0

To czas na kalkulacje XD Co musi się stać żebyśmy wyszli z grupy z któregokolwiek miejsca? Abstrakcyjnie trochę, ale no cóż :D

0

Wierzyłem w nich, ale już nie wierze. Dramat obrona, sraka w każdej akcji Słowacji, w ataku jako jedyny Zieliński coś próbował tak na prawdę. Dobre 5 minut pierwszej połowy i 5 minut drugiej to za mało.

Hiszpania nas pyknie 3:0 minimum z takim graniem, w sumie dla nas już jest po turnieju na dobrą sprawę.

0

Hahahah brawo krycha

0

Każda akcja Słowacji to sraczka w obronie niestety

1

2v1 sobie wygrał na luzie xD

0

@Herato Wydaje mi się, że na pewno pomoc mamy lepszą. No i Roberta w życiowej formie. Obrona na pewno gorzej wygląda co pokazały towarzyskie mecze. O to się najbardziej obawiam.

0

@klopx Bez kitu XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AFA90 W pracy powinni robić przerwę jak gra Polska na ważnym turnieju, niezależnie od dyscypliny. Mam nadzieję, że u mnie zrobią jak będziemy grać ze Szwedami, a ja będę gnił na drugiej zmianie :D

0

@Barca1992 Pizza, na deser czipsy, kawa. Bez alkoholu, bo nocna zmiana po meczu

0

@Explode Zalecane zawsze są do wysokich 1080p/60fps lub 30 fps. Twórcy raczej do tych wyższych rozdzielczości potem udostępniają osobne wymagania do 4k i ultra z RT.

0

Ładne wymagania Stalkera 2. Ciekawe jakie będą miały przełożenie w rzeczywistości. Wątpię, że do komfortowej gry na wysokich będzie faktycznie potrzebny ten RTX 2070 super lub GTX 1080 Ti.

https://www.cdaction.pl/news-63953/stalker-2-heart-of-chernobyl--wymagania-sprzetowe-i-edycje-kolekcjonerskie.html

0

@koziar Grafika dramatycznie słaba, a w wymaganiach pewnie będzie i7 8700k i gtx 1080 :D

0

@tobiasson92 To samo wczoraj pisałem. Zakładając, że Hiszpania dzisiaj wygra, a my zremisujemy lub przegramy to na 100% musimy wygrać z Hiszpanią PRZYNAJMNIEJ żeby mieć nadzieję. Więc dzisiaj gramy tak na prawdę mecz o wszystko.

W sumie nawet niezależnie od wyniku Hiszpanów w przypadku przegranej dzisiaj lub tego remisu musimy z nimi wygrać w sobotę.

1

@Kondziubarca Zagrałem Szkocję, Polskę i Hiszpanie, na dwóch kuponach razem 700 do wyjęcia, zobaczymy co to będzie xD

0

@IbrahimAfellay Idealnie do barszczyku finał przy -10 na dworze. Piękny to będzie klimat XD

0

@Kondziubarca Kurs przyjemny na Szkotów i chyba się skuszę, tylko warto by było coś jeszcze dorzucić ;p

0

Szkocja vs Czechy, co myślicie o tym meczu? Obie strzelą czy Szkoci na czysto to biorą?

3

@Ojciec5tkidzieci Oby to była prawda. Nie zniosę Szpakowskiego, już wystarczy, że będzie komentował najważniejszy mecz tej imprezy.

0

@chavez Polska wygrana, Hiszpania wygrana i zgarniam 370. Wczoraj 200 wpadło, dobrze się to Euro zaczyna :D

4

Jutro Polska musi wygrać, w innym wypadku będziemy musieli wygrać z Hiszpanami na pewno. To w sumie jutro gramy mecz o wszystko XD

0

O co chodzi, ze na superbecie rozliczylo mi kupon jako wygrany w 80 minucie jak jest 2-2, a mam na czysto Holandię? :D

0

XDDDDDDDDDDDDD ale syf

0

Będą nerwy do końca :/

0

Brawooo, jazdunia :D

0

Oby Holandia wcisnęła ze dwie najlepiej

0

@Janas11224 Tak na dobrą sprawę Eriksen na te kilkanaście minut był już po drugiej stronie. Tylko i wyłącznie dzięki ratownikom, że nie odpuszczali nadal jest na tym świecie.

Wczoraj też byłem oburzony tym co Dekiert gada w studio, ale postawmy się w jej sytuacji. Szok, stres i ogólna dezorientacja przez to co się działo zrobiło swoje i trochę wybiegła ze słowami. Dzisiaj przeprosiła.

1

@PolskiBarcelonista10 Duet Szpakowski-Strejlau byłby piękny :D Chociaż Pana Strejlau słucha się 100x lepiej

2

@GeneralXavi Austria na czysto więc bez wylewu nie mogło się obyć

1

@sila101 mi Austria i Holandia została

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?