PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcafan9512 Debilizm, to mnie też by wyprosili, bo mam kaszel alergiczny kiedy przychodzi wiosna i się pyli ze wszystkiego :D Tak w ogóle to bary, knajpy, kluby itd powinny być pozamykane, bo to przecież masówka jakich mało wieczorami w weekendy. To zamknięcie tylko szkół, uniwersytetów, basenów, teatrów, kin coraz bardziej mnie zaczyna śmieszyć, bo przed niczym nie chroni. Więcej jest ludzi na imprezie czy w barze czasami niż chociażby w kinie czy na basenie. O ludziach pracujących to już nikt nie pomyśli. Niby zdrowie najważniejsze, ale produkcja, handel, promowanie jakiegoś gówna musi iść cały czas, bo pracodawca musi być zadowolony i nie może być stratny.. Aktualnie to każdym wyjściem z domu do pracy człowiek ryzykuje swoje zdrowie, ale to tam nic, byle cyferki się zgadzały.
Państwo mogłoby potraktować wszystkich równo, dać od razu ten stan wyjątkowy na 2 tygodnie i poczekać jak się to rozwinie, ale dali jakiś półśrodek, który tak na prawdę nic wielkiego nie wnosi.
0
@piotrek1315 U mnie imprezy w mieście nie są odwołane, widzę, że są wydarzenia itd, mimo tego, że jest zakaz imprez masowych, bary itd otwarte...
@kiper09 Ja też pracuję obok ludzi, w firmie zakazali nam podawania sobie ręki itd, ale co z tego, dyrekcja nawet nie podjęła tematu, nie było żadnego spotkania co jest dla mnie dziwne. Wygląda to tak jakby mieli to w dupie
0
Waszym zdaniem zakłady pracy i firmy, gdzie jest duże skupisko ludzi, taśmy produkcyjne, ciągły transport powinny być zamknięte tak jak szkoły i uczelnie na 2 tygodnie? Niby zdrowie najważniejsze, ale tematu zawieszenia pracy nawet chyba nie było
0
@Mazi Ciężko mi tak stwierdzić jak rodzice co niedzielę chodzą na mszę. Powinni to zamknąć tak samo jak szkoły itd
0
@Janiama Mam nadzieję, że mojej firmy w której pracuje nie zamkną, bo to jednak transport na dużą skalę, wielu klientów, duże zapotrzebowanie, a wystarczy, że jedna osoba zostanie wykryta w jednym z zakładów i kwestia chwili, a będzie przymusowy urlop i dupa nie podwyżki, nowe umowy, projekty i zyski :(
16
I przez takich debili może nas spotkać to co we Włoszech :)
https://www.facebook.com/michal.dziemdziela/videos/10221602647045625/
0
18 mln rocznie XDDDDDD ZA CO
3
@Zytko No ta, nagle wszystko padnie i ludzie zostaną z zamrożonymi pieniędzmi albo w ogóle znikną z kont, bo bank stwierdzi, że po co im kasa jak świat się kończy... Opanujcie się trochę ludzie, sytuacja jest poważna, ale nie dajmy się aż tak zwariować. Po prostu trzeba trochę inaczej żyć niż dotychczas przez jakiś czas
1
@LuisSalvano Jak już zamknęli szkoły, baseny, kina itd to sklepy też powinni pozamykać. Bo przecież to idiotyzm w tym momencie z jednej strony, ludzie i tak będą chodzić do galerii, do restauracji, jeden pomaca jakiegoś pomidorka i go odstawi (no bo po co rękawiczki jednorazowe ubrać :D), a potem ktoś inny takiego weźmie i zje w domu. 100% ochrony państwo nigdy nie uzyska, ale takie zamykanie pojedynczych instytucji też na niewiele się zda dopóki ludzie sami nie ogarną jakie gówno zaczęło się dziać.
Wyrywkowo otworzyć jakiś sklep dwa-trzy razy w tygodniu i przez okienko podawać produkty itd, wtedy może miałoby to jakiś sens, opcja jak z jakiegoś średniowiecza, ale w tym momencie takie działania rządu na nic się zdadzą jak napisałem wyżej. A gerberki małe się cieszą, że mają kolejne ferie, a i tak będą wychodzić z domów, imprezować, siedzieć w maku i się panoszyć, bo nie rozumieją powagi sytuacji
2
@Uukasz_93 Jak głownie FIFA to lepiej PS4 albo czekać na PS5. Laptop ogólnie do gier za jakiekolwiek pieniądze i do jakichkolwiek gier to głupota, bo jakość nigdy nie idzie tam w parze z ceną. Konsola będzie zawsze lepsza od lapka za 3-4k zł, a o PC to nawet nie wspominam, bo to przepaść.
EDIT: 8gb ram, gtx 1050ti za 3k? Jak ktoś lubi wywalać kasę w błoto to droga wolna
0
@Uukasz_93 U nas to w sumie niektórym nawet by było mocno na rękę gdyby ludność zaczęła umierać.
0
@mavachi Albo Mistrzostwa Europy? Igrzyska? Oby przyszły upały i ten wirus po prostu zniknął
1
@FDJ Albo po prostu są brudasami i z ich brudu i syfu to wyszło
0
@lucca87 To niezła paranoja xD
0
@HansLanda Chociażby dla tych osób w podeszłym wieku powinniśmy trochę uważać i pewne rzeczy sobie odpuścić póki co
0
@BartqRKO Ja wyczuwam Euro jako imprezę zamkniętą, czyli bez kibiców, bez stref dla kibica, jedynie otwarcie dla mediów. Nie potrafię sobie wyobrazić meczu Polska vs Hiszpania bez naszych na trybunach
0
@klemens100 Jak komuś zbrzydł temat tego wirusa to mu współczuję głupoty. Niech jedzie do Włoch i wróci po tygodniu, zobaczymy czy wtedy ten temat mu zbrzydnie czy osrany będzie biegał po lekarzach jak kaszlnie kilka razy i gorzej się poczuje.
7
@Mario96w Jeszcze tego brakuje żeby robić z Semedo skrzydłowego na siłę
0
@danio1899 Dlatego uważam, że Ter Stegen powinien być pierwszym kapitanem, a nie Messi.
5
Real różni od Barcelony to, że oni nawet jak mają ogromny kryzys to potrafią zagryźć zęby, wyjść i zagrać fajny mecz, walczyć i się starać. My jedyne co potrafimy to głaskać się po głowach po meczu, mówić, że jest dobrze, ale potrzeba pracy i czasu. Od 4 lat to czytam i mam dość. Zazdroszczę tego zawzięcia zawodnikom Realu, mimo tego, że nie trawię czy to Ramosa czy Casemiro czy jeszcze innych, ale woli walki, konsekwencji nie można im odmówić. Właśnie te dwie rzeczy zaprowadziły ich w dużej mierze do wygrania 3x Ligi Mistrzów.
Wiem, że zaraz ktoś o sędziach napisze, że to dzięki nim Real ma te puchary LM, ale gdyby Real nie walczył to nawet sędzia by im nie pomógł.
1
@IronSanHybrid Oni nigdy nie wyciągną wniosków. No ale czego się spodziewać po kimś kto wygrał dosłownie wszystko w piłce co jest do wygrania? Co ma być motywacją kogoś takiego jeszcze praktycznie przy końcu kariery?
0
@BarcaInfo I od razu z ryjem do obrońców. On powinien być pierwszym kapitanem, a nie Messi za zasługi i nazwisko. I fakt, że bramkarz widzi po prostu wszystko od tyłu, ciągle mógłby krzyczeć, motywować, ustawiać, widzi więcej niż Leo z przodu jeśli chodzi o ustawienie drużyny. Nie wiem czemu, ale trochę charakterem widać w nim Puyola. Chłop nie boi się ryknąć i opieprzyć, a tego brakuje w obecnej Barcelonie. JAJ.
0
@stilor Dopóki oni sami nie odejdą to nikt ich stamtąd siłą niewyciągnie, w co wy wierzycie xd Jak Valverde po takich porażkach nie wylatywał, a po porażce z Realem zarząd ma wylecieć? Nie w tym świecie.
0
@krzysiek-fcb-17
Jedna z wielu.
0
@Hethecio No i co, że gra dla niemieckiej drużyny?
2
@Messibestplayerintheworld Wystarczy, że Messiego zabraknie
0
@Darshan1010 Ta edycja LM jest taka, że nawet Napoli może ją wygrać. Nie ma drużyny, która się jakoś specjalnie wyróżnia, nawet Liverpool nie podołał w 1 meczu. Wcześniej były drużyny w ogromnym gazie takie jak Real czy Barca i Bayern właśnie z takimi przegrywał z tego co pamiętam.
Nie obrażę się jeśli zobaczę jakiegoś Polaka unoszącego w górę puchar LM zamiast Messiego i Barcelony, a w sumie nawet dla mnie byłby to przyjemniejszy widok.
101
@lukaszbarca15 To chyba nigdy nie byłeś zmęczony psychicznie skoro tak mówisz
0
@Szakalaka12369 Jeśli nie kupiłeś jeszcze żadnej konsoli to czekaj na PS5 albo nowego Xboxa, teraz nie ma sensu kupować nowej chyba że niedługo uda Ci się ją sprzedać
2
@macio_944 Jeśli Cyberpunk okaże się perełką to kwestia 2 lat wg mnie i będziemy na 1 miejscu :D Ubisoft złych gier nie robi, ale są to gry typu "przejdę i zapomnę". Osobiście czekam na Watch Dogs Legion, akurat WD w wykonaniu Ubi jest co najmniej dobre.