PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@matijas mam tak samo :D
8
Pierwszy Polak w Barcelonie i do tego Lewy, gdyby to się powiodło od razu kupuje koszulkę.
1
@bartas97 Ciekawe czy Smoku będzie prowadził ten hejt park
0
@Emhyr Lapcio to się chyba ze wszystkimi zna :D
1
@Katalonbar Zahavi czasem się nie zna z Laportą osobiście? Czy jakąś głupotę palnąłem?
1
@Jakchcesz Paredes, De Paul i jeszcze jak Otamendi będzie grał to będzie piekło dla nóg Lewego.
2
Dzień dobry :)
6
Zawsze się śmiejemy z kompilacji zawodnika "Danza Kuduro", a po prawdzie ta piosenka daje niesamowice pozytywny vibe w tak słoneczny dzień :D
1
@MesQueUnClub_87 Trzeba będzie się za to zabrać :D
0
Robił ktoś lub pił wódkę na bazie cukierków ice? Dobre to?
2
@BART97 Po cichu liczyłem, że Włosi wyeliminują Portugalczyków z mundialu.
0
Fajnie fajnie, że Macedonia wygrała. Szkoda, że teraz Portugalia właduje im 3 bramki...
0
Czuje się jakbyśmy z Getafe grali..
1
@Gogonatra Mecz z Rosją mieliśmy grać o 18:00
1
@pt9 a nawet top 3 :D
2
@pt9 tu masz lepsze kolego :D
https://www.instagram.com/p/CSzLk_nqaXz
0
@Pilka_jest_okragla Masz rację, mnóstwo było jego podań, które kończyły się stratą. Za niższą pensję mógłby zostać.
0
@Odcinkowy trochę śmierdzi próbowaniem włączenia nas w natychmiastową pomoc dla Ukrainy
1
@Volk niesamowity jest nasz młodzian
0
Orsato coś dzisiaj piłka szuka, dawać go do napaści xD
17
Dest super wyczyścił
1
@Ptasior a przy okazji nie rusza się jak kloc
0
Rozkręcają się nam chłopaki :D
0
Drugi raz widzę Inieste w tym meczu, pięknie
1
Z roku na rok co raz lepiej xD
0
@DLFCB Wiem, że panuje wszechobecna beka na Maguire'a, ale w tym wypadku to zawodnik Atletico go pchnął na Krisa.
1
@MesQueUnClub96 4 bramki końcowych fazach ligi mistrzów to nie lada wyzwanie, ale zgadzam się.
0
Powoli można wysuwać stwierdzenia, że walka o króla strzelców ligi mistrzów się zakończyła.
5
Nie spałem z poniedziałku na wtorek całą noc, więc wczoraj zasnąłem już przed meczami i jak widać nic specjalnego nie straciłem.
0
@marcin62 Sojusz chomików z reklamy Media Expert zapraszam