4

@Kluivert_P widziałem wczoraj jego relacje na IG i to jak on wygląda i się porusza to jakaś masakra XD Miałem wrażenie, że jego nogi to się złożą w pół za chwilę. Szanuje w opór, mieć tyle siły i determinacji

0

@Poro6niec i mało brakowało żeby pobił rekord Ronaldo w bramkach zdobytych w jednym sezonie LM. Wyrównał bodajże Messiego, 15 bramek jak dobrze pamiętam

1

Komentarz usunięty

1

@BartqRKO nie no, niech Vitality ugra, wtedy paczuchy z autografem Zywoo mogą coś tam kosztować z finału xD

3

Szkoda Heroic, chciałem żeby wygrali cały turniej (nadal w sumie jest szansa), ale Polak w finale Majora też spoko. Złoty żeton pickema też jest, także nie ma co narzekać xD

51

@tristan87 wielki respekt dla Ukrainy, na boiskach "peace", a oni takie coś robią? Pojebało ich do reszty XD

0

Komentatorzy w żałobie

3

Gitara, ośmieszeni XD

3

@cris2706 wiadomo, że teraz Puchar Króla będzie najważniejszym trofeum XD

6

Skończył się farcik, nara białasy. Czas na fetę z Pucharem Króla, tylko nie upuśćcie go pod autokar XDD

1

@AmigoBlancos Zależy jakim był człowiekiem za życia. Ja mówię co myślę czy ktoś żyje czy nie. Jaki był, taki zostanie zapamiętany

1

@Encore zbyt mały mappool na pickowanie czegoś innego, a stawiam, że Faze zbanowało Nuke i Vertigo

1

@KrychaFCB odstają, bo mają w sumie tylko ograne 2 mapy. Nuke i Vertigo, które każdy im banuje nie bez powodu. Z takim mappoolem nie da się nic zrobić na same topowe drużyny, które mają ogromne doświadczenie na turniejach takiej rangi.

Najważniejsze żeby nie zmieniali nic, pracowali dalej razem. Są wysoko w rankingach przez dobre wyniki w ostatnich miesiącach i obskoczą każdy większy turniej.

0

@Antajbandaj nie wiem, ale polecam nie grać mmów i wybrać faceit, gdzie są lepsze serwery i jasny system awansów i spadków, a nie losówka

1

@Rewolucja123 z ich grą to możesz nie zdążyć na zbyt wiele rund xD

0

Ale stres ich zabija póki co

0

@ranger3120 7/9 siedzi

0

@ranger3120 Mi 6 siadło na chwilę obecną, więc chyba spoko, ale jak Liquid wygra to będzie 7/9, więc liczę na amerykańców

2

przyjebany jest ten Manzano

edit, ok tu miał racje, ale nie zmienia to faktu, że i tak jest XD

3

@koziar Finał XD Jak nas by Benfica zjadła

0

@Klejnot_Nilu przy preorderze pół roku przed premierą już będzie zwrot

0

Ci ledwo biegają, Guardiola piłuje na nich żeby pressowali XD Tak to się kręci w City w LM

1

Zrzygam się zaraz, mam dość już tej tiki-taki XD Ile można tak grać?

0

Real robi zmiany, a Guardiola wpuści Mahreza w 92 minucie

0

Ten Grilisz to nawet zgrać dobrze nie potrafi

6

To City jest tak obsrane w meczach przeciwko Realowi, że dramat

0

@TheNekro94 od gola Ramosa w 94 minucie Real w LM jest piekielnie mocny. Musieli wygrać ten puchar po latach żeby się odblokowało widocznie

0

@Firestone idealny dla nas, Laporta wierzę w Ciebie

16

XDDDDDDDDDD co za pajac

0

typowo XDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?