0

@MessiForeverTheBest szkoda marnować lidzkiego życia dla takie bieda turnieju

3

@macio_944 u nas w team CR7 mówimy zawsze jaka jest prawda, u nas nie ma pięknych kłamstw i klepania po plecach.

3

@Encore prawdziwy brat

1

@PatrychoO wroga trzeba poznać.. a najlepiej go poznać bratając się z nim

8

@mekston to jest jakiś koszmar.... Przegrywam w życiu. Wszystko. Wszystko na czym mi zależy. Przegrałem miłość swojego życia, pamiętam jak 10 lat temu kończąc podstawówkę oglądaliśmy razem euro... 2 lata temu byłem na jej ślubie, usiadłem w kościelnej ławce ażeby patrzeć jak zawiera sakrament małżeństwa z Bartkiem. Argentyna wygrała mundial i te śmieszne copa america nawet musieli wygrać. A teraz jeszcze taka informacja o moim ulubionym klubie. Nie ma już dla mnie żadnej nadziei, przegrałem wszystko, więcej przegrać nie mogę

6

Mbappe miał być nowym Ronaldo. Chyba średnio wyszło. Hahaha

3

@Ilka z Francji to tylko Kounde się nadaje bo ma dobry styl. Camavinga też jest dobry ale trener Nieudacznik go nie wziął. @kundee @mekston

2

@Jakchcesz cóż ja dysponuję taką technologią, ale to trzeba samemu coś skonstruować a nie liczyć że ktoś zrobi i się kupi. My fani CR sami bierzemy się za robotę, ciężką praca to dla nas podstawa

2

@mekston oglądają tv i potem wypisują takie rzeczy. Wyłącz TV, włącz myślenie

13

Jutro będzie podwójny hatryk z Uzbekistanem i ci co dzisiaj się tak cieszą to jutro będzie płacz

3

A co jeśli po dwóch pięknych wydarzeniach Chile 2016 i Portugalia 2016, co jeśli wydarzyła się jakaś apokalipsa, co jeśli zaraz po finałach wydarzył się koniec świata. Co jeśli my wtedy umarliśmy a to co jest teraz to jest piekło? Madryt wygrywający LM, transfer Neymara, skandal 2022, a teraz jeszcze Zidane na bramce, Alibaba który po odejściu z Bayernu nie kopnął dobrze piłki nawet raz i teraz mecz z Jordanem. To się nie dzieje naprawdę

5

@mekston zobaczymy w fazie pucharowej, bo to tam trzeba pokazać klasę, w grupie z ogórkami to każdy głupi potrafi

1

Mam już dość tego naszego świata. Czemu inny ja w alternatywnym wszechświecie żyje życiem w który Maja to moja żona a a Cristiano wygrywa mundial po mudnialu, a ja muszę w tym syfie żyć. Czym zasłużyłem na taki los

0

Enzo już pokazał umiejętności

1

@Adran360 byłby gol, ale chorągiewka był spalony

4

W tej Argentynie dobrze gra tylko dwóch piłkarzy. Messi, jeden z najlepszych piłkarzy w historii, duży szacunek do niego, legenda. Oprócz niego? Słynny dwunasty zawodnik. Reszta to piłki nie potrafi kopnąć, z pomocnikami z premier league na czele.

2

David Alibaba, zejdź z tego boiska i przestań się kompromisować bo wstyd robisz

1

@Bobo25 jest słynne powiedzenie. Dwunastu na jednego to banda Messiego. Siuuu

5

Abonament na faule bez konsekwencji widzę. Nie dziwię się że Casemiro idzie do Miami

2

@heniusss a co to za przeciwników. Pierwszy mecz amatorzy, dziś pół, a 3 mecz najgorsza drużyna. Tak można grać haha

0

@mekston to nie Posch bez e i r będzie współpracować z Casemiro w ogórkowej lidze.

5

Banda amatorów. Oczywiście musieli wylosować najłatwiejszą grupę. A jeszcze został mecz z Michaelem Jordanem. Dramat

1

A walić ten mecz. Walić ten turniej. Walić wszystko.

0

Spokojnie, to nie ostatni karny dziś.

1

Xdddd. Już się zaczyna. Więcej karnych

2

@krycha2201 nie dla Juliana Alvareza

2

Dziś oglądam 3 mecz na tym Mundialu. Będzie ciekawie. Będzie bolało

2

@Bocheno1 zgubiłem numer do tego egzorcysty niestety. Dramat

1

@July_6_BcN bo jutro walczymy wszyscy. Naprzód ekipa

4

Chłopaki dziś możecie odpocząć. Jutro walczymy. @Encore @FcPortoFan1999 @Eklerek @July_6_BcN @Adran360

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?