0

@esem91 to jest ta mowa nienawiści peowcow

6

@Alanooo serio sprawdzasz powietrze przed bieganiem? Czy se jaja robisz

2

@tadzik447 operator wózka - nigdy nie jeździłeś, jesteś świeży, jeszcze nikt taki od razu nie umiał sprawnie i dobrze i szybko pracować na wózku. Taka osoba potrzebuje czasu na nabycie wprawy :)) no chyba że faktycznie ci się nie podoba taka praca

0

@MarioVeB! Tusk mówił aby skończyć mowę nienawiści, wczoraj w wiadomościach przepraszali za to, za nagonke pisu na Tuska za wyśmiewanie. Ale no właśnie Tusk peo i tacy jak ty uważają że z peo nie wolno się śmiać, ale z pisu już tak, i takim zachowaniem nawołuja do tragedii
A mnie żadna partia nie podnieca, nie mam w tym interesu, czasami tylko odpisze fanatykom ale to z każdej że ston hehehe

0

@MarioVeB! Bo tak jest, ale to normalne, w Hiszpanii się nie podniecają tą wojna na Ukrainie bo jest daleko od nich, a w Polsce nie podniecają się wojnami w Afryce
Norman sprawa zajmujemy się t co mamy blisko. Oczywiście od każdej sprawy są wyjątki

0

@tomek8756 to jest ta piękna mowa nienawiści której nie chce Tusk i za którą przepraszal wczoraj prowadzący wiadomości, o nienawiści pisu do peo rzekomo,
ale zapomniał dodać a może nie chciał jaką to nienawiść mają inni do pisiorów jak nazywają ludzi co głosują na PiS, cały czas ich obrażają

0

@tadzik447 zależy co wolisz, czy siedzieć na l4 i brać kasę czy chodzic doboracy na wypowiedzeniu albo wiesz ze się dogadacie za porozumieniem

0

@MarioVeB! Jak ruskie prowadziły wojny w innych częściach świata to nic nie miałeś przeciw ale jak teraz na Ukrainie to w modzie jest zła narracja na Rosję. hah

1

@draxidox zwykła lewicowa zachodnia normalność

1

@MesQueUnClub_87 to za ile ludzie mieli by robić za 2000?
Kto zrobi wieksza inflację ten co ma 3200 opłaci rachunki kupi chceb i może dostanie jeszcze, 800 plus i dzięki temu przetrwa do 10 czy jakiś kierownik polityk co zarabiają wielkie pieniądze?
A politycy również dostali podwyżki i za tym głosowało peo

0

@Melek4515 to nie zasługa pisu ani Tuska, ceny z każdym rokiem rosły, rosną i będą rosnąć

2

@barcanawieki mają to samo co ludzie na marszu w Poznaniu i Tuska, czyli nic

2

@hayek pewnie mają tego świadomość. Po to zostali stworzeni aby miły pan gadatliwy przyciągnął wyborców i odebrał głosy pis i dał 3d czyli peo. Swego czasu po to stworzyli ruch palikota, nowoczesna a teraz 3d :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@hayek myślę że oni mają

0

@arasz1819 Już nie lubię pisu. Na tvnie i TVP teraz mi mówią czemu peo jest takie fajne a ten pis taki zły. I łykam to wszystko jak natchniony. Nigdy nie obejrzę tv republika tylko rozdawnictwo Tuska nigdy Kaczyńskiego

0

@MessiForeverTheBest na rowerach nie wolno jechać, zakaz pedałowania jest

0

@qbuteq to jest tv reżim owa, no w nowej panoramie prowadzący jest po lewej stronie :) lewactwo :) oczywiście co będą chcieli to pominą,
I oczywiście na wiosnę są wybory, do tego czasu muszą trzymać poziom a później to się zacznie :)

0

@arasz1819 Tylko peo!!! Nikt i nic się nie liczy!!

0

@MessiForeverTheBest dzieci nienarodzone to akurat aniołki :)
A taki mądry a nie wie co to dysleksja

0

@MarioVeB! Ciebie bym namydlił kochanie :))

0

@MessiForeverTheBest nie zawsze można się nauczyć ortografii. Są osoby które nigdy się nie nauczą

1

Donald Tusk ma wjechać czolgami na ulicę i aresztować każdego pisowca!! Takie plotki

0

@MessiForeverTheBest dokładnie bardzo bym chciał aby tatuś mnie urodził i wychował z wójkiem

0

@arasz1819 całe gimnazjum huczy kto głosuje na PiS?

0

@Miszak Morawiecki pilnował interesów gdy Tusk był w Brukseli. Pilnował aby nic mus się w pisowce nie stało, a teraz sobie rządzi! Brawo Donald!! Prowadź nas

0

@MESSIah16 gdyby nie to że to osoba homoseksualna to nie byłby premierem..

0

@capoN spokojnie jakby chcieli to by i Tuska wsadzili ale z jakichś wzgledow tego nie zrobili a teraz sami mają karę

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo obalmy prezydenta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?