Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nie wiem skad te "oczywistości" mają wynikac, ale no zwolenników teorii nigdy nie brakuje. Tak łatwo jest błądzić i wierzyć w rozne historie :)
0
No to dzwoń na policję bo palenie na samym przystanku jest niedozwolone. Jak już masz takie problemy :)
0
Nie ma chyba takiego okresu w internetach zeby nie bylo kogos na topie do hejtowania badz glupich tekstów od tak- bez większego powodu. Teraz po prostu przyszla pora na braci :)
4
Dunkierka wyjatkowo nudny film, po zapowiedzi spodziewałem się mega klimatu wojennego, a wyszło niezłe gówno w ładnej oprawie wizualnej (kilka ładnych ujęć), reszta po prostu nudna. Dobrze, że niw poszedłem na to do kina.
20
Dodaj do tego brak Dembele i Umtitiego oraz Paulinho w składzie. Przed sezonem obstawiajac taki scenariusz chyba mozna by było zostac milionerem :)
3
Święta to nie tylko czas patrzony na przygotowanie jedzenia bądź spozycie tego- potem ludzie sie dziwia ze nie czuja klimatu :)
2
O, janusze wkraczają do akcji.
0
Troche to slabo świadczy o tej ich mamie :)
0
Jakby wcześniej tak nie udawal to moze by byla czerwona.
1
Ale tak udawać śmierc nie wypada.
0
Bo?
24
Sosnowiec? :)
4
Borek celebryta? Merytorycznie bije na głowę wszystkich komentatorów. Dykcja perfekcyjna i umiejętność stworzenia emocji. Ale no tak, celebryta bo pracuje w polsacie.
31
Słownik nie wstawia takich glupot tylko Ty wiec nie próbuj sie tlumaczyc.
1
Chora logika. No coz, zycze Ci straty kasy. Pewnie dużych sum nie obstawiasz, bo mama tyle nie da ale zawsze 5 zl mniej na chipsy. Nie powodzenia.
0
W ciemno? Nigdy, chyba, że miałoby to decydować o mistrzostwie. W każdym innym przypadku najważniejsze jest zwycięstwo, tym bardziej na Bernabeu.
0
Klopp sprowadzi was na ziemię po raz kolejny :)
6
Legenda mówi, że kiedyś ktoś przeprowadził znaczący transfer w styczniu :)
12
Ekstraklasa > La Liga
60
Nie ma to jak "świeży" śmieszny news z rana :)
0
Fakt, wyjątkowo mało wróżbitów coś przed meczem.
0
Ty za to grozny "el dominatore" :)))
0
Jak nie wiesz jak wlaczyc tv to robisz zdjęcie tv i od razu lecisz na La Ramble z pytaniem jak go wlaczyc? Najwidoczniej tak, skoro tak sie unosisz komentarzem, ktory nie jest do Ciebie skierowany. Coz, przynajmniej masz juz kolege jednego wiecej ;)
0
Nie wątpię, jednak wciąż odpowiedź pozostaje ta sama.
8
Ciezko zaprzeczyć.
6
Daj spokoj. Uwierz w prawdę, nie ma innej od tego, ze żadnego zamachu, wybuchu nie bylo. Wyprzedzajac Twoje pytania- nie, nie będę Ci tlumaczyl i udowadnial tego.
1
O kurde. Grubo. Koncze ten temat.
6
A Ty Macierewiczowi?
2
No tak, gdzie by była dzisiejsza piłka bez Twoich "pieniędzy" i Twojego "płacenia".
0
Nikogo nie zachęcisz, chyba ze jestes ładna dziewczyna :) wszystko zalezy od uprzejmości ludzi.