Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck Inne zespoły robią wszystko by Napoli wygrało, ale Napoli to Napoli
0
Oczywiście jutubery to już w god of wara sobie grają...
0
Ale fajne są takie walki bez techniki
1
@MesQueUnClub96 Hurkacz w jakieś bieda turnieje się bawić nie będzie
1
Ale studia są bez sensu. Człowiek kupi god of wara w dzień premiery i będzie musiał czekać do świat aby zagrać. Ponad miesiąc w strachu, że w każdej chwili jakiś spoiler się usłyszy
1
@draxidox szczerze wyglądała na zadowoloną
4
Fernando Alonso to najbardziej poszkodowany kierowca w historii f1 tylko 3 razy miał bolid którym mógł wygrać mistrza, dwa razy wygrał, raz przegrał po 2007 był cały czas poszkodowant. Smutne ze dziad ma tylko dwa wdc
0
@Ptasior To dlatego ze od odejście z McDonaldklarena nie miał ani raz bolida zdolnego do walki o mistrzostwo
0
@tomek8756 Billy i Steve.
0
@against_modern_football Alonso za zasługi powinien dostać trzeciego wdc
0
@Herato W sumie trochę Paulinho
1
@mekston jeszcze brakuje by ich merc wyprzedził w konstruktorach
1
Verstappena może pokonać tylko Hubert Hurkacz
0
@kiper09 Fernando jest bardzo poszkodowany przez życie, dwa WDC na takiego mistrza to za mało
1
@Kgorecki2500 Chyba 19 lat i prawie pół roku to odpowiedni wiek by się do tego w końcu do tego zabrać
0
Kto jako pierwszy pokona Napoli?
0
@Majkel34 mógłby być bardziej docięty
0
Liverpool xddd...
1
@_catalan na jeden sezon przestał być najlepszy na świecie to hejterzy mogli wyłazic że swoich nor, a teraz muszą się kompromitować
0
Szacunek do Aragorna i Legolasa
0
@Pawlak1992 Juventus jest teraz niżej niż my na początku poprzedniego sezonu
0
Kupcie dla Alonso dobrego bolida
0
@avanes W sumie nie, ale można go zamienić miejscem z Salahem
0
Jak dla mnie to pan Kurtuła powinien nawet wygrać
2
Ocon nie zasługuje na ZP
0
@FC1899Barca dla mnie brakuje też króla Suareza, ale wiadomo w jakich czasach miał swój prime
1
Jednak Uwagi na urzędniczej nie przebili
0
Każda akcja Interu to strach, tragiczna obrona
0
Dembuś brawo...
0
@MESSIah16 Nie no jak się przegląda komentarze nawet tylko odnośnie roli Jokera to chyba jednak Heath jest bardziej chwalony