1

Co zamknęli w końcu?

3

@avanes Jeśli ktoś myśli, że rodziny polityków odczuwają ten lockdown tak samo lub podobnie jak my to jest bardzo naiwny :D Ilość ulg będąc w rodzinie takiego kłamcy jest pewnie niezliczona tylko bardzo dobrze ukryta. Pomijając to, ich rodziny to ich zwolennicy, wątpię, że jest inaczej.

0

To co tym razem? Zamkną fryzjerów, usługi kosmetyczne i zakłady produkcyjne? :D

0

@Gosciuu To pewnie zaczną się protesty, które gówno dadzą jak zwykle xD I tak koło się kręci w tym szambie

0

@marcin62 Wczoraj widziałem artykuł u nich z Wiedźminem 3 w 8k i cena wg nich żeby w to pograć to 14k za samego blaszaka.

Z ciekawości sprawdziłem ceny kart. RTX 3080 za 13k prawie, 3090 za 14k na komputroniku, oczywiście niedostępny XDDD Ah jak dobrze mieć PC, który jeszcze w miarę pociągnie wszystko w 50-60 fps na wysokich. Fajnie muszą się czuć ludzie, którzy specjalnie sprzedawali RTXy 2000 przed premierą 3000.

0

@FCBparasiempre Czysta 2 niestety

0

@FCBparasiempre Holandia :(

2

Chyba czas skończyć z tymi kuponami jak już pierwszy mecz kończy zabawę XD

1

@pingus_216 Mimo tego mam nadzieję, że Atalanta ich rozjedzie. Im szybciej przestaną mieć nadzieję na LM tym lepiej :D

0

@marcin62 I do tego na modach, ło panie. Da się z tego zrobić grę obecnych czasów jeśli chodzi o grafikę. Az kusi zeby wrocic ponownie xD

0

@HighestInTheRoom Trochę źle zrobiłeś. Jak się źle czułeś to od razu trzeba było dzwonić do lekarza po L4. Teraz wciśniesz wszystko przez telefon i Ci po prostu wypisze, a potem kombinować z testami.

A tak to pracodawca może Ci z urlopu zabrać albo nie wypłacić tych dni, chyba że wyjdzie Ci pozytywny to wtedy L4 od czasu kiedy Cie nie było. Tak mi się wydaje ;p

2

@LeoMessi1994 Nawet jak jesteś pantoflem to słuchasz tych fochów xd Cokolwiek byś nie robił to tego słuchasz, kobiety są tak zaprogramowane xD

0

@Rust_Cohle Szczerze to świadczy o jego fenomenie. Gość ma 36 lat, praktycznie o krok od skończenia kariery, a każdy mówi, że on idzie gdzieś (w tym momencie Juve) pomóc wygrać najważniejsze klubowe trofeum. Widać jaką pozycję sobie wyrobił przez te wszystkie lata i jak świat futbolu będzie za nim płakał mimo tej nienawiści z każdej strony.

Poza tym co ten Juventus może osiągnąć z Pirlo na ławce? Dali go chyba tam za nazwisko, bo trener z niego gorszy niż Lampard.

1

@BarcaInfo Nadal dramat, zlepek dwóch koszulek jak dla mnie. To tak jak klepanie auta z dwóch innych, niby można, ale jak to wygląda i jaki to ma sens.

Zamiast trzymać się tradycji, bez żadnych wymyślnych durnot to Ci na siłę próbują coś urozmaicać

0

@Krzychu1010 Najtańsza oferta jaką znalazłem w 2 minuty to ps4 slim z dwoma padami i rdr2 za 600 zł. Więc z takim zestawem pewnie mniej niż 600, bo za obie te FIFY osobiście nie dałbym 50 zł, a nieoryginalny pad do konsoli to nie pad

1

@Rysiu Nie wybitna, ale to jedna z niewielu rzeczy, które na prawdę można tam pochwalić niestety. Wyszła fajna gra fabularna, ale RPG marny. Wiadomo, muzyka, dialogi to mistrzostwo, ale to już było wiadomo od zapowiedzi, że tak będzie, bo Redzi w te rzeczy akurat potrafią.

Na pewno mają mocną podstawkę pod kolejne takie gry przez chociażby świetny projekt miasta (jak wyżej napisałeś), ale bez solidnej przebudowy silnika lub po prostu jego zmiany to wyjdzie to samo, czyli martwe miasto z debilną sztuczną inteligencją, bo wątpię, że zachowanie NPC to bug (tak uważa prezes CDPR).

0

@clyde Jeśli nastawisz się tylko na fabułę w Cyberpunku i zadania poboczne, które mają tam jakąś swoją historię to się nie zawiedziesz, jeśli oczekujesz zajebistego RPG, z żyjącym miastem, dopracowanym systemem craftingu itd to srogo się zawiedziesz xD

PS. Fabuła to 15-20h, także jeden dobry dzień gry ;p

@4drian0 Osobiście polecam, nawet w tych 30 fps. Gorsza niż pierwsza część, ale nadal bardzo dobry tytuł i na pewno warty ogrania.

3

@ChampionLW Oczywiście jak w Niemczech sprzedają taki wynalazek to u nas też muszą zacząć :D Tak, cała Europa w tym momencie to komedia

4

@MichuPlayPL Szczerze to zapomniałem, że Barcelona ma takiego zawodnika XD

5

@abram3k I cyk, kolejki w biedrze, sami seniorzy 60 +, bo w końcu mogą robić zajebiście wiarygodny test na jakże zajebiście śmiertelnego wirusa u siebie w domu.

Ten kraj to komedia, to co tu się odpierdala od roku przechodzi ludzkie pojęcie. Małpy są mądrzejsze od tych łbów co dają się na to wszystko nabierać.

I wcale nie mówię, że tego wirusa nie ma, ale samo podejście do niego jest chore.

30

PSG miesza bigos głową

0

@gumaz Dobrze, że nie miałem okazji oglądać, bo pewnie bym nerwowo nie wytrzymał xd

1

Nie wiem czy mam być zaskoczony czy w sumie się tego spodziewałem xD

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMDY5Mzc0NjEwMDr3VAf4IUbMUBtH5XQ%3D

Ale było blisko tego gola Dembele z tego co czytałem ;c

0

@armat94 to jakby mu nogi połamał to też bez kartki w myśl tej zasady?xd

0

@barteggg08 oby oby, bo jego gol zamyka mi kupon xD

0

Jak gra Dembele? Ma szanse na gola? :D

0

@Zip Osobiście liczę na wygraną, a nie awans, nawet się nie nakręcam :D Ale jeśli dzięki temu, że Mbappe nie strzeli i awansujemy to i tak będę szczęśliwy ^^

Jednak patrząc realistycznie to Mbappe coś strzeli

0

@GeneralXavi Ja bym zaryzykował, że Messi strzeli 2 lub więcej goli :D Po wygranych wyborach przez Laporte, comebacku z Sevilla, Leo może być niesamowicie głodny kolejnej remontady i robić wszystko żeby samemu ten mecz wygrać (i ewentualnie awansować). Kurs 5.80 na takiego wariata xD

0

@BarcaInfo Ronaldo lubi rozchylać nogi, Alves pozdrawia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?