0

@bartekvisca niestety racja, tyle że z roku na rok powinna być podnoszona pensja, każda, nie tylko minimalna. Inflacja była jest i będzie więc pensje powinny rosnąć a te 5500 jako kiero to jeszcze pewnie jakaś plus premia. Często brutto jest małe a np drugie tyle dochodzi w premii, chociaż drugie tyle to przesadziłem

0

@bartekvisca gdyby nie podnosili najniższej krajowej to pracodawcy dopiero by głodowe stawki oferowali

0

Idzie luty podkuj buty

0

@David_Beckham kto nie wsadził ręki pod maskotkę niech pierwszy rzuci kamieniem

1

@Comentateiro z trenerem jak z piłkarzem
Piłkarza po kilku kopnięciach ocenisz czy ktoś ma potencjał, może nie mieć formy ale wydać czy umie grać czy nie umie

0

@MESSIah16 bykowe durne jeden chce mieć dzieci drugi nie chce mieć jest wolny wybór, tak było zawsze

0

@tbas jakie pseudo pytania? Bo nie pasowały tuksowi i zrobił z tego taką narrację? Czy pani która nie wydała komuś karty do referendum była od tego aby o tym decydować?

0

@Bykunn na referendum poszło tylu ludzi co na wybory, tylko nie każdy wziął udział w nim. Nie jednemu celowo nie wydali kart do referendum.

2

@macio_944 nie będę wchodził w szczegóły, ale tak,lepiej aby był lepszy

0

@macio_944 ja to ostatnio po kebsie z kibla nie wychodziłem

0

@messi33 ja bym pił, zawsze klepnie

0

@Kuba_1 Audi cup jka to zacnie brzmi

1

@MesQueUnClub96 po prostu oprócz ciebie nikt się tym nie podnieca jakimiś gorącymi, co to w ogóle jest??

0

Grill jest robiony po słabych meczach
Może celowo przegrywają aby częściej grillować

0

I taki bramkarz tutaj broni

1

Xavi gdy powiedział że odchodzi to ja grilla nie został zaproszony

0

@TR3YWAY po taniości z mety weźmie

0

Laurent Blanc trener idealny dla nas

0

@Comentateiro podobno to serduszko za które ją wyrzucili było do wylicytowania, i poszło za jedyne 9.99 w promce

0

@HighestInTheRoom płacz maleńka dziś ty pisiorku mały

1

Tvn Swego czasu z WOŚP nie wpuścili Dody co chciała z licytować swoją rzecz. A to przecież akcja charytatywna, no chyba że partyjna dla elity
Osobiście wspieram ta akcje

0

@Kinginiesta bo Tusk się kłuci z Tuskiem i nawet jak jedni robili coś dobrze to drudzy nigdy tego nie pochwalili

0

@MESSIah16 mówię jak wygląda dzisiejsze TVP a jakiegoś kółeczka nie kojarzę, aż na tyle nie interesuje się ta polityka

0

@MESSIah16 nie ma w TVP bo nie ma już TVP jest tylko tvn bis

0

@michal26 czy ja wiem czy pis tak nie lubi WOŚP? jeśli już to z powodu Owsiak, który jest propeo
Natomiast każdemu politykowi zależy na orkiestrze, w ten sposób są finansowane szpitale, do tego pis rezygnując z niedzieli handlowych zostawił jeszcze taka na styczeń, dla Owsiaka bym powiedział, łatwiej się wtedy jemu gra.

0

@kuz ale pochwaliłem i źle, bardzo fajna inicjatywa, moje dzieci wrzuciły serduszka dostały zadowolone,

1

@kuz inicjatywa zacna

0

@draxidox Tusk premierem to mogą klepać takie głupoty
Przekaż poszedł w świat, a ewentualnych poprawek większość nie zwróci uwagi

0

@MesQueUnClub_87 darmo wiadomo że nie, wiesz zbieranie u rydzyka jest wyśmiewane a tutaj na pewno nie.

0

Widzę że można tutaj wpłacać pieniądze i być patronem hah jak u rydzyka normalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?