2

Jeszcze się okaże ze przez jakiegoś Andorczyka, Real wygra LM :p

0

@busquets5 żeby kontynuować ten temat musiałbym się Ciebie spytać czy wierzysz w Boga (lub w kogoś/coś innego) czy nie :D

0

@arraco No witam :p
Cieniasquez z asysta

0

Zidane mocno postawił na środek pola

0

@arraco nie No jasne. Bardziej chodziło mi o to ze to nie jest tak ze to będzie dla nas bułka z masłem. Wolałbym żeby grał Varane i Ramos, a zabrakło kogoś z trójki Kross, Casemiro, Modric. To dzięki pomocy Real dominuje i jest tak dobry.

Poza tym Real niesiony ładnym zwycięstwem w LM z „mocnym” rywalem. U nas ostatni mecz to męka :p

0

@draxidox zgadzam się z kolega. Messi nie istnieje a poza nim nie mamy kogoś kto wziąłby na siebie ciężar rozegrania (patrz Iniesta czy Neymar)

0

@arraco tak tylko okaże się ze to „Cieniasquez” będzie dogrywał/wrzucał do strzelającego nam Vinicjusa. :p
Rozumiem ze emocje są wielkie ale więcej pokory, zwłaszcza przed Realem Zidane.
Dla mnie obecnie to Real ma lepszy środek pola, w związku z czym są delikatnym faworytem.
Głupia wrzutka, farfocel, wylew Lengleta i piwo nawarzone :p

0

Borek mówi "Zane". Leroy'a nazwisko to po prostu Sane - przez "s". Zane (pisze się Sahne) to śmietana po niemiecku :)

1

Trzeba przyznać ze z naszego punktu widzenia połówki drabinki są nieszczęśliwe :p

4

Ależ mnie wkurzał dzisiaj Liverpool. Był tak żałośnie słaby, ze szok. W dodatku ten Mane, tak „głupi” i marnujący okazje jak Dembele

0

@Dankhog D chyba jest prawie niemożliwe. Kiedy padłaby taka bramka i byłoby podejrzenie (nie)prawidłowości to i tak VAR by sprawdzał. Jeśli chodzi o nieprawidłowość VARu to mogą ich przekręcić na milimetrowych spalonych ;p

1

@Elosek może być nawet 5-3-2 w obronie a 3-4-3 w ataku? Albo czasem 3-5-2 w ataku - zależy kto będzie najbardziej zmeczony

0

@sebasek99 @TheNekro94 czyli generalnie twitt okej, a jedynie wstawka o młodych jest nie okej?

0

3-5-2 czy 4-3-3 dzisiaj?

0

@TheNekro94 to co napisałem wyżej. Czy rzeczywiście uważasz ze większość młodzieży tego KK słucha?

0

@sebasek99 dla mnie to narzekania dla narzekania. Nie żebym bronił prezydenta, ale jaki odsetek młodzieży rzeczywiście słucha/słuchało KK? Rzeczywiście mógł ten fragment z młodzieżą opuścić ale w gruncie rzeczy ma racje w mojej opinii

0

@sebasek99 @TheNekro94 @sawyer00 no ale to co panowie - z czym się nie zgadzacie? Z tym ze KK nie był ikona polskiej muzyki rozrywkowej? Czy z tym ze takiego Twitta napisał akurat prezydent?

0

Pytanie #świąteczne
Jacy jesteście po alkoholu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ospali?
Agresywni?
Wygadani?
Jurni? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Marudni?
Weseli?
Macie głupie pomysły (i je realizujecie)?
Znudzeni?
Coś innego?

Edit: jeśli chodzi o mnie to zwykle jestem bardzo wesoły i mam jakieś głupie pomysły i chce mi się odwalać jakieś głupoty :D

1

@adi7adi8 ale jaja z tym Hurkaczem :D

0

@adi7adi8 I co ta Iga -_-?

1

@adi7adi8 Ładny comeback w pierwszym secie :D

2

Jazda Iga! Jest 1:0! ^^

0

@KacperVEB miał dostać od Shapovalova - wygrał :D
Raonic mial przerwać te przygodę - Hubert również wygrał :D
ale Tsitsipas to już na pewno - i znowu Hubi wygrał ;p
ciekawe jak z Rosjaninem sobie poradzi

3

Brawo Iga! Jest półfinał debla ^^

1

@pride1899 na wierzchu chyba jest ta siatka, która jest lekko mówiąc gówniana? :D

0

Polecacie jakieś buty na wiosnę/lato? :)

0

@ksobi zgadza się. Niestety masz rację. Mimo to staram się jak najbardziej "hamować" tę tendencję :D

0

@ksobi a nie lubię zakładać bo nie lubię podawać swoich danych osobowych etc. Na allegro też jest, ale na ich stronie sporo taniej znalazłem ten produkt.

0

@ksobi właśnie to zrobiłem. Szybciej założe i usunę niż tak będę kombinował ;p

0

Ma ktoś może konto na sklepie ŚwiatBaterii.pl? Chciałbym dokonać tam zakupu baterii, ale zakupy mogą robić tylko zarejestrowani użytkownicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?