Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest szkoda marnować lidzkiego życia dla takie bieda turnieju
3
@macio_944 u nas w team CR7 mówimy zawsze jaka jest prawda, u nas nie ma pięknych kłamstw i klepania po plecach.
3
@Encore prawdziwy brat
1
@PatrychoO wroga trzeba poznać.. a najlepiej go poznać bratając się z nim
8
@mekston to jest jakiś koszmar.... Przegrywam w życiu. Wszystko. Wszystko na czym mi zależy. Przegrałem miłość swojego życia, pamiętam jak 10 lat temu kończąc podstawówkę oglądaliśmy razem euro... 2 lata temu byłem na jej ślubie, usiadłem w kościelnej ławce ażeby patrzeć jak zawiera sakrament małżeństwa z Bartkiem. Argentyna wygrała mundial i te śmieszne copa america nawet musieli wygrać. A teraz jeszcze taka informacja o moim ulubionym klubie. Nie ma już dla mnie żadnej nadziei, przegrałem wszystko, więcej przegrać nie mogę
6
Mbappe miał być nowym Ronaldo. Chyba średnio wyszło. Hahaha
3
@Ilka z Francji to tylko Kounde się nadaje bo ma dobry styl. Camavinga też jest dobry ale trener Nieudacznik go nie wziął. @kundee @mekston
2
@Jakchcesz cóż ja dysponuję taką technologią, ale to trzeba samemu coś skonstruować a nie liczyć że ktoś zrobi i się kupi. My fani CR sami bierzemy się za robotę, ciężką praca to dla nas podstawa
2
@mekston oglądają tv i potem wypisują takie rzeczy. Wyłącz TV, włącz myślenie
13
Jutro będzie podwójny hatryk z Uzbekistanem i ci co dzisiaj się tak cieszą to jutro będzie płacz
3
A co jeśli po dwóch pięknych wydarzeniach Chile 2016 i Portugalia 2016, co jeśli wydarzyła się jakaś apokalipsa, co jeśli zaraz po finałach wydarzył się koniec świata. Co jeśli my wtedy umarliśmy a to co jest teraz to jest piekło? Madryt wygrywający LM, transfer Neymara, skandal 2022, a teraz jeszcze Zidane na bramce, Alibaba który po odejściu z Bayernu nie kopnął dobrze piłki nawet raz i teraz mecz z Jordanem. To się nie dzieje naprawdę
5
@mekston zobaczymy w fazie pucharowej, bo to tam trzeba pokazać klasę, w grupie z ogórkami to każdy głupi potrafi
1
Mam już dość tego naszego świata. Czemu inny ja w alternatywnym wszechświecie żyje życiem w który Maja to moja żona a a Cristiano wygrywa mundial po mudnialu, a ja muszę w tym syfie żyć. Czym zasłużyłem na taki los
0
Enzo już pokazał umiejętności
1
@Adran360 byłby gol, ale chorągiewka był spalony
4
W tej Argentynie dobrze gra tylko dwóch piłkarzy. Messi, jeden z najlepszych piłkarzy w historii, duży szacunek do niego, legenda. Oprócz niego? Słynny dwunasty zawodnik. Reszta to piłki nie potrafi kopnąć, z pomocnikami z premier league na czele.
2
David Alibaba, zejdź z tego boiska i przestań się kompromisować bo wstyd robisz
1
@Bobo25 jest słynne powiedzenie. Dwunastu na jednego to banda Messiego. Siuuu
5
Abonament na faule bez konsekwencji widzę. Nie dziwię się że Casemiro idzie do Miami
2
@heniusss a co to za przeciwników. Pierwszy mecz amatorzy, dziś pół, a 3 mecz najgorsza drużyna. Tak można grać haha
0
@mekston to nie Posch bez e i r będzie współpracować z Casemiro w ogórkowej lidze.
5
Banda amatorów. Oczywiście musieli wylosować najłatwiejszą grupę. A jeszcze został mecz z Michaelem Jordanem. Dramat
1
A walić ten mecz. Walić ten turniej. Walić wszystko.
0
Spokojnie, to nie ostatni karny dziś.
1
Xdddd. Już się zaczyna. Więcej karnych
2
@krycha2201 nie dla Juliana Alvareza
2
Dziś oglądam 3 mecz na tym Mundialu. Będzie ciekawie. Będzie bolało
2
@Bocheno1 zgubiłem numer do tego egzorcysty niestety. Dramat
1
@July_6_BcN bo jutro walczymy wszyscy. Naprzód ekipa
4
Chłopaki dziś możecie odpocząć. Jutro walczymy. @Encore @FcPortoFan1999 @Eklerek @July_6_BcN @Adran360