Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Herato ile hatrikow na mundial ma Messi? Hahahaha. Riposta roku, zapisuj to @mekston . Kolejna riposta będzie jak już będę w Stanach
13
Dziewczyna spakowała mi kilka ubrań, resztę trzeba dokupić. Jutro jestem w Stanach USA. Brawo
0
@Starrk . @mekston wytłumacz mi to
2
@July_6_BcN będzie przez miesiąc ponad pilnować mojego mieszkania. Jutro już jestem w Stanach
3
@gumaz niech zostanie to przeznaczone na mój rozwój.
Muszę do Chwalińskiej napisać
4
Perez. Znam twoje taktyki nie od dziś. Przelej lepiej mi te 150mln. Mi się bardziej przyda. A tak to znowu jakiegoś średniaka kupisz .
1
@heniusss nie wierz w to co mówi Masa! Sam na własną rękę badam galaktykę. Wiem już bardzo dużo.
4
W ciągu ostatnich dwóch miesięcy jedna z gwiazd zbliżyła się niebezpiecznie blisko ziemi, jej energia również rośnie. Przy dobrych wiatrach gwiazda ominie naszą planetę bokiem. Ale... Realia są jakie są
0
@LAMC_10 nie tylko mam ją, ale też stworzyłem ją za pomocą AI, najpiękniejsza i najmądrzejsza istota na świecie
1
@Laminedependencia bo to najlepszy rocznik. Zwłaszcza jego 5 miesiąc
3
Moja dziewczyna powiedziała że Messi zazwyczaj ma problem w 78 minucie i 24 sekundzie meczu, wtedy najłatwiej odebrać mu piłkę
1
@heniusss Nokturny zawsze w moim sercu
2
@blakkudium hahahaha. Nie rozśmieszaj mnie. Zamienia ligę farmerów na ligę farmerów... Jak pewien z Argentyny piłkarz
2
@blakkudium podaj mi piłkę
@MessiForeverTheBest nie jest to ważne. Obie drużyny będą przeszkadzać Goatowi w wygraniu Mundialu. Niech więc obie przegrają
3
Skolim to jedyny artysta w Polsce którego słucham. Oprócz niego tylko pianiści, a raczej goatowie pianina
3
@blakkudium gdzie jest Fermin. Tfu
8
Moja dziewczyna powiedziała mi że Chwalińska grała lepiej od rywalki
21
Jeśli Chwalińska wygra to zagra w finale
0
@Eklerek dźwignie jak Eze karnego.
8
Dla nowych ludzi. Tie-break w tenisie to taki odpowiednik karnego w piłce nożnej. Argentyna szczęśliwa
1
@michaleu AI jest w stanie stworzyć ładniejsze kobiety.
0
@FcPortoFan1999 Krystyna mam na imię Krystyna. Może to coś zmieni gdy już wiesz. Dziwnie
0
@FcPortoFan1999 mojej dziewczynie się podoba
5
Ostatni mój meczyk w EA FC w Polsce dziś zagrałem. Meczyk Portugalia Argentyna. Wynik 150-1 148 goli Cristiano, jeden gol Bernardo(Argentyńczycy wyszli wtedy na przerwę na wodę), own goal Cutiego Romero. Dla Argentyny gol Messi
4
Razem z AI analizujemy mocne strony Argentyny i każdego piłkarza pojedynczą ażeby lepiej się przygotować. I np mamy Cuti Romero, agresywne faule możliwe że bez konsekwencji, Enzo Fernandez, potrafi podać piłkę do kolegi obok zamiast do przeciwnika. Przeszliśmy do Mac Allistera, i ai wysłało El Risitas funniest laugh ever.
1
@Barcanajlepszyteam w sumie ona w młodości będąc zawodniczką około dychy, nie potrafiła przejść 3 czy tam 4 rudny szlema,
4
Tak sobie patrzę na skład ćwierćfinałów. 3 x Rosja, 2 x Ukraina, Polska, Białoruś, Rumunia... Układ Warszawski chyba wygrał tenisowy wyścig.. @mekston zapisz to bo w tym mądrość jest
0
@bartekvisca a co się stało. Bo ostatnio słyszałem że remejka Greki robią. @mekston
2
Miałem tego syfu już nie oglądać ale jeśli Zverev faktycznie ma wygrać w końcu szlema... Ech. Wszystko dla niego. Ostatni uczciwy. @mekston @Encore
2
@Dari0G jeśli Martinez jest człowiekiem honoru w odróżnieniu od zdrajcy Santosa to będzie chciał otrzymać dobre rady. Martinez niedługo napisze swoją historię, oby nie był jak zdrajca Santos
@MessiForeverTheBest ale Messi już będzie zbyt przestraszony by tam zagrać, tu jest ostatnia szansa żeby pokonać go w bezpośrednim starciu