0

Na luzie, juz sie zwraca. Mozna planowac kolejne transfery.

0

Tak, na pewno.

0

Zdaje się że 2 sezony i 40 mln zapewnione beda miec :)

2

Nie wiem czy w każdym klubie jest tak, że najpierw proszą o wypożyczenie piłkarzy a potem ewentualnie chcą płacić jakieś grosze.. ale takie rzeczy chyba tylko w Barcelonie :)

0

Czyli tryplet w zapasie :)

0

Komentarz usunięty

3

Statystycznie to Ty i pies macie po 3 nogi.

0

Ponoć w biedrze ma być lepiej :)

6

Prędzej na Saharze znajdzie się śnieg niż u nas w Polsce :)

1

Nie ten potencjał medialny co Neymar więc nie ma szans na zapłacenie za niego 400 mln nawet przez szejków.

0

Matematycznie to jest bez sensu napisane :)

1

Wyobraź sobie trenerow i Barce jak Messiego juz nie bedzie. Efektownosc odejdzie na dalszy plan. Mimo wszystko to trofea sa najwazniejsze, bo generuja ogromne dochody. Kibice i tak będa przychodzic. A zwalniac trenerow za brak magii, ktorej brak nie jest jego wina byloby wstydem na cały swiat. Smialismy sie z Pereza i zwalniania co chwile, a Valverde mialby odejsc po tryplecie? Glupota.

0

Nie wierzę ze cos tak dretwego można wymyslic i uwazac to za śmieszne.

2

Ale jaki?

0

Nie rozumiesz zargonu piłkarskiego?

26

Nie no, zeby w ten sam dzień nawet żarty powtarzac to juz przegięcie.

1

Teraz niech ktos policzy ile tych godzin z "kwestia godzin" naprawdę minęło :)

1

Mam nadzieje, ze na IO Babiarza nie będzie trzeba sluchac. Wole tvp niz Eurosport, lepsza organizacjs itd ale no tego gościa to juz dłużej nie przetrawie.

0

Skad wiesz ze pieniadze za Neymara sie rozeszly? Snujesz jakieś glupie insynuacje nie majac pojecia co sie dzieje.

2

Jakbyś lekko zachorował to nikt z nich by Cie nie odwiedzil.

0

Nie miałem okazji, może będzie gdzieś w necie?

1

A co występowałeś tam? :)

31

Pewnie sikałeś w majtki ze szczęścia jak strzelał kolejne bramki zapewniając awans na mundial. A teraz "celebryta". Czy wygra w sumie mi to wisi, piłka nożna bije na głowę pod kątem popularności inne sporty, ale daleko mu do bycia zwykłym celebrytą.

0

Za awans na mundial pewnie dostanie. Drugie miejsce Stoch.

0

W końcu jakas reakcja.

0

A pamietam, śmiecha miałem z Twojej "pewności". Fajnie, ze nie rezygnujesz z oklamywania samego siebie:)

4

Przynajmniej bedzie kto mial iść w pierwszej linii.

2

Hehe co za smieszna "skromność" o byciu pierwszym :) jeszcze ta proba z trafianiem. Wez juz gościu nie pij.

1

Zawsze mozna odpuścić powielanie informacji.

6

Sporo zawodników na odstrzal. Swoja droga w jednym okienku ledwo im się udaje jednego czy dwoch sprzedac/wypozyczyc a nagle 8 ma odejść? Ciezko w to uwierzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?