Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Który z ramblowiczów jest najbardziej napakowany?
0
@mekston kogo byś wziął na bramkę?
1
Kto ma rację w wielkiej wojnie ramblowiczów- @MesQueUnClub96 vs @AlexDark00
0
@barcelonaLM co sądzisz o moim goacie-Maxie?
0
Jaki Ramblowicz jest twoim idolem?
0
Ech i jak zwykle ta kadra wszystko psuje
0
@Popitek12 nie no tylko Rafa goat
0
Może jednak @MesQueUnClub96 ma rację, że Novak to goat @Encore @mekston @barcelonaLM
0
Sinner lepszy, ale też słaby
1
@mekston a trzeźwieć trzeba, jedynie boli dobry wynik Okoniarza
0
@mekston Agresywny Mekston jest nie do zatrzymania
0
@FcPortoFan1999 może jakby Perkz zaczął grać topa to by coś dało
0
@FcPortoFan1999 wyzwisk Capsa 1v1 na Rajzy
0
@FcPortoFan1999 to już ja bym lepiej dzisiaj zagrał od theshy
0
@FcPortoFan1999 nie takie rankedy już grałem
0
@FcPortoFan1999 weibo musi wziąć Janusza żeby skontrować Dzona
1
@FcPortoFan1999 mój goat Keria tak sobie zagrał, ale Oner z Hadesem ich kierowali
1
Mordekaiser zaatakował ludzi @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 może szaouj się przestraszył fakera i nie będzie grał
0
@FcPortoFan1999 nieśmiały zagra na topie czy jednak zmierzy się z fakerem?
0
@TheNekro94 podoba mi się, że jak ktoś ma jakieś pytania to do Mekstona
0
Nie oglądałem, ale boli dobry wynik Okonia, co się stało?
9
Ale jestem pijany, kocham was ramblowicze i ramblowiczki
0
@agaFCB głównie do Novaka, ale Carlos mógłby nie wygrywać z Hubciem
1
@mekston ja teraz jadę pić
0
W tenisie jak w Polityce, Sinner jest mniejszym złem niż Alcaraz, a ten jest mniejszym złem od Serba
0
I tak Med jest dużo lepszy, Rune też
0
@mekston Med jest 20 raz lepszy od Jamnika
0
@Androchem jakbym napisał kto jest goatem to dostałbym bana
2
@Hosh ja w prime 125 wycisłem i uważam że trzeba brać od razu puszkę na strzała