Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najgorzej to jak idziesz do restauracji i kelnerem jest chłopak twojej byłej i musisz zamówić wszystko najdroższe z karty dań....
0
KuPS i Fiorentina. Jestem z wami za tydzień chłopaki. Wygrajcie swoje mecze
2
@partymaker zdałem za 17 razem.
3
@Jakchcesz ja kiedyś jechałem autostradą a znalazłem się na wiejskiej drodze.
0
@MichuZ44 jak będzie Norys to nie oglądam
3
@gumaz kiedyś mój kolega Damian w walentynki poszedł na pizzę. Wrócił z burgerem.
5
@Jakchcesz bloodborne w 2026? Normalny gracz to odpala Sekiro pozdro
10
Pamiętajcie drogie Ramblwiczki. Jesteście piękne ale nigdy nie będziecie piękniejsze niż Messi.Hahaha. zapisuj to @mekston
0
@Arden gol w fazie pucharowej mundialu
0
Walentynki z PSG. Tak czy nie
0
@Bernard777 Lookman jest lepszy od wszystkich piłkarzy u nas.
2
@Comentateiro z Niemcem
1
Da się pokonać Magnusa Carlsena na szewczyka?
1
@tbas nie wiem jak jest obecnie w biegach ale Maciek był przyzwoitym sprinterem zawsze. Jak na warunki polskie, więcej niż przyzwoite. A inne starty zawsze nie miały znaczenia
4
Drogie Ramblwiczki. Z okazji walentynek życzę wam wielu Argentyńczyków w życiu
2
@Comentateiro hahaha. Lookman będzie miał hatryka po 10 minutach. Niech Flick odda walkowerem i potencjalnie na mecz ze słabszym rywalem się przygotuje.. dramat
8
@macio_944 hahaha. Ja jutro planuję wybrać się do Belize
6
Najgorzej to jak na walentynki dzwoni do mężczyzny była i mówi mu że jest w ciąży. To jest dramat każdego mężczyzny.
2
@LAMC_10 dzikiej za wszystkiego najlepszego
3
@July_6_BcN albo jesteś Legia albo jesteś zgłoszone. Zapisuj to @mekston . @fart
1
@PatrychoO Encore to tam się zna. Całe życie w nienawiści do Galadrieli byłem wychowany. Pozdro. Nie słuchajcie @Encore bo on gada głupoty. Słuchajcie @Popitek12 bo on gada mądre rzeczy
1
@D10SLEO czemu się śmiejesz Zebraxton.
@blakkudium w ekstraklasie.
2
Ludzie hejtują a za rok Legia będzie walczyć o mistrza
0
Ważne że bez porażki. Oby następny mecz był lepszy
0
@FcPortoFan1999 przecież jest w bardzie trojga
4
@ViscaelBarca2007 musi kupić Alvareza, PSG nie ma dobrej 9
1
Dawać Legia gola
0
Tylko Flick ma klucz do mojego serca. Trener
1
@Kgorecki2500 stare gowy leosze
1
@Kgorecki2500 a kogo obchodzi grafika. Mają być stara kamera i stare mechaniki walki... I bez Atreusa. Pozdro