7

@RomanGroza Nacho w takim razie też mocny jest

4


gość strzelił z dobitki gola i nagle już do Yamala i Olise xD

3

@tomek8756 i to jakie gole, 2 karne i jakaś dobitka xd

0

@norbi77 PSG nie wygra

2

@PioteK o matko, on sędziował jeden z największych kradzieży przeciwko nam

4

Madryt bez pucharu w sezonie 2025/2026

7

Czyli tak Simeone, postanowił olać sobie lige chyba w styczniu, aby wygrać chociaż puchar. Tego się nie udało, ale ligi mistrzów też już się nie uda.

10


pięknie się to czyta xd

0

@BorzyKrzys rozwiń swoją myśl, bo kompletnie nie rozumiem co jest w tym niepokojącego. Dużo osób kibicuje przez pryzmat sympatii. Po drugie naprawdę co jest niepokojącego w tym, że ktoś woli Manchester City od Arsenalu, nie ważne jaki ma powód. Dla mnie to jakaś abstrakcja, takie zakazywanie kibicowania innym drużynom, nikt nie ma wpływu na jakieś machlojki prawne, ja nie kibicuje tym co to robili, a piłkarzom i trenerom. Dodam jeszcze, że Ty też świętemu klubowi nie kibicujesz.

0

@AmigoBlancos nawet na facebook? Dużo ludzi wrzuca swoje zdjęcia do internetu, ja akurat należę do tych co ty bardziej.

0

@D10SLEO jeszcze Motor Cracovia

0

@Czajka90 on jest taki dobry, czy przehajp, bo słyszałem różne opinie?

1

@Gibbon_FCB niepokojące, bo ktoś woli inny klub od Twojego?

7

@Gibbon_FCB tak, zgadza się

1

@LAMC_10 dobrej nocy i miłego poranku życzę

1

@Kgorecki2500 to chyba oczywistość, a szczególnie w animacjach, mamy genialnych aktorów dubbingowych

5


ale tam jest sajgon xd

0

@HypeR to skoro mają najlepszy skład, czemu grają taki syf xd

0

@Eklerek nie można, nie kibicować Arsenalu, bo City ma 150 zarzutów?

0

@Karol145 po 1 Pep, po 2 Arsenal gra antyfutbol, po 3 każdy sobie kibicuje komu chce

1

@HypeR ja ostatnio widziałem że Saka lepszy od Yamala i Olise xd

3

@Roobo asystuje Erlingowi

0

@tomek8756 bez przesady...To już byłoby szczytem jakby taki antyfutbol wygrał z tak pięknymi w tym sezonie drużynami jak PSG/Bayern

1

Tego to nawet Arsenal nie schrzani...

1

@macio_944 niestety, ale taka brzydka gra będzie nagrodzona mistrzostwem...

0

No to chyba będzie najgorszy mistrz Anglii od lat...

1

Nieeeeee
Co wy robicie?
Man City nie może się tak zesrać

0

@EzioAuditoreDF zaraz będzie nie tylko upadek, a spadek

1

@Bilon87 to 2 duże szanse

1

@michaleu 13 latkowi by alkoholu nie sprzedali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?