PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO a gdzie niedzielny mecz B klasy?
1
W tym sezonie faktycznie Benzema jest lepszy od Lewego, ale biorąc pod uwagę ostatnie 3 sezony kto jak nie Robert?
3
@dv7wisnia Myślę, że dużo większy plus to gwarancja stabilnej formy, profesjonalizmu i przynajmniej 20 bramek na sezon.
4
@kuz Jeśli tak będzie to kupuje pierwszą koszulkę Barcy z nazwiskiem na plecach.
0
@P33ck Wg mnie to na wypadek gdyby Goretzka znowu wypadł, silny pomocnik który mniej więcej już zna ligę.
0
@BART97 myślę, że jak nie będzie Mbappe to może strzelić koło 15 bramek
2
@LuQa_ Też jestem ciekawy jego gry na totalnym śpd i są tego 2 powody, a mianowicie:
- w Ajaxie grał niemal cały czas na tej pozycji
- w Barcy nie miał nawet szansy, żeby się zaklimatyzować jako pivot (mam na myśli nie zagrał przynajmniej 10 meczów pod rząd)
7
@joloskyy Zależy czy patrzysz na grę czy zawodniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Lionel_Messi10 Morata niech zostanie w betonowym Juventusie...
0
@Encore Moim skromnym zdaniem City brakuje rasowego napastnika, od czasu Aguero. On też nie był stu procentową 9tką, ale swoje potrafił zrobić. Myślę, że z Haaland'em spokojnie wygraliby dwumecz z Realem.
1
Gdzie w miarę przejrzyście sprawdzę statystykę ilość bramek na mecz w top 5 ligach? Ewentualnie może ktoś podać w komentarzu.
0
@Dieselzor ja jeszcze dobre pół godziny i koniec
1
@tribo Spróbuj coś ugrać tak, żeby Cię połączyli z działem utrzymania klienta. Możesz nawet 30% mniej wywalczyć.
3
@Kurkmen Baby trzeba pilnować, albo się nie denerwować
0
@Sau_Ron Myślę, że na poziomie Ligi Konferencji
0
@Gosciuu Zapytaj Pique :D
0
No to by było na tyle z oglądania Ligi Europy w tym sezonie, pewnie nawet finału nie będę oglądał.
2
@Roni/VEB Priorytety :D
3
@Szymp Oglądam Canal + Online od 2 miesięcy i nie ma absolutnie żadnych problemów, jakość też jest dobra. Wziąłem z kolegą na pół, mam wszystkie ligi oprócz niemieckiej, a do tego jest jeszcze Liga Mistrzów. Płacimy po 30 zł msc na głowę.
14
@Cule1234 Szczerze to wolałbym, żeby został zamiast Depaya i Braithwaite'a.
0
@Pawel13sz U Nuneza jest obawa, że skończy jak Joao Felix. Lewy to gwarancja jakości.
0
@Messibestplayerintheworld Największy plus takiej transakcji jest to, że masz napastnika, który jest gwarantem minimum 20 goli na sezon, a prowadzi się równie dobrze co Ronaldo.
0
@Esteban_ Daj sobie na avka tego Estebana z G2 Nocy Kruka :D, będziesz na Rambli czerwone tablice rozdawał xD
0
@barcelonaLM 10 lat temu, jak ten czas zapier*$a
2
@Stagiryta Ile człowiek latał za medalami konnymi..
4
@matthew_uarcolinsky Ty śmieszku :D
0
@TheNekro94 na dodatek wszyscy z Barcy :D
0
@Przemek2323 Oglądałem mecze Barcy w Viaplay i to odpalonym na Hisense'owej przeglądarce i o dziwo wszystko to pięknie śmigało. Z kolei cena odpycha...
1
Patrząc chłodno na wczorajsze mecze i drużyny. Jako team Chelsea półka wyżej niż Villarreal, natomiast jeśli chodzi o wczorajszą grę obronną to Żółta Łódź Podwodna była przynajmniej 3 razy lepiej zorganizowana w defensywie niż zespół z Londynu.
2
Spójrzcie na to cudo :D
https://ibb.co/vkdLtzk