0

Kurde trochę mi szkoda Nadala, przegra, fajny gracz, tylko po co chce wygrać 21 szlema przed Djoko?

0

Trochę jak Król Lew. Nadal-Skaza australijski rząd-hieny, Djokovic-Mufasa i Medvedev-Simba. Dawaj Daniił

2

@Kgorecki2500 Możesz wypić szklankę wódy bez popity?

0

@Encore Zverev pod względem talentu i umiejętności stoi podobnie z Daniiłem, ale jest Zverevem.

0

@JimMorrisonFCB Na twardych chyba Daniił go już przebił, ale trawę dalej powinien ogarniać.

1

Medvedev król, co prawda jestem Zverevwowcem, ale coraz bardziej doceniam Daniiła jako nowego antygoniste atp

0

Niby piękny jest lepiej zbudowany, ale coś czuję bez żadnych podstaw, że Medvedev by wygrał bójkę.

0

Matko jak chłopaki swoje podanie grają.

1

@Kgorecki2500 Oczywiście Daredevil

0

Medvedev i Tsisipas to powinni się bić zamiast jakiegoś nudnego meczu w tenisa.

0

@Barca_Big_Moment Spokojnie, Djokovic raczej wygra dopiero Wimbledon, ale to w lipcu i nie 22, a 21

0

@The_Man Puig niech zostanie, bo większe nazwisko.

0

Biedna Anisimova, jedyna cokolwiek próbowała

1

Rosjanin z Rosji bawi się w Novaka

0

@DonMatteo901 KDB, Thomas Mula, Vini, Messi, Grealish xd, RVP, Puyol, Insigne, Ronaldo, Henry

3

Monfils jak pięknie walczy

0

Dawaj Gael.....

1

Barty czołg....

3

Mocny Rafa, ale coraz bardziej wierzę w Monfilsa, obym za kilka godzin nie płakał

0

Shapo to największy oszust w historii ATP, udaje że jest dobry, a rywale mu wierzą i wygrywa dzięki temu.

1

@lukaszbarca15 Pomijając aspekty jakościowe to Pod względem popularności MCU wyprzedza wszystko.

1

A mogli Nebuli nie brać ze sobą i łatwiej by poszło.

2

@PatrychoO dla mnie jednak pstryknięcie Starka, ale może dlatego, że jestem jego fan boyem, a za Ameryką nie przepadam

1

@MesQueUnClub96 Ja jak zwykle Maxiu, Gasly i wyjątkowo Sainz, który bardzo mi zaimponował w pierwszym sezonie w Ferrari, liczę że przy mocnym bolidzie pokona Leclerca

0

@Cadafaz ja bym jednak nie lekceważył Włocha

0

@mekston oczywiście trzeba zachować spokój, ale jest faworytką swojej połówki

0

Tsisipas czy Berrettini, który przystojniejszy?

2

@LeoMesjasz Somersby...

0

Tacy gracze jak Cressy są potrzebni, zawsze to większą różnorodność

0

Wow Cornet.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?