PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@messi564 Tak jak Ciebie denerwują mnie te madki, ale gorsze od nich są te osobniki, które "pracują" w tym Avonie czy innym gównie, codziennie na stories 50 zdjęć jakichś katalogów, cen, rabatów, swojej mordy wysmarowanej jakimś tuszem do rzęs i opis jaki on nie jest cudowny, tragedia. Samo istnienie tego nie denerwuje, ale promocja tego już tak
0
@Mathew86 Ja jak zobaczę, że paliwo w dół poszło na mojej stacji to przy okazji jadę sobie zatankować na zapas, bo cholera wie kiedy znowu gaz będzie po 2.50, a benzyna po 5.20 xD Wykorzystują te obostrzenia żeby statystyki nabić, a potem będzie, że polska policja jest najlepsza, bo tyle przestępców zatrzymanych i milion mandatów wystawionych
7
@barcelonaLM Będziemy mieli co dzieciom opowiadać, a potem wnukom, miejmy nadzieję..
2
@barcafan9512 No dokładnie, u mnie też sami musimy sobie uszyć maseczki, ludzie są pozostawieni sami sobie, taki zwykły obywatel to jeszcze tam pół biedy, ale służba zdrowia, która musi liczyć na zbiórki innych? Rząd taki super to niech uruchomią produkcję maseczek i powysyłają przez kurierów hurtowo po miastach. Niesamowicie zaczyna mnie irytować działanie tych dudusiów, frajerów co tylko wybory im w głowie.
Testy, maseczki, płyny, kombinezony i inne teraz potrzebne rzeczy powinny być zapewnione przez państwo od ręki bez liczenia pieniędzy, bo tu chodzi o życie ludzi bez których to państwo by nie istniało.
3
@shinthps Fortnite na początku był mega spoko grą, moim zdaniem aktualizacje tej gry odrzuciły sporo osób
0
@4drian0 Jak wyjdzie z bety to na pewno sprawdzę ;p Po prostu jak oglądam to nie porywa, nie mam czegoś takiego, że chce to mieć i już, może to i lepiej :D
0
@Explode Mam Nvidie i bez problemów wykorzystuje, czuć kolosalną różnicę
0
@bartoszekkk A na matrycach się nie znam, więc średnio mi powiedzieć :D Tu już bardziej google pomoże czym się różnią.
A sam monitor identyczny jak mój tylko 27 cali, także z czystym sumieniem mogę polecić, mam od grudnia i żadnych problemów
1
@bartoszekkk Może nie 27 cali, ale 24 cale MSI Optix MAG241C jest spoko, 144 hz 1 ms i też zakrzywiona matryca, koszt to 1100 zł bodajże. Pewnie jest coś podobnego od MSI w 27 calach, kwestia wpisania w googlach, nie ma dla mnie lepszej firmy na rynku, która tworzy produkty dla graczy
1
Co myślicie o Valorancie? Wg mnie to kolejna gra hypowana jak Fortnite. Dla mnie średnio to wygląda, ogólnie styl gry jest po prostu jak w Overwatchu, tylko że trochę wolniejszy. Skończy się beta, przestaną kody rozdawać to oglądalność spadnie, w końcu tym wielkim streamerom, którzy niby za free to streamują się znudzi i gra pójdzie w zapomnienie, a wszyscy Ci pro wrócą do CS'a i Lola
17
@IronSanHybrid Po lewej to typowa idiotka, a tej po prawej można trochę wybaczyć, bo pewnie ciężko się myśli z takim lotniskiem na czole :D
0
@Criss18Barca Jutro jadę podpisać nową umowę, 100% płatny postój bez dodatków przynajmniej do 20 kwietnia, choć myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że przedłużą, bo w Niemczech nie jest za ciekawie.
0
@July_6_BcN U mnie w podstawówce i gimnazjum byli nauczyciele, którzy byli chyba z powołania, grali z nami we wszystko jak tylko mieli czas. Po gimnazjum tylko szukałem pretekstu żeby nie ćwiczyć na wfie.
0
Jak tak patrze na te "nauczanie" w TVP to mam wrażenie, że to jakiś prank xD Tak upośledzonych ludzi dawno nie widziałem, szczególnie pani od WFu powinna być pokazywana jako żenada roku w grudniu 2k20
0
@barcafan9512 Biedronki są do północy, u mnie żadnych kolejek nie doświadczyłem
2
@stone80 Przecież przez ich działania, jak wykorzystują klęskę globalną (koronawirusa) do swoich celów w końcu wybuchnie wojna w tym kraju, bo ludzie nie wytrzymają. Teraz mogą nas kontrolować, bo mają wymówkę, zaraz wjedzie stan wyjątkowy, wojska na ulicy i nawet kiepa przez okno nie zapalisz, ale choćbyś miał zarazić pół kraju to głos masz oddać albo pójdziesz do pierdla.
6
@msmsms Aborcja powinna być legalna tylko w bardzo wyjątkowych przypadkach, np kiedy jest na 100% wiadomo, że dziecko ma jakąś bardzo groźną lub praktycznie nieuleczalną wadę. Wtedy rodzice powinni zdecydować co dalej.
Takie moje zdanie i nie ma o czym dyskutować, bo to temat rzeka, ja np nie wyobrażam sobie mieć dziecka, które samo w swoim ciele się męczy i ja jeszcze muszę na to patrzeć i umierać z bezsilności.
4
@mcsarna Typowe działanie pod statystykę, dość znajome zjawisko na terenie naszego państwa
2
@Kaperan1357 Jak dalej ludzie będą sobie w niedzielę spacerować z brajankami w 4-5 osób to myślę, że tak z rok to potrwa dopóki Ci lekkomyślni i debilni ludzie nie poumierają na ten syf :) Boli mnie to, że sam przestrzegam wszystkich procedur, do sklepu czy tankować auto czy cokolwiek innego gdzie mogę mieć styczność z obcymi ubieram rękawiczki i dezynfekuje ręce jak takie zjeby mają to gdzieś i robią co chcą.
2
@zadafcb Dlatego to wszystko zależy od tego na kogo trafisz. Czy na buraczanego Zygmunta, który poczuł trochę władzy przez mundur czy na racjonalnie myślącego policjanta, który ma mózg. Bo jeśli na tego pierwszego to można nawet wyłapać 5k mandatu jadąc na stacje zatankować o 23.
0
@RAMALANA Teraz to lepiej grać tylko karierę w fifie, w Fucie jako nowy gracz nic nie ugrasz, poza tym juz jest kwiecień, gra zaraz umrze i będzie FIFA 21. Masa bezsensownych kart, ktore sa lepsze od ikon, praktycznie nie trafia sie juz graczy ze slabszymi skladami w zadnej lidze, ogólnie męczarnia jest teraz jak wcześniej się nie grało, także lepiej zaczynać karierę zdala od futa
1
@barcafan9512 I tak czuję, że nie wrócimy w tym miesiącu do pracy. Dopóki takie marki jak Audi czy Porsche będą zamknięte to nie będzie zamówień i nie będzie co robić.
0
@barcafan9512 Dzisiaj mi napisali, że wolne do 20 kwietnia, 100% płatne bez żadnych dodatków nocnych, obecności itd.
7
@Jaca27 Dużo tych ograniczeń sama siebie wyklucza. W pracy mogą być ludzie obok siebie, ale np na chodniku już nie. Jadąc autem z kimś też można wyłapać mandat, na jakiej podstawie? Wczoraj widziałem policje, która też musi jeździć minimum we 2, a byli bez maseczek i rękawiczek. W dupie to mam, że wykonują swoją pracę, też są potencjalnymi nosicielami, tak samo jak jesteś potencjalnym mordercą wsiadając do auta. Nic tu się kupy nie trzyma, oczywiście plus za zapobieganie, ale nie ma to rąk i nóg, nie jest spięte w ładną klamre żeby to działało w 100%.
0
@SuperVegeta Wątpię, ale dzisiaj nie można być niczego pewnym
40
@damianex10 Żonka teraz pewnie kochaniutka, bo hajsik wpadnie i sława na nazwisko. Tfu na takie szmulice
0
@l0Messini Tak mi się skojarzyło, że nasza obecna sytuacja w państwie, w służbie zdrowia jest podobna do tego co się dzieje w serialu Czarnobyl. Wszystko pod dywan, przecież to nie wirus, po co robić test. Tam było podobnie, przez co zginęła masa ludzi. Wiadomo przecież, że jak zdarzy się u nas to co we Włoszech, USA czy nawet w Niemczech to będą ratować siebie, swoich znajomych, a nie obywateli, których mają tak na prawdę w dupie. Czemu obywatele tworzą zbiórki na pomoc szpitalom? Czemu państwo tego nie zapewni? Gdzie ta tarcza antykryzysowa żeby ludzi nie zwalniano z pracy? Polsat tworzy blog reklamowy, z którego dochód ma być przekazany na pomoc, maski, płyny itd, ciekawe ile z tego na prawdę trafi tam gdzie powinno.
1
@Elnuum Bzdura jak dla mnie. Już prędzej wobec tych co transmitowali galę nieleganie, tak jak w przypadku KSW
0
@Krzysztof1987 Klub chyba może po prostu sam z siebie uciąć zarobki bez zgody piłkarzy czy nie? Skoro klub jest pracodawcą to wydaje się to logiczne, tym bardziej, że w tym momencie nie wykonują swojego zawodu czynnie.
Ani w jednym procencie nie rozumiem postępowania piłkarzy Barcelony. I nie porównujcie tu zwykłego Kowalskiego i jego zarobków do piłkarzy, bo to się mija z celem. Sam Messi byłby w stanie opłacić te 30% każdemu z piłkarzy.
0
@tobiasson92 Mi to nie przeszkadza ani trochę :D W końcu może ludzie docenią takich ludzi jak e-sportowcy i zobaczą, że siedzenie w domu czy to przed tv czy przed komputerem to nie jest taka prosta sprawa.
Sam sporo czasu spędzam przy grach, kwarantanna innych ludzi daje mi takie poczucie wolności i nikt mi nie zarzuci teraz, że jestem jakimś nerdem, ja po prostu mam takie hobby :D