Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca niestety racja, tyle że z roku na rok powinna być podnoszona pensja, każda, nie tylko minimalna. Inflacja była jest i będzie więc pensje powinny rosnąć a te 5500 jako kiero to jeszcze pewnie jakaś plus premia. Często brutto jest małe a np drugie tyle dochodzi w premii, chociaż drugie tyle to przesadziłem
0
@bartekvisca gdyby nie podnosili najniższej krajowej to pracodawcy dopiero by głodowe stawki oferowali
0
Idzie luty podkuj buty
0
@David_Beckham kto nie wsadził ręki pod maskotkę niech pierwszy rzuci kamieniem
1
@Comentateiro z trenerem jak z piłkarzem
Piłkarza po kilku kopnięciach ocenisz czy ktoś ma potencjał, może nie mieć formy ale wydać czy umie grać czy nie umie
0
@MESSIah16 bykowe durne jeden chce mieć dzieci drugi nie chce mieć jest wolny wybór, tak było zawsze
0
@tbas jakie pseudo pytania? Bo nie pasowały tuksowi i zrobił z tego taką narrację? Czy pani która nie wydała komuś karty do referendum była od tego aby o tym decydować?
0
@Bykunn na referendum poszło tylu ludzi co na wybory, tylko nie każdy wziął udział w nim. Nie jednemu celowo nie wydali kart do referendum.
2
@macio_944 nie będę wchodził w szczegóły, ale tak,lepiej aby był lepszy
0
@macio_944 ja to ostatnio po kebsie z kibla nie wychodziłem
0
@messi33 ja bym pił, zawsze klepnie
0
@Kuba_1 Audi cup jka to zacnie brzmi
1
@MesQueUnClub96 po prostu oprócz ciebie nikt się tym nie podnieca jakimiś gorącymi, co to w ogóle jest??
0
Grill jest robiony po słabych meczach
Może celowo przegrywają aby częściej grillować
0
I taki bramkarz tutaj broni
1
Xavi gdy powiedział że odchodzi to ja grilla nie został zaproszony
0
@TR3YWAY po taniości z mety weźmie
0
Laurent Blanc trener idealny dla nas
0
@Comentateiro podobno to serduszko za które ją wyrzucili było do wylicytowania, i poszło za jedyne 9.99 w promce
0
@HighestInTheRoom płacz maleńka dziś ty pisiorku mały
1
Tvn Swego czasu z WOŚP nie wpuścili Dody co chciała z licytować swoją rzecz. A to przecież akcja charytatywna, no chyba że partyjna dla elity
Osobiście wspieram ta akcje
0
@Kinginiesta bo Tusk się kłuci z Tuskiem i nawet jak jedni robili coś dobrze to drudzy nigdy tego nie pochwalili
0
@MESSIah16 mówię jak wygląda dzisiejsze TVP a jakiegoś kółeczka nie kojarzę, aż na tyle nie interesuje się ta polityka
0
@MESSIah16 nie ma w TVP bo nie ma już TVP jest tylko tvn bis
0
@michal26 czy ja wiem czy pis tak nie lubi WOŚP? jeśli już to z powodu Owsiak, który jest propeo
Natomiast każdemu politykowi zależy na orkiestrze, w ten sposób są finansowane szpitale, do tego pis rezygnując z niedzieli handlowych zostawił jeszcze taka na styczeń, dla Owsiaka bym powiedział, łatwiej się wtedy jemu gra.
0
@kuz ale pochwaliłem i źle, bardzo fajna inicjatywa, moje dzieci wrzuciły serduszka dostały zadowolone,
1
@kuz inicjatywa zacna
0
@draxidox Tusk premierem to mogą klepać takie głupoty
Przekaż poszedł w świat, a ewentualnych poprawek większość nie zwróci uwagi
0
@MesQueUnClub_87 darmo wiadomo że nie, wiesz zbieranie u rydzyka jest wyśmiewane a tutaj na pewno nie.
0
Widzę że można tutaj wpłacać pieniądze i być patronem hah jak u rydzyka normalnie