1

@P33ck Inne zespoły robią wszystko by Napoli wygrało, ale Napoli to Napoli

0

Oczywiście jutubery to już w god of wara sobie grają...

0

Ale fajne są takie walki bez techniki

1

@MesQueUnClub96 Hurkacz w jakieś bieda turnieje się bawić nie będzie

1

Ale studia są bez sensu. Człowiek kupi god of wara w dzień premiery i będzie musiał czekać do świat aby zagrać. Ponad miesiąc w strachu, że w każdej chwili jakiś spoiler się usłyszy

1

@draxidox szczerze wyglądała na zadowoloną

4

Fernando Alonso to najbardziej poszkodowany kierowca w historii f1 tylko 3 razy miał bolid którym mógł wygrać mistrza, dwa razy wygrał, raz przegrał po 2007 był cały czas poszkodowant. Smutne ze dziad ma tylko dwa wdc

0

@Ptasior To dlatego ze od odejście z McDonaldklarena nie miał ani raz bolida zdolnego do walki o mistrzostwo

0

@tomek8756 Billy i Steve.

0

@against_modern_football Alonso za zasługi powinien dostać trzeciego wdc

0

@Herato W sumie trochę Paulinho

1

@mekston jeszcze brakuje by ich merc wyprzedził w konstruktorach

1

Verstappena może pokonać tylko Hubert Hurkacz

0

@kiper09 Fernando jest bardzo poszkodowany przez życie, dwa WDC na takiego mistrza to za mało

1

@Kgorecki2500 Chyba 19 lat i prawie pół roku to odpowiedni wiek by się do tego w końcu do tego zabrać

0

Kto jako pierwszy pokona Napoli?

0

@Majkel34 mógłby być bardziej docięty

0

Liverpool xddd...

1

@_catalan na jeden sezon przestał być najlepszy na świecie to hejterzy mogli wyłazic że swoich nor, a teraz muszą się kompromitować

0

Szacunek do Aragorna i Legolasa

0

@Pawlak1992 Juventus jest teraz niżej niż my na początku poprzedniego sezonu

0

Kupcie dla Alonso dobrego bolida

0

@avanes W sumie nie, ale można go zamienić miejscem z Salahem

0

Jak dla mnie to pan Kurtuła powinien nawet wygrać

2

Ocon nie zasługuje na ZP

0

@FC1899Barca dla mnie brakuje też króla Suareza, ale wiadomo w jakich czasach miał swój prime

1

Jednak Uwagi na urzędniczej nie przebili

0

Każda akcja Interu to strach, tragiczna obrona

0

Dembuś brawo...

0

@MESSIah16 Nie no jak się przegląda komentarze nawet tylko odnośnie roli Jokera to chyba jednak Heath jest bardziej chwalony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?