PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LOPEZ16 bo Barca lubi robić dziwne transfery i topić kasę w błocie. Nie nauczyliście się przez tyle lat? Druga sprawa jaki interes ma Atletico żeby go na sprzedać poniżej klauzuli. Moim zdaniem nie Ma wcale
0
@GeneralXavi lgbt Chopie :D tolerancja musi być
1
Flick z Antka to jescze lo wahadłowego zrobi xd
7
Kurla ale murzyny są napakowane
0
Ciakwe czy Antek udźwignie tą presję jaką jest gra dla Barcy oraz świadomość , że za niego tyle siana wywalili
3
Trener z Ghany wygląda jak dobry ziomek dealer z dzielni
1
@Karol145 bo jajko to życie ;)
0
Gordon dzisiaj znowu ujnia , a wejdzie Rash i walnie bramę xd
1
Tego Lukebe biero szwagry czy nie do jasnej ciasnej
0
Podobno Vlahovic będzie za frytę do wzięcia
5
Czemu myśmy tego Muriqi nie mogli kupić za te marne 15 melonów nawet na ławkę jako joker. Koleś miał w tym sezonie tylko mniej bramek od żółwia.
1
Za taką kase to już bym wolał ruszyć po Hochlanda niż tego placka
1
I my za tego placka chcemy dać 150mln? Wstyd xD to Messi jest tyle warty
0
My się będziemy do końca okna transferowego tułać o sprowadzenie Alvareza, co się finalnie nie uda i zostaniemy z jakiś plackiem. A reszta składu nie zostanie uzupełniona, podczas gdy inni szaleją na rynku
4
@VamoSBarca88 papier, kamień nożyce xd
1
Załóżmy, ze w pozostałych dwóch mec tej grupy padnie remis. To kto awansuje :D Bo tam nawet bramki są takie same: dwie drużyny 2:2 i dwie drużyny 1:1 xd
6
Bramkach Iranu ma dziś dzień konia
1
Niezły jest ten Trossard
1
Ja mam nadzieję , że po tym meczu wkoncu ruszymy po tego Mikela Oyrzabala
0
No i mamy transfer na so
0
Ten Vargas to nie był kiedyś LO?
0
Dziwny ten Mundial, taki bez polotu i tych godzin rozgrywanych meczu
0
@Castro jak Rakitic kiedyś u nas
1
@derus Gordon będzie pewnie u nas jak kiedyś Rakitic - chłop od czarnej roboty
0
Gordon zszedł i nagle Chorwacja zaczęła cisnąć i dochodzić do sytuacji xd
1
Dobra ja mam nadzieję że po tym meczu ruszymy po Mikela Oyarzabala
0
Real zgarnia 3 dobrych grajków za free a my władowaliśmy 70mln w jakiegos Gordona. Tak jak mówiłem wcześniej, na transferze Gordona się skończy i już nie będzie żadnych ruchów. Nie mają hajsu i miejsca płacowego
0
Coś czuję , ze na transferze Gordona się skończy i zostaniemy z dziurawą obroną i bez napastnika. Nie kumam czemu nie ruszymy bo tego gościa z Mallorki, który potrafi stukać bramki
0
A ja obstawiam że na transferze Gordona się skończy i tyle widzieli nowych grajkôw u nas
0
Coś czuję że po mundialu wróci temat Nico xd