0

Jakie są wkoncu nasze stroje domowe bo ja się już gubię. Z papużkami graliśmy w innych strojach

1

Ja tam dostałem 3 ładne sweterki i Arabski perfum club de nuit oraz piżamę. Dla mnie wypas. Tym bardziej , ze w tym roku zrobiłyśmy sobie wigilię na domku w Zakopanem

0

Że ten trzecioligowiec jescze nie spuchł to jest jakiś kit

0

My tu jeszcze dogrywkę będziemy robić to będzie śmiech na sali

0

Rash jak niegdyś Felix u nas. Na początku robił wiatr i zachwyt ale czym dalej w las tym gorzej

12

Niby za co nasz Dzamal dostał MVP? Komuś się styki przepaliły czy co

0

@Barcuniunia a czemu on nie gra

1

Nasi to maja chyba bana z góry, żeby nie awansować dalej żeby premii nie musiał zarząd wypłacać

1

Cucucucurella kiedyś mem piłkarza a dziś pan piłkarz

1

My nawet do barażów nie awansujemy

0

No kto jak nie on xd

1

@fart więc mecz powinien być wyrównany

0

Holandia jakiegoś mocarnego składu to nie ma

1

Było wygrać tą LM w zeszłym sezonie jak byliśmy w prime i nie było by żadnego bólu teraz aż tak

0

Kończ waść wstydu oszczędź

2

Brugge nas jedzie. To jest niesamowite jaki my mamy zjazd

0

Ja nie kumam tego o co tutaj chodzi. Zeszły sezon gralismy jak z nut, każdy przed nami drżał, a w tym seoznie to każdy z nas drwi i tego co my wyprawiamy na boisku.
Straszny zjazd zaliczliśmy w Flick chyba juz nie ma pomysłu jak to naprawic

0

Jedynego zawodnika, który robił szum ciąga xd no ale ok, wynik bezpieczny niech Fermin odpoczywa

0

Rash może bić się cały mecz po czole a potem zaje*** taką bramkę ze zamyka mordy xd

0

Ten cały Doue z PSG gra lepiej niż nasz Jamal. Brać te 400 melonów od Arabów i zapomnieć

1

Rash jak Delefeleu za starych czasów. Jeździec bez głowy

1

Hej,
Szukam kogoś aby doczepić się do Disney Plus. Ktoś coś ?

0

Niesamowity jest Real w obronie

0

@Derean Chyba oglądasz inny mecz xd

2

Boże co to wgl ma być. My gramy w ataku na stojąco, zero zaskoczenia, zero ruchu. Na to się nie da patrzeć

1

Flick mówił, że zobaczymy dzisiaj inną wersję Dzamala- czyli chyba miał na myśli, że najgorszą wersję

2

Na stojącą to my tego kur.. meczu nie wygramy

3

Brać te 400 melonów od Arabów za Jamala i git

6

Najszybsza czerwona karta w historii piłki xd

0

Ten Soria też nie najgorszy bramkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?