristiano Ronaldo. Facet w wieku prawie 40 lat przeżywa do tego stopnia zmarnowanego karnego - zdecydowanie wolałbym takie reakcje po przegranych np. z PSG, niż cyrki, jakie odprawił Araujo.

2

Kolejny sędzia, który zapomniał o kartkach

0

@Iniesta8i No bez przesady, najgorszy całą pierwszą połowę był Morata i Ruiz. Gdyby nie ten gol, to mecz Fabiana do zapomnienia, a Pedri wiele razy ładnie rozrzucał piłki w strefy, gdzie byli wolni partnerzy.

2

Serio zdjął Pedriego? Dziwne. Ale z drugiej strony chłopak odpocznie.

1

Wow! Fabian Ruiz - chciałem go zdejmować po pierwszej połowie (no bo serio grał słabo), a tutaj proszę - brameczka :)

A Yamal przepiękna wrzutka.

1

Potężna kontrowersja? XD Co oni gadają. To anulowanie goli przed absorbowwanie piłkarza, który stoi na spalonym, ale nie bierze udziału w grze jest absolutnie kretyński.

1

@Kamilos84 No to Nico Williams, Rodri i Mbappe :D

0

Super!!! Brawo, dalej Hiszpania!

3

Póki co Fabian Ruiz do zmiany, beznadziejny jest.

0

@lntrowertyk Dobrze, że nie ma, bo chłopak może odpocząć przed Olimpiadą.

0

Ale pierdoły, no weźcie się w garść.

1

@Kamilos84 Ze wszystkich drużyn? I pytanie, czy realne transfery, czy pieniądze nie grają roli? :D

2

Nico z Yamalem wyglądają na naprawdę zgranych, a przecież nawet nie grają jednym klubie. Mam nadzieję, że to się niebawem zmieni (jeszcze nie wiem jak i za co, ale nadzieja umiera ostatnia :P ).

1

Plus jest taki, że Szwajcarzy powinni tych Angoli roznieść.

1

@mekston To prawda, ale przy graczach takich, jak Lamine Yamal może nadejść nasz czas również :)

0

@Jersi1 Mogę mówić za siebie. Z jednej strony chodzi o to, że Słowacy to underdog, więc już tutaj jest to ciekawe, bo lubię takie historie w piłce.

Po drugie, wkurzające jest patrzenie na drużynę o takim potencjale piłkarskim, która przepychana jest kolanem przez połączenie farta, sprzyjających im decyzji sędziowskich i wbijaniem jakichś gówno-bramek w końcówkach.

Po trzecie - ja osobiście nie lubię Anglików jako kraju. Mimo, że osobiście poznałem kilkoro naprawdę fajnych ludzi z Londynu, to z mojego szerszego doświadczenia jest to arogancki i zarozumiały naród, przekonany o swojej wyższości nad innymi.

1

Żółta kartka? A po co to komu

1

@Neymar_Junior O faule i o symulki. Jakoś w meczu Czechów z Turkami nie było problemu, żeby pokazać dwie żółte jedna po drugiej - tam nikt się nie zastanawiał, czy zepsuty zostanie spektakl. Ale oczywiście jak dochodzi do Bellinghama, to sędzia nie ma jaj.

0

@zytko3 @Kuchar Tak, macie rację - Niemcy też grają fajną piłkę.

1

Najgorsze jest to, że Słowacja nie wytrzyma fizycznie tej dogrywki, Anglia awansuje mimo, że gra BEZNADZIEJNIE.

I oczywiście będą się teraz spuszczać nad Bellinghamem, który strzelił bardzo ładną bramkę, ale który też zasługiwał na kilka żółtych w tym meczu. Znowu - w meczach Realu jest to samo.

To EURO jest straszną padaką, poza Hiszpanią nikt nawet nie próbuje zagrać ładnej piłki.

1

No nie wierzę... Cholerni Angole...

2

@Gibbon_FCB A co, to już kibic Barcelony nie może docenić rywala? Serio Ci to aż tak przeszkadza? Z resztą ma rację - Bellingham to kozak i mega go Realowi zazdroszczę.

2

@misterio Dokładnie, to teraz przełamać klątwę ćwierćfinału!

3

Eh, straszna szkoda tego meczu z Francją wczoraj, dzisiaj zagraliśmy o niebo lepiej. Mamy brąz, co oczywiście cieszy, ale złoto / srebro było bardzo blisko.

Mamy sporo do poprawienia przed IO, ale mamy szansę na medal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?