0

wiem, ale jest fajna :P

0

I ta cieszynka Sturridge'a.

0

Ma też czapkę. Po prostu napis chciał pokazać.

0

Cieszę się, że go obejrzałem. Oby takie same emocji były w niemieckich derbach.

0

Takiego meczu dawno nie widziałem.

0

Jeśli derby Merseyside, to akcje naprawdę piękne.

0

Czyj?

0

Dodatkowe 4 minuty. Na 3:3 się nie skończy.

0

Jaki piękny mecz...

0

3-3 Sturridge!

0

C+ Sport ;)

0

I w końcu gol!

0

Ale tam miesza Deulofeu.

0

Czuję, że Święci wygrają ten mecz. Oby do 0.

0

Jak Suarez tego nie strzeli a raczek jak Howard to obroniłł? Co za mecz!

0

Jak można było tak zepsuć 4 na 2...

0

Ale to zrobili! coś pięknego!

0

W tym roku za wiele F1 nie oglądałem. Bez Kubicy to już trochę nie to samo.

0

Na oglądanie skoków przyjdzie jeszcze czas, w zimowe wieczory, kiedy nie będą w tym czasie mecze Barcy.

Co mnie obchodzi jego zdanie, 2x derby i Barca, coś pięknego.

0

Camp Nou faktycznie za drogie.

0

Fajny maraton dzisiaj. Everton - Liverpool, Barcelona - Granada, Borussia - Bayern, Real - Almeria i Milan - Genoa

Ale zepsuł Allen, gorzej niż Deulofeu

0

Ale zepsuł Deulofeu.

0

No nie.

0

To bardzo fajny skład, szkoda tylko, że Song nie gra...

0

Ale jaja. Liczę, że Montoya zagra dobry mecz.

0

Dobre wieści po treningu - żaden zawodnik nie odniósł kontuzji :P

0

wobec?

0

Takich samych pytań mogło być z 500 :)

0

Mogą sobie przybić piątkę z Messim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?