PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie są wkoncu nasze stroje domowe bo ja się już gubię. Z papużkami graliśmy w innych strojach
1
Ja tam dostałem 3 ładne sweterki i Arabski perfum club de nuit oraz piżamę. Dla mnie wypas. Tym bardziej , ze w tym roku zrobiłyśmy sobie wigilię na domku w Zakopanem
0
Że ten trzecioligowiec jescze nie spuchł to jest jakiś kit
0
My tu jeszcze dogrywkę będziemy robić to będzie śmiech na sali
0
Rash jak niegdyś Felix u nas. Na początku robił wiatr i zachwyt ale czym dalej w las tym gorzej
12
Niby za co nasz Dzamal dostał MVP? Komuś się styki przepaliły czy co
0
@Barcuniunia a czemu on nie gra
1
Nasi to maja chyba bana z góry, żeby nie awansować dalej żeby premii nie musiał zarząd wypłacać
1
Cucucucurella kiedyś mem piłkarza a dziś pan piłkarz
1
My nawet do barażów nie awansujemy
0
No kto jak nie on xd
1
@fart więc mecz powinien być wyrównany
0
Holandia jakiegoś mocarnego składu to nie ma
1
Było wygrać tą LM w zeszłym sezonie jak byliśmy w prime i nie było by żadnego bólu teraz aż tak
0
Kończ waść wstydu oszczędź
2
Brugge nas jedzie. To jest niesamowite jaki my mamy zjazd
0
Ja nie kumam tego o co tutaj chodzi. Zeszły sezon gralismy jak z nut, każdy przed nami drżał, a w tym seoznie to każdy z nas drwi i tego co my wyprawiamy na boisku.
Straszny zjazd zaliczliśmy w Flick chyba juz nie ma pomysłu jak to naprawic
0
Jedynego zawodnika, który robił szum ciąga xd no ale ok, wynik bezpieczny niech Fermin odpoczywa
0
Rash może bić się cały mecz po czole a potem zaje*** taką bramkę ze zamyka mordy xd
0
Ten cały Doue z PSG gra lepiej niż nasz Jamal. Brać te 400 melonów od Arabów i zapomnieć
1
Rash jak Delefeleu za starych czasów. Jeździec bez głowy
1
Hej,
Szukam kogoś aby doczepić się do Disney Plus. Ktoś coś ?
0
Niesamowity jest Real w obronie
0
@Derean Chyba oglądasz inny mecz xd
2
Boże co to wgl ma być. My gramy w ataku na stojąco, zero zaskoczenia, zero ruchu. Na to się nie da patrzeć
1
Flick mówił, że zobaczymy dzisiaj inną wersję Dzamala- czyli chyba miał na myśli, że najgorszą wersję
2
Na stojącą to my tego kur.. meczu nie wygramy
3
Brać te 400 melonów od Arabów za Jamala i git
6
Najszybsza czerwona karta w historii piłki xd
0
Ten Soria też nie najgorszy bramkarz