0

Który z ramblowiczów jest najbardziej napakowany?

0

@mekston kogo byś wziął na bramkę?

1

Kto ma rację w wielkiej wojnie ramblowiczów- @MesQueUnClub96 vs @AlexDark00

0

@barcelonaLM co sądzisz o moim goacie-Maxie?

0

Jaki Ramblowicz jest twoim idolem?

0

Ech i jak zwykle ta kadra wszystko psuje

0

@Popitek12 nie no tylko Rafa goat

0

Może jednak @MesQueUnClub96 ma rację, że Novak to goat @Encore @mekston @barcelonaLM

0

Sinner lepszy, ale też słaby

1

@mekston a trzeźwieć trzeba, jedynie boli dobry wynik Okoniarza

0

@mekston Agresywny Mekston jest nie do zatrzymania

0

@FcPortoFan1999 może jakby Perkz zaczął grać topa to by coś dało

0

@FcPortoFan1999 wyzwisk Capsa 1v1 na Rajzy

0

@FcPortoFan1999 to już ja bym lepiej dzisiaj zagrał od theshy

0

@FcPortoFan1999 nie takie rankedy już grałem

0

@FcPortoFan1999 weibo musi wziąć Janusza żeby skontrować Dzona

1

@FcPortoFan1999 mój goat Keria tak sobie zagrał, ale Oner z Hadesem ich kierowali

1

Mordekaiser zaatakował ludzi @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 może szaouj się przestraszył fakera i nie będzie grał

0

@FcPortoFan1999 nieśmiały zagra na topie czy jednak zmierzy się z fakerem?

0

@TheNekro94 podoba mi się, że jak ktoś ma jakieś pytania to do Mekstona

0

Nie oglądałem, ale boli dobry wynik Okonia, co się stało?

9

Ale jestem pijany, kocham was ramblowicze i ramblowiczki

0

@agaFCB głównie do Novaka, ale Carlos mógłby nie wygrywać z Hubciem

1

@mekston ja teraz jadę pić

0

W tenisie jak w Polityce, Sinner jest mniejszym złem niż Alcaraz, a ten jest mniejszym złem od Serba

0

I tak Med jest dużo lepszy, Rune też

0

@mekston Med jest 20 raz lepszy od Jamnika

0

@Androchem jakbym napisał kto jest goatem to dostałbym bana

2

@Hosh ja w prime 125 wycisłem i uważam że trzeba brać od razu puszkę na strzała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?