Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Klasyczny Lech. Złapali formę, wygrali kilka meczów z rzędu i gdy przyszło co do czego cyk 3 porażki z rzędu, a teraz przed nimi mecz z potężnym Zagłębiem Lubin.
0
@Bilon87 żeby zniknąć to trzeba się najpierw pojawić.
0
@RoberDzik "Olmo, który przecież zarabia dużo mniej niż Messi, a wtedy Barca była w Superlidze."
Ale do transferu Olmo trzeba doliczyć jeszcze kwotę za transfer, to wyjdzie jakieś 12-15 milionów euro i robi się z 30.
Przy czym transfer Olmo miał miejsce rok później. Lepiej porównać to do Gundogana, Felixa i Cancelo. A z tego byłoby pewnie coś koło 50 milionów euro.
Pieniądze na Messiego raczej by się znalazły, inna sprawa czy takich ruch miałby sens ze sportowego punktu widzenia.
0
@mientusek1407 Dla mnie wybór jest oczywisty: Thierry Henry.
W Premier League wybitny, ale gdy przychodziło co do czego w najważniejszych meczach, czy to w reprezentacji, czy w Lidze Mistrzów to zawsze przechodził obok meczu.
A miał takich meczów mnóstwo:
- MŚ 98 (półfinał z ławki ; w finale nie zagrał)
- Euro 2000
- MŚ 2006
- LM 05/06
- LM 07/08 (oba mecze z ławki)
- LM 08/09
Jeśli dobrze liczę, na 13 występów 1 gol i 1 asysta.
2
xG:
2.63-0.58
xGoT (xG po uwzglednieniu jakości strzału):
4.08-0.53
Strzały celne:
7-4
Ale najważniejsze statystyki na korzyść City:
Posiadanie piłki: 40%-60%
Rzuty rożne: 1-10
Więc faktycznie, Arsenal by z tego zrobił 3-3
2
@liberoFCB Kevin De Bruyne to w golfa grał?
4
@Popitek12 Mam nadzieję, że siedzisz w okrągłym pokoju. Bo inaczej Arsenal zobaczy rogi i Cię znajdzie.
1
A myślałem, że nic nie przebije pomylenia Bukaresztu i Budapesztu, albo Frankfurtu nad Odrą i Frankfurtu nad Menem
1
@Gall oczywiście, ale to tylko potwierdza, że nie ma po co pchać więcej ludzi na front. Skoro już i tak mamy problem, by wyposażyć żołnierzy, którzy służą obecnie.
Co do firm zbrojeniowych, to one raczej nie zatrudniają wojskowych. Więc to trochę inny aspekt.
3
@panczo poniekąd się zgadzam, wybitnie marnujemy publiczne pieniądze.
Ale zaplecze armii jest ważniejsze niż żołnierze na froncie. To już pokazała II wojna światowa. A cały rozwój techniki sprawia, że będzie się stawać się tylko ważniejsze. Wojsko w pierwszej kolejności musi mieć czym walczyć, a dopiero w drugiej kim walczyć. Szczególnie, w obliczu rozwoju dronów, czy obrony przeciwlotniczej.
2
@Safrani Mmm, remake remaka. Co może pójść nie tak?
1
@Azazel_Pazuzu Lepszy Lewandowski na dachu niż El Tiburon w garści.
1
@AmigoBlancos kiedyś na Betclicu kurs na wygraną Verstappena był niższy niż kurs na wygraną kierowcy z Holandii
4
@PIWOSZ89 Mógł zawsze Tusk wziąć przykład z Taylor Swift i polecieć odrzutowcem.
4
@kanver_
"Flick nie daje rady w drugim sezonie"
Również Flick odpadający bramkami na wyjeździe z PSG, gdzie grał cały dwumecz Choupo-Motingiem na środku ataku, bo Lewandowski połamał się z Andorą.
0
@NeroTFP1 Jasne, ale stawiałbym że tak z 800-850 tysięcy to boty.
2
@NeroTFP1 z prawie fejkowym milionem obserwujących.
44 posty i 908k. Takiego ratio nie da się zrobić bez botów, o ile nie jest się wyjątkowo znanym. I stąd nic dziwnego, czemu w komentarzach same zachwyty.
1
@Safrani dużo logiczniejszy wybór niż Michniewicz. Ale patrząc na terminarz, to chyba ciężko o gorszy moment na zmianę trenera. Najpierw najlepsza drużyna w ostatnim miesiącu, a potem najtrudniejszy wyjazd w lidze.
0
@kocuur wydaje mi się, że nie dałby rady. Michniewicz nie pasuje mi do szatni, w której masz tyle przepłaconych obcokrajowców.
0
@kocuur myślę, że w Widzewie nie potrzeba więcej ego.
0
@kanver_ bo biorę pod uwagę szerszy kontekst. Wystarczy spojrzeć jak wyglądają zdjęcia wspomagane AI i jak mocno podkręcane są barwy.
To jest właśnie kwestia obecnych ograniczeń - łatwiej zamaskować niedoskonałości wyostrzając kolory. Oczywiście nie tak skrajnie jak w ramach tego filmiku.
Aby AI robiło prawdziwą sztukę, to ten problem trzeba rozwiązać w pierwszej kolejności. A dopiero później zająć się animacjami i fizyką.
0
@kanver_ tak, ale jeśli to ma być coś więcej niż losowe filmiki w internecie, jeśli dodasz zwierzęta czy ludzi, to te kolory będą przeszkadzać.
Bo o ile podkręcone krajobrazy mogą się podobać, o tyle w podobny sposób podkręcone twarze stają się zbyt sztuczne.
2
@kanver_ właśnie to jak wyglądają materiały AI jest obecnie największym problemem.
Przerysowane, przekoloryzowane i prześwietlone. Przy tym filmiku nie musi być info, że to AI. Bo od razu to widzisz.
0
@lucca87 sens mają tylko Haaland, Alvarez, Kane.
Jeśli mielibyśmy ściągnąć kogoś innego, to lepiej zostawić Lewego.
2
@fcbarcafan19 Widać nacisk na efekty praktyczne, a nie marne CGI, czy plastikowe AI.
2
Najlepsza Liga Świata jak zawsze nie zawiodła. Piękne bramki i emocje do samego końca, ale ostatecznie to gospodarze mogą cieszyć się z 3 punktów.
I tylko żal tych, którzy zdecydowali się obejrzeć derby Londynu zamiast Lech - Raków.
1
@macio_944 Real to chociaż ma indywidualności. A to Valverde walnie bramkę z 30 metrów, a to Vinicius czy Mbappe przedryblują kilku zawodników
Ja bym chętnie (nie) zobaczył :
Arsenal Artety vs Prime Juventus Allegriego.
1
Arsenal już nawet sobie strzela z rożnych.
0
@Misiusessi z Venu 2 Plus możesz mieć problem, chyba wycofali ten model z rynku. Jak chcesz coś podobnego, to zerknij na Venu 3, stoi po około 1500 zł.
0
@Misiusessi Mam od 3 lat Venu 2 Plus i jestem bardzo zadowolony. Jeśli nie uprawiasz wyczynowo sportu, nic więcej nie potrzebujesz:
- Sterowanie muzyką
- Bluetooth
- Rozmowy
- NFC i płatności
- Bateria trzyma 10 dni