3

Klasyczny Lech. Złapali formę, wygrali kilka meczów z rzędu i gdy przyszło co do czego cyk 3 porażki z rzędu, a teraz przed nimi mecz z potężnym Zagłębiem Lubin.

0

@Bilon87 żeby zniknąć to trzeba się najpierw pojawić.

0

@RoberDzik "Olmo, który przecież zarabia dużo mniej niż Messi, a wtedy Barca była w Superlidze."

Ale do transferu Olmo trzeba doliczyć jeszcze kwotę za transfer, to wyjdzie jakieś 12-15 milionów euro i robi się z 30.

Przy czym transfer Olmo miał miejsce rok później. Lepiej porównać to do Gundogana, Felixa i Cancelo. A z tego byłoby pewnie coś koło 50 milionów euro.

Pieniądze na Messiego raczej by się znalazły, inna sprawa czy takich ruch miałby sens ze sportowego punktu widzenia.

0

@mientusek1407 Dla mnie wybór jest oczywisty: Thierry Henry.

W Premier League wybitny, ale gdy przychodziło co do czego w najważniejszych meczach, czy to w reprezentacji, czy w Lidze Mistrzów to zawsze przechodził obok meczu.

A miał takich meczów mnóstwo:
- MŚ 98 (półfinał z ławki ; w finale nie zagrał)
- Euro 2000
- MŚ 2006
- LM 05/06
- LM 07/08 (oba mecze z ławki)
- LM 08/09

Jeśli dobrze liczę, na 13 występów 1 gol i 1 asysta.

2

xG:
2.63-0.58
xGoT (xG po uwzglednieniu jakości strzału):
4.08-0.53
Strzały celne:
7-4

Ale najważniejsze statystyki na korzyść City:
Posiadanie piłki: 40%-60%
Rzuty rożne: 1-10

Więc faktycznie, Arsenal by z tego zrobił 3-3

2

@liberoFCB Kevin De Bruyne to w golfa grał?

4

@Popitek12 Mam nadzieję, że siedzisz w okrągłym pokoju. Bo inaczej Arsenal zobaczy rogi i Cię znajdzie.

1

A myślałem, że nic nie przebije pomylenia Bukaresztu i Budapesztu, albo Frankfurtu nad Odrą i Frankfurtu nad Menem

1

@Gall oczywiście, ale to tylko potwierdza, że nie ma po co pchać więcej ludzi na front. Skoro już i tak mamy problem, by wyposażyć żołnierzy, którzy służą obecnie.

Co do firm zbrojeniowych, to one raczej nie zatrudniają wojskowych. Więc to trochę inny aspekt.

3

@panczo poniekąd się zgadzam, wybitnie marnujemy publiczne pieniądze.

Ale zaplecze armii jest ważniejsze niż żołnierze na froncie. To już pokazała II wojna światowa. A cały rozwój techniki sprawia, że będzie się stawać się tylko ważniejsze. Wojsko w pierwszej kolejności musi mieć czym walczyć, a dopiero w drugiej kim walczyć. Szczególnie, w obliczu rozwoju dronów, czy obrony przeciwlotniczej.

2

@Safrani Mmm, remake remaka. Co może pójść nie tak?

1

@Azazel_Pazuzu Lepszy Lewandowski na dachu niż El Tiburon w garści.

1

@AmigoBlancos kiedyś na Betclicu kurs na wygraną Verstappena był niższy niż kurs na wygraną kierowcy z Holandii

4

@PIWOSZ89 Mógł zawsze Tusk wziąć przykład z Taylor Swift i polecieć odrzutowcem.

4

@kanver_
"Flick nie daje rady w drugim sezonie"

Również Flick odpadający bramkami na wyjeździe z PSG, gdzie grał cały dwumecz Choupo-Motingiem na środku ataku, bo Lewandowski połamał się z Andorą.

0

@NeroTFP1 Jasne, ale stawiałbym że tak z 800-850 tysięcy to boty.

2

@NeroTFP1 z prawie fejkowym milionem obserwujących.

44 posty i 908k. Takiego ratio nie da się zrobić bez botów, o ile nie jest się wyjątkowo znanym. I stąd nic dziwnego, czemu w komentarzach same zachwyty.

1

@Safrani dużo logiczniejszy wybór niż Michniewicz. Ale patrząc na terminarz, to chyba ciężko o gorszy moment na zmianę trenera. Najpierw najlepsza drużyna w ostatnim miesiącu, a potem najtrudniejszy wyjazd w lidze.

0

@kocuur wydaje mi się, że nie dałby rady. Michniewicz nie pasuje mi do szatni, w której masz tyle przepłaconych obcokrajowców.

0

@kocuur myślę, że w Widzewie nie potrzeba więcej ego.

0

@kanver_ bo biorę pod uwagę szerszy kontekst. Wystarczy spojrzeć jak wyglądają zdjęcia wspomagane AI i jak mocno podkręcane są barwy.

To jest właśnie kwestia obecnych ograniczeń - łatwiej zamaskować niedoskonałości wyostrzając kolory. Oczywiście nie tak skrajnie jak w ramach tego filmiku.

Aby AI robiło prawdziwą sztukę, to ten problem trzeba rozwiązać w pierwszej kolejności. A dopiero później zająć się animacjami i fizyką.

0

@kanver_ tak, ale jeśli to ma być coś więcej niż losowe filmiki w internecie, jeśli dodasz zwierzęta czy ludzi, to te kolory będą przeszkadzać.

Bo o ile podkręcone krajobrazy mogą się podobać, o tyle w podobny sposób podkręcone twarze stają się zbyt sztuczne.

2

@kanver_ właśnie to jak wyglądają materiały AI jest obecnie największym problemem.

Przerysowane, przekoloryzowane i prześwietlone. Przy tym filmiku nie musi być info, że to AI. Bo od razu to widzisz.

0

@lucca87 sens mają tylko Haaland, Alvarez, Kane.

Jeśli mielibyśmy ściągnąć kogoś innego, to lepiej zostawić Lewego.

2

@fcbarcafan19 Widać nacisk na efekty praktyczne, a nie marne CGI, czy plastikowe AI.

2

Najlepsza Liga Świata jak zawsze nie zawiodła. Piękne bramki i emocje do samego końca, ale ostatecznie to gospodarze mogą cieszyć się z 3 punktów.

I tylko żal tych, którzy zdecydowali się obejrzeć derby Londynu zamiast Lech - Raków.

1

@macio_944 Real to chociaż ma indywidualności. A to Valverde walnie bramkę z 30 metrów, a to Vinicius czy Mbappe przedryblują kilku zawodników


Ja bym chętnie (nie) zobaczył :
Arsenal Artety vs Prime Juventus Allegriego.

1

Arsenal już nawet sobie strzela z rożnych.

0

@Misiusessi z Venu 2 Plus możesz mieć problem, chyba wycofali ten model z rynku. Jak chcesz coś podobnego, to zerknij na Venu 3, stoi po około 1500 zł.

0

@Misiusessi Mam od 3 lat Venu 2 Plus i jestem bardzo zadowolony. Jeśli nie uprawiasz wyczynowo sportu, nic więcej nie potrzebujesz:
- Sterowanie muzyką
- Bluetooth
- Rozmowy
- NFC i płatności
- Bateria trzyma 10 dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?