PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 Też nie znam i zakładam, że ominą mnie jakieś smaczki i detale, które fani wyłapują, ale gra dzieje się przed wydarzeniami z książęk/filmów, więc imo aż tak nie będzie to przeszkadzać. Idę przejść trochę, zaczyna się obiecująco ^^
2
@wasacz A kiedy wy zrozumiecie, że na steam jest taka opcja jak REFUND i jeśli gra przez 1.5h wkurwi wystarczającą ilość graczy to polecą takie zwroty, że się twórcy osrają, a nie zarobią.
Mi do refunda wystarczy kilka nieuzasadnionych spadków fps. Nie mam zamiaru się męczyć ze spadkami animacji (a nie uważam, że mam słabego PCta, więc mam prawo wymagać stabilnej i płynnej rozgrywki). Czasami jakieś glitche wybaczę, notorycznych spadków animacji nigdy.
0
@marcin62 Byle było te stabilne 60 fps w 1440p na wysokich/ultra i reszta mnie w sumie nie interesuje xD
0
@require Wiem, ale osobiście nie lubię tego. Trzeba mocno uważać co się czyta i gdzie się wchodzi żeby się nie natknąć na spoilery (a podobno już latają po necie, więc..). Te kilkanaście godzin do premiery dla zwykłego gracza to udręka ^^
0
Widzę, że Hogwarts Legacy już streamerzy mogą sobie odpalać xD Przecież embargo podobno jutro miało zejść, wraz z premierą wersji deluxe.
1
@IronSanHybrid Na steam dalej data 10.02 mimo kupienia wersji deluxe. Ciekawe xD Dzisiaj powinien być preload jeśli jutro ma to ruszyć.
Ja i tak dopiero po robocie będę ogrywał. Nie te czasy, że spało się 3h i dawało radę XD
0
@mrlogic90 Dałem win Mallorci w 1 połowie, a cały mecz Real za dyszkę. Kurs 6.50 na tą chwilę XD
Z moim szczęściem do kuponów to pierwsza połowa tak się skończy, a w drugiej Mallorca strzeli jeszcze jedną i Real straci punkty, oby :v
1
@IronSanHybrid Ja jako kompletnie zielony w tym uniwersum też zaryzykowałem wersję deluxe xD Zawsze po 2h można zwrócić na steam jeśli faktycznie wyjdzie bubel. A dla mnie bubel to chociażby spadające fpsy co chwilę, więc może być szybka przygoda, ale oby nie XD
Pewnie ominie mnie trochę szczegółów i detali ze świata z racji nieznajomości książek/filmów, ale gra ma się dziać w czasach przed nimi, więc mam nadzieję, że wciągnie srogo.
0
Klatka rzymska traci swój urok kiedy dają tam grubasów albo dziadów co po kilku krokach mają kondycyjnie dosyć i zaczynają się przytulać przez resztę czasu.
Ta forma powinna być zarezerwowana dla szybkich, energicznych chudych byków co będą się pizgać po ryjach bez opamiętania i kalkulacji xD
0
@Janas11224 Można ogrywać za 60 zł w ea play pro na PC. Myślę, że w miesiąc na spokojnie się całe przejdzie :D
0
@Bamek94 Możesz spróbować też podbić rozdziałkę do 1440p (jeśli masz monitor 1080p) w panelu Nvidii. Opcja nazywa się DSR, gładkość ustaw na 20%. W grach odblokuje się wtedy 2560x1440 i zobacz na tym jak sprzęt się zachowuje.
0
@Bamek94 Postaw system od nowa.
I nie wiem czy to nie jest czasami jakiś bottleneck ze strony procesora i ramu. Jak mnie pamięć nie myli to ten procek obsłuży max ddr4 2666mhz. Na dzisiejsze standardy no to trochę mało, a rtx 3060 ti to nie jest słaba karta. Też trzeba ją czymś wykarmić.
2
@VegetaPolska i cyk, zgłoszony
0
@marcin62 Wielu narzeka, a mi osobiście ten serial się bardzo podoba. Nowe elementy + super odwzorowanie świata/fabuły z gry (poza małymi wyjątkami do których można się przyzwyczaić dosyć szybko).
Szczerze nie mogę się doczekać drugiego sezonu i ryku oraz wyzywania twórców przez ludzi, którzy nie mieli styczności z grami, a z tego co czytam to masa jest takich osób co w ogóle dowiedzieli się o istnieniu gier przez serial XDD
0
@linkinpark U mnie na 1 zgrania daje radę bez problemu.
0
@Reviven Bale to chyba do tej pory najlepszy napastnik jakim grałem. Taki trochę Haaland z początków gry. Silny, szybki, kończy praktycznie wszystko. Do tego 99 główek i rzutów wolnych, większość rożnych na niego kończy się golem. Za te grosze jakie trzeba za niego dać to grzech nie zrobić.
Koulibaly imo topka obrońców. Nie wiem jaką formacją grasz, ale Ribery na środkowym śpo w 4-2-3-1 powinien dawać radę bez problemu.
0
@Reviven Imo zbierałbym na tego Toty Militao lub Van Dijk. Nie ma co tu zmieniać oprócz śo wg mnie na ten moment.
A to mój obecnie. Szczerze to bez farta w paczkach to nie ma co tu zmieniać przez brak coinsów xD Na ławce jeszcze Cantona 88, Henry 90, Maldini 88.
https://www.futbin.com/23/squad/3197119
0
@Graves U mnie Kluivert 91, Ballack 89 i Zanetti 92. Więc można powiedzieć, że do trzech razy sztuka. Już myślałem, że jakiś placek Riquelme po zobaczeniu flagi xD
0
@Rl9k1nG U mnie to w tygodniu (w weekendy to w sumie zawsze XD) jakieś imprezy w garażu podziemnym robią albo piętro wyżej. Muzyka nawala do 2-3 w nocy. Na przykład teraz świetnie się bawią.
Ale przywykłem w sumie i może dzięki temu nikt mi problemów nie robi jak co jakiś czas znajomi przyjdą i jest głośniej niż zwykle.
1
@PatrychoO Niezbędnik toty i paczka podstawowa toty
1
Dobra, złoty strzał za coinsy siadł XD Karty do totsów minimum.
https://zapodaj.net/907e08074ce6c.jpg.html
https://zapodaj.net/53496360038a5.jpg.html
2
@Transu96 Ta, ludzie nie trafiają Toty wydając po 500k+ fp, z najlepszych paczek, a ty trafiasz sobie tak o najlepsze karty z każdego eventu po kilka razy XD To już śmierdzi fejurem jak historie pewnego użytkownika o laskach
1
@PatrychoO Ja miałem 7:6 w pewnym momencie, stwierdziłem, że przestanę się denerwować i się skupię. Zrobiłem 14:6 XD Ale gameplay tragedia, a te składy przeciwników to kopiuj-wklej. Oczywiście z nagród paździerz, bo jakby inaczej.
4
@ranger3120 Nie wytrzymam dłużej niż minutę. Nadal zadaję sobie to pytanie dlaczego on w ogóle się zgodził na taki wywiad XD
0
@draxidox Dlatego jak wyprzedzam na drogach szybkiego ruchu to przycisnę do tych 140km/h, czasami 150, wracam na prawy i tempomat na 120. Dzięki temu unikam debili, polecam każdemu.
0
@barca2004 Sądzę, że pewnych granic się nie przekracza, choćby nie wiadomo jak bardzo nienawidziło się przeciwnika.
0
Jutro Dead Space remake o 17:00. Gra dostępna w usłudze EA Play Pro.
Nie wiem jak wy (gracze), ale ja ostatnimi czasy bardzo cenie sobie te abonamenty. Wolę wydać 60 zł miesięcznie i mieć nielimitowany dostęp do masy gier niż kupować osobno każdą grę. Co by nie mówić o EA czy Ubisofcie to to co oferują jest bardzo atrakcyjne w dzisiejszych czasach, gdzie praktycznie każda gra to kot w worku.
2
@Hubsao Ale chłop musi mieć sieczkę w głowie jak to czyta xd
0
@4drian0 Preorder na PC już kupiony, wersja Deluxe, więc mam nadzieję, że 7 lutego (wczesny dostęp) się nie zawiodę i nie zwrócę w ciągu 2h xD
3
@Esteban_ W Tibii nadal się bierze.