0

@LOPEZ16 bo Barca lubi robić dziwne transfery i topić kasę w błocie. Nie nauczyliście się przez tyle lat? Druga sprawa jaki interes ma Atletico żeby go na sprzedać poniżej klauzuli. Moim zdaniem nie Ma wcale

0

@GeneralXavi lgbt Chopie :D tolerancja musi być

1

Flick z Antka to jescze lo wahadłowego zrobi xd

7

Kurla ale murzyny są napakowane

0

Ciakwe czy Antek udźwignie tą presję jaką jest gra dla Barcy oraz świadomość , że za niego tyle siana wywalili

3

Trener z Ghany wygląda jak dobry ziomek dealer z dzielni

1

@Karol145 bo jajko to życie ;)

0

Gordon dzisiaj znowu ujnia , a wejdzie Rash i walnie bramę xd

1

Tego Lukebe biero szwagry czy nie do jasnej ciasnej

0

Podobno Vlahovic będzie za frytę do wzięcia

5

Czemu myśmy tego Muriqi nie mogli kupić za te marne 15 melonów nawet na ławkę jako joker. Koleś miał w tym sezonie tylko mniej bramek od żółwia.

1

Za taką kase to już bym wolał ruszyć po Hochlanda niż tego placka

1

I my za tego placka chcemy dać 150mln? Wstyd xD to Messi jest tyle warty

0

My się będziemy do końca okna transferowego tułać o sprowadzenie Alvareza, co się finalnie nie uda i zostaniemy z jakiś plackiem. A reszta składu nie zostanie uzupełniona, podczas gdy inni szaleją na rynku

4

@VamoSBarca88 papier, kamień nożyce xd

1

Załóżmy, ze w pozostałych dwóch mec tej grupy padnie remis. To kto awansuje :D Bo tam nawet bramki są takie same: dwie drużyny 2:2 i dwie drużyny 1:1 xd

6

Bramkach Iranu ma dziś dzień konia

1

Niezły jest ten Trossard

1

Ja mam nadzieję , że po tym meczu wkoncu ruszymy po tego Mikela Oyrzabala

0

No i mamy transfer na so

0

Ten Vargas to nie był kiedyś LO?

0

Dziwny ten Mundial, taki bez polotu i tych godzin rozgrywanych meczu

0

@Castro jak Rakitic kiedyś u nas

1

@derus Gordon będzie pewnie u nas jak kiedyś Rakitic - chłop od czarnej roboty

0

Gordon zszedł i nagle Chorwacja zaczęła cisnąć i dochodzić do sytuacji xd

1

Dobra ja mam nadzieję że po tym meczu ruszymy po Mikela Oyarzabala

0

Real zgarnia 3 dobrych grajków za free a my władowaliśmy 70mln w jakiegos Gordona. Tak jak mówiłem wcześniej, na transferze Gordona się skończy i już nie będzie żadnych ruchów. Nie mają hajsu i miejsca płacowego

0

Coś czuję , ze na transferze Gordona się skończy i zostaniemy z dziurawą obroną i bez napastnika. Nie kumam czemu nie ruszymy bo tego gościa z Mallorki, który potrafi stukać bramki

0

A ja obstawiam że na transferze Gordona się skończy i tyle widzieli nowych grajkôw u nas

0

Coś czuję że po mundialu wróci temat Nico xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?