1

Najgorzej to jak idziesz do restauracji i kelnerem jest chłopak twojej byłej i musisz zamówić wszystko najdroższe z karty dań....

0

KuPS i Fiorentina. Jestem z wami za tydzień chłopaki. Wygrajcie swoje mecze

2

@partymaker zdałem za 17 razem.

3

@Jakchcesz ja kiedyś jechałem autostradą a znalazłem się na wiejskiej drodze.

0

@MichuZ44 jak będzie Norys to nie oglądam

3

@gumaz kiedyś mój kolega Damian w walentynki poszedł na pizzę. Wrócił z burgerem.

5

@Jakchcesz bloodborne w 2026? Normalny gracz to odpala Sekiro pozdro

10

Pamiętajcie drogie Ramblwiczki. Jesteście piękne ale nigdy nie będziecie piękniejsze niż Messi.Hahaha. zapisuj to @mekston

0

@Arden gol w fazie pucharowej mundialu

0

Walentynki z PSG. Tak czy nie

0

@Bernard777 Lookman jest lepszy od wszystkich piłkarzy u nas.

2

@Comentateiro z Niemcem

1

Da się pokonać Magnusa Carlsena na szewczyka?

1

@tbas nie wiem jak jest obecnie w biegach ale Maciek był przyzwoitym sprinterem zawsze. Jak na warunki polskie, więcej niż przyzwoite. A inne starty zawsze nie miały znaczenia

4

Drogie Ramblwiczki. Z okazji walentynek życzę wam wielu Argentyńczyków w życiu

2

@Comentateiro hahaha. Lookman będzie miał hatryka po 10 minutach. Niech Flick odda walkowerem i potencjalnie na mecz ze słabszym rywalem się przygotuje.. dramat

8

@macio_944 hahaha. Ja jutro planuję wybrać się do Belize

6

Najgorzej to jak na walentynki dzwoni do mężczyzny była i mówi mu że jest w ciąży. To jest dramat każdego mężczyzny.

2

@LAMC_10 dzikiej za wszystkiego najlepszego

3

@July_6_BcN albo jesteś Legia albo jesteś zgłoszone. Zapisuj to @mekston . @fart

1

@PatrychoO Encore to tam się zna. Całe życie w nienawiści do Galadrieli byłem wychowany. Pozdro. Nie słuchajcie @Encore bo on gada głupoty. Słuchajcie @Popitek12 bo on gada mądre rzeczy

1

@D10SLEO czemu się śmiejesz Zebraxton.
@blakkudium w ekstraklasie.

2

Ludzie hejtują a za rok Legia będzie walczyć o mistrza

0

Ważne że bez porażki. Oby następny mecz był lepszy

0

@FcPortoFan1999 przecież jest w bardzie trojga

4

@ViscaelBarca2007 musi kupić Alvareza, PSG nie ma dobrej 9

1

Dawać Legia gola

0

Tylko Flick ma klucz do mojego serca. Trener

1

@Kgorecki2500 stare gowy leosze

1

@Kgorecki2500 a kogo obchodzi grafika. Mają być stara kamera i stare mechaniki walki... I bez Atreusa. Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?