0

@Arkadio90 Skusiłem się w ostatniej chwili przez brak pomysłu na swój i powiem Ci, że na razie wygląda to obiecująco xD 1800 do wyjęcia

0

Dla tych co obstawiają kupony Var to najgorsze co mogło powstać xD

0

@draxidox Mi powoli wraca po tygodniu, więc to kwestia indywidualna

0

@clyde Miałem to samo. Niestety jest to ponad 10h gry tym irytującym babochłopem xD

0

@Arkadio90 Wywaliłbym polską ligę na pewno. I obecnie po przerwie na reprezentacje każdy mecz to 50/50. Wielu zawodników po prostu odpoczywało, a wielu jest zajechanych taką grą i może być wiele niespodzianek

2

@Foro Byle z kibicami na trybunach, inaczej będzie to jakiś turniej sparingowy

1

@busquets5 Nie, bo wtedy porównanie wychodzi miarodajnie do umiejętności. A już są głosy, że Lewy OGÓLNIE jest lepszy niż Suarez. I trzeba brać pod uwagę znaczenie zawodnika na grę całego zespołu, a nie suche statystyki bramek i asyst

7

Bardzo mnie bawią te porównania Lewego do Suareza obecnie czy nawet do Messiego i Ronaldo. Dla mnie przy porównaniu piłkarzy powinno się brać pod uwagę tylko i wyłącznie najlepszy moment w karierze. Obecnie do Lewandowskiego mało kto ma podjazd i to jest fakt, za 2020 rok zgarnął prawie wszystko indywidualnie i wszystko drużynowo (choć i tak to jest kontrowersyjny wyznacznik), ale Suarez, Messi czy Ronaldo w prime to bestie. Ich wpływ na grę zespołu na przestrzeni ostatnich lat był ogromny, przyczynił się do wielu tytułów drużynowych, szczególnie Messiego i Ronaldo i nie ma do nich porównania, bo to kosmici, a nie ludzie. Mam wrażenie, że wielu teraz ma jakieś zaniki pamięci i bierze pod uwagę tylko ostatnie 2 lata gry.

Cieszy mnie Polak w topce na świecie, liczę jeszcze na złotą piłkę dla niego, ale szanujmy się, na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat to przepaść i nie ten poziom nawet dla Lewandowskiego.

2

@Bykunn Dokładnie, poza tym na pewno nie trwa to tydzień. Dla mnie jest to niemożliwe żeby postawić ściany, podłogi, nową elektryke, hydraulikę i na końcu jeszcze cudownie dach z panelami słonecznymi w kilka dni, dodatkowo rozwalając wszystko i sprzątając XD Może wypowie się tu ktoś kto robi lub robił w takiej budowlance/wykończeniówce, w sumie ciekawi mnie to.

4

@draxidox Legenda głosi, że po wypowiedzeniu słów "powiem wam jaka jest decyzja" odmówili remontu domu

3

Netflix zakończył zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina.

https://www.facebook.com/netflixpolska/photos/a.579784988898815/1708638512680118/

0

@Damian11 No Hochland w reprezentacji już taką bestią nie jest xd

0

@zmiter912576 Friz chyba miał więcej

1

@Messibestplayerintheworld Jest VAR i jeśli nie będzie sędziował sędzia, który wszystko najlepiej wie i widzi jak nasz kochany Marciniak to nie będzie wałków.

0

@Michael24 Kurcze tyle promocji dzisiaj, ale szybko się kończą i kody nie działają akurat jak chce wpisać

2

I kto go krył? Milik oczywiście xD

1

Zieliński chyba wziął sobie do serca komentarze, że jest Messim i próbuje balansem ciała grać przy okazji przewracając się o własne nogi xD

4

Milik to na prawde nie powinien być nawet powoływany xd

1

@Katalończyk 99 tak wiem, ale tak myśl mnie naszła :D

12

Ej taka rozkmina xD jaki sens mają wskazówki Sousy skoro on mówi do naszych po angielsku, a gramy z Anglią? xD

15

@xBoMBoWiECx Tak się kończy lekceważenie przeciwnika. Ronaldo już w głowie przegrał ten pojedynek myśląc zapewne, że bez problemu strzeli

0

@obiektywny12 Nie będę, stawiam typowo dla zabawy za małe kwoty. Zwiększa to u mnie jakieś emocje i zainteresowanie meczami. A jeśli Polacy mają mi zepsuć kupon to spoko, może tak być :D Wygrana z Anglią zawsze będzie cieszyć

0

Dałem dzisiaj na kuponie Anglików, także stawiajcie domy na Polske, bo w takiej sytuacji na pewno wygramy.

0

@Pioter Oby, gość jest bezproduktywny. Oczywiście tylko Bartomeu mógł wpaść na pomysł żeby kupić kogoś takiego

2

@macio_944 Ja w sumie nie wiem jak to u mnie, bo staram się po prostu odpoczywać, ale z tego co piszesz to aż boję się wrócić do pracy, 8h na nogach i skupienie i koncentracja u mnie jest dosyć ważna i kluczowa.

0

@LuisSalvano To ja bym brał na Twoim miejscu, nic nie tracisz, a mimo wszystko zyskujesz ;p

1

@LuisSalvano Ja mam Vectre 450mb/s, dekoder i router osobno + netflix za darmo na rok w ofercie i obecnie płacę chyba 70 zł, po 3 miesiącach mam 90 zł, po roku 105 bodajże. Dodatkowo Eleven osobno.

UPC w tym swoim pakiecie w 300mb/s i tak mają super oferte wg mnie, jak miałem od nich usługi to niczego nie brakowało, a w Vectrze masa programów jest zablokowana i trzeba osobne pakiety uruchamiać, które doliczają Ci do rachunku, bo nie ma opcji przypięcia i odpięcia karty osobno :D Także nie narzekaj, bo są gorsze usługi i traktowanie klientów. UPC w Polsce to złoto jak dla mnie.

0

Polecacie serial El Chapo?

0

@LuisSalvano Miałem 300 mb od UPC przez ostanie pół roku i jeśli chodzi o ściąganie to maksimum jaki zauważyłem to było coś koło 40 mb. Obecnie mam Vectre 450mb (jest to max na umowie, średnio jakieś 370) i maks w pobieraniu jaki zobaczyłem to 57 mb. 17mb/s różnicy. I nie mam światłowodu, więc jest jak najbardziej ok, a jak masz UPC to pewnie światłowód? Jeśli tak to różnica będzie spora i zauważalna.

1

@BarcaInfo ??????????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?