0

Też macie opóźnienie w tv 30 sekund względem tego co Flashscore pokazuje czy tylko u mnie tak to super działa?

7

@macio_944 ahh to mieszanie wszystkiego ze sportem. Niech jeszcze uklękną

0

@Bobo25 wątpię w remis. Albo cudem wygramy albo Hiszpania nas zniszczy

0

@PiotrR się okaże, dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe XD

1

@PiotrR niee, bo gruby będę :(

@WisniaKala to już się chłodzi xD

1

50 zł na Polske, będę żałował pewnie XD

0

@DonMatteo901 i przynajmniej 2 gole (3 nie pamiętam) to 100% jego zasługa. Gol z połowy i karny wywalczony

1

@PiotrR ja XD na szczęście to był ten z typu wariatów i już Słowacja popsuła :v

A na tasiemce odpuściłem ten mecz akurat

0

@LightningStrike przynajmniej tworzą 100% okazje :D

9

Ale dupa boli że praktycznie wszystkie reprezentacje pokazują się z dobrej strony oprocz nas.. no i Turcji

4

Na każdym turnieju już od początku zaczyna się kalkulacja co zrobić żeby wyjść z grupy xD Trzeba było wygrać ze słabą Słowacją, a nie teraz liczyć na cuda. Jak my mamy coś ugrać jako reprezentacja na wielkich imprezach jak liczymy na innych, a nie na siebie?

Miałem duże nadzieję przed pierwszym meczem, ale teraz już ich nie mam. Jutro Hiszpania nas pyknie ze 3:0 jak znowu zagramy lipę w obronie. Chciałbym się mylić, ale nie widzę argumentów dlaczego mielibyśmy wygrać lub przynajmniej zremisować z Hiszpanami. A Szwecja to też nie są chłopcy do bicia. Na 90% jutro jedziemy do domu...

0

@tobiasson92 Prosta sprawa, wygrywamy 1:0 z Hiszpanią

0

Byle w tym meczu nie było remisu :D

13

@DonMatteo901 Nieważne jak bardzo los by Ci nie sprzyjał, drużynę trzeba dopingować XD

0

Karny? Serio? Czemu xD Dla mnie średnio za takie coś

1

@PlsNotAtletico Dokładnie, potem Belgia i Holandia wchodzą i czwartek udany

0

@Herato Robert nie wygrał złotej piłki tylko FIFA The Best. Nie przypominam sobie nagrody od France Football, chyba że coś mnie ominęło xD

1

Ale ta Turcja jest mierna, niestety kurs skusil zeby na nich dać xD

1

@SteuerFreiMoney u mnie Vectra ma telewizję przez Wi-fi, więc jak zasięg internetu spada to sypie się wszystko, nie polecam XD

1

Komentarz usunięty

0

Ramsey boi się strzelać, żeby przypadkiem ktoś znany nie umarł

0

@Cadafaz mówisz i masz xD

0

A dalem sobie Węgrów za 30 zł, a może akurat się uda xD

0

@daniel32778 jestem za Węgrami, bo nigdy nie trawiłem Portugalii i nie ze względu na Ronaldo

1

@dmcteam Węgry do boju

0

@Rewolucja123 Giw as dżi ti ej siks, plis rockstar

3

U mnie w pracy są pewni, że ogramy Hiszpanów w sobotę. Chciałbym mieć dalej taki optymizm, na prawdę.. Ale czuję, że Hiszpania po prostu zdenerwowana remisem ze Szwedami nas zje. Wcale nie zdziwię się jak wrzucą nam 3 bramki i nie dadzą za wiele czasu przy piłce. Obronę mamy dziurawą jak ser szwajcarski.

0

@doc Uff, na szczęście będę w pracy

0

@Chaoss Cudem remis z Hiszpanią (XDDD) i wygrana ze Szwedami, jednocześnie porażka Szwedów z Hiszpanią oraz remis i przegrana Słowacji w kolejnych meczach da nam jakieś nadzieje. Ale to trochę abstrakcyjny scenariusz.

0

@Dankhog w sumie ta, do boju Polska XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?