0

@JordiAlbion nie no jasne, to oczywiste, gość też musi sobie odpocząć.

3

@PatrychoO to wtedy, kiedy było 4:0 na Bernabeu?

0

Potrwało by to kilka dni, to by cały świat jeszcze zbierał, szkoda że to się już kończy.

6

XTB wpłaca 5 MLN!!

0

Ta reklama to będzie jak ta słynna play, gdzie tam było dużo znanych osób.

1

@Kozinho. to na jedno wyszło

0

@Popitek12 pora wrócić do tej praktyki

2

@Prorokk oni sprzedają prawie wszystko: koszulki, batony, pizze, energetyki, napoje gazowane, wafle, jakieś chrupki chyba też, sosy.

1

@Faro on to pewnie wpłaci na tą fundację

0

@JordiAlbion @Czyhrynski też fajne, oby był z tego shoty kilkugodzinne

2

Moim ulubionym momentem tego streama to śpiewanko Vanessy Aleksander, Natalii Shroeder, Hyżego, Vito, obok tańcząca Żugaj z Wardęgą. Taki fajny był klimacik, ogniska z koloni czy czegoś tego typu.

0

@VamoSBarca88 wszystko super, ale te ceny...

5

2

@Eklerek spadną jak nic, za trudny terminarz, a przeciwnicy trochę się obudzili

1

@BulaKG śpi, ale tak symbolicznie

1

Dobra teraz ktoś przebije dzika, skoro Błachowicz jest ofercie

0

Jan Błachowicz na ławę!

0

@TR3YWAY +10 do siły

9

wk dzik 5 mln...

4


Top 10 największych zagadek na świecie
Numer 1-Kim on był?

2


MrBeast może coś wpłaci

4


Ciekawy pomysł, ale jak dla mnie Trump

1

Bedoes trochę psuje streama, dziwnie jest
Oczywiście bardzo się włączył w pomoc, ale teraz na streamie robi trochę obrzydliwe rzeczy.

6

Motor w ostatniej kolejce spuszcza Legię do 2 ligi w Warszawie, ok?

0


taki fajny klimacik zepsuły...

1

@clyde @Bykunn @VamoSBarca88 z tego co czytam na twiterze ponoć Zelmera wyrzucił xd

7

Wardega ponoć pilnował aby atencjusze nie przychodziły i wyrzucał ich

7

Przedłużają!!!!

1

@VamoSBarca88 nawet 1,6 mln blisko

0

@ProMILs + koszulka podpisana od Ronaldinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?