28

trzeci szczebel, na jednym szczeblu może być kilku piłkarzy :)
wygląda to mniej więcej pewnie tak:
1. Leo
2. Reszta z wymienionych
3. Jacyś piłkarze + De Jong
4. Reszta piłkarzy
Chociaż bardzo szerokie te szczeble muszą być jak wszyscy wymienieni oprócz Leo mają się na drugim szczeblu znaleźć :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Odnośnie pierwszego akapitu Panie kaktusie, tak działa państwo opiekuńcze, a nie każde "państwo".

Po za najważniejszymi z punktu widzenia bezpieczeństwa segmentami jak obronność, praworządność i infrastruktura, Państwo nie powinno mieszać się w zarządzanie własnością każdego człowieka.

ZUS, NFZ, muzea i KK nie są tymi istotnymi segmentami i każdy z obywateli mógłby o te sprawy zadbać we własnym zakresie.

0

"Moussa Sissoko..poprosił klub, żeby próbować unikać przecieków o jego zachowaniu...[Francesc Aguilar] "

Dlatego pierwsze co klub zrobił to przeciek do dziennikarza.

Co za bajki xD

0

Chore... rzeczywiście. A stadiony niech stoją puste i niech dokłada do nich właściciel.

0

taktyczny komentarz taktyczny

0

Twoje zdanie brzmi mniej więcej tak: cieszmy się, że są takie dyskryminujące regulacje unijne bo mogłyby być gorsze hiszpańskie...

typowo niewolnicze podejście ;)

2

Jeżeli Barca wygra tryplet to tym bardziej powinien zostać i wspomagać drużynę za rok, żeby to powtórzyć :)

0

czemu ma ktoś grać zamiast Messiego?

34

Jak czytam te komentarze wasze to tylko się utwierdzam w przekonaniu, że większość społeczeństwa to debile... Gość mówi tylko tyle, że nie był jednym z najlepszych w Barcy w szkółce, a wy już sapiecie i spinacie wasze 4 litery.

2

NIECZYTELNE TYTUŁY!

Wywalcie to: word-spacing: -.125em; z .newsContent h2

bo tych tytułów nie da się czytać, praktycznie nie widać spacji.

1

ale przecież grali jeszcze Copa...

2

ludziska ogarnijcie się... nie pamiętacie jak to było jak Barca miała 2 obrońców na krzyż ? Przy grze na wszystkie fronty ławka musi być solidna i Mathieu idealnie się do tego nadaję. A młodzi to mogą co najwyżej w PK grać i z ogórkami ogrywać końcówki, a nie być wartościowym zmiennikiem w najważniejszych meczach!

0

Przy umowie na 15 lat, po 5 roku te 30mln będzie warte tyle co teraz 20mln na rynku piłkarskim, albo i mniej... a później coraz mniej...
Zobacz, że 10 lat temu nie do pomyślenia było wydać 100mln na piłkarza.

1

zawsze się trochę gwałci...

2

a czarnoskórego to nie widzisz z tyłu ? :D

2

tak :D ... nie mogą nikogo zmusić do zmiany klubu przez zapłacenie klauzuli

0

gdzieś czytałem wywiad w którym wypowiadał się on albo jego brat, że chce grać zawodowo do 40 :)

1

Cuenca przed kontuzją >>>>>>> Delo do tej pory

0

szacuneczek na dzielni :D

0

0

co Ty jarasz ?

0

Piszczek jest słaby technicznie? Jeżeli chodzi o gre kombinacyjną i "tikitakę" to zobacz co on z Błaszczykiem rozgrywali na skrzydle...

0

od wychowania dzieci są rodzice i szkoła...

0

miał operację, zobacz sobie fotki z Sevilli i fotki z Barcy :P (1 sezon w Barcy jeszcze chyba był przed operacją)

0

i podejrzewam, że jako jeden z nielicznych ma szansę taki poziom prezentować w tym wieku :D

0

albo może to jest właśnie idealne miejsce(?), reszta drużyny może nadrabiać fizycznością i na ich tle Bojan może wyróżniać się technicznie - natomiast przy graczach Barcy jest po prostu przeciętniakiem pod tym względem więc się nie udało wybić.

natomiast jeśli chodzi o komentarz Mr Ziomal'a to oczywiście nie liczyłbym na to :P (a nawet jeśli miałby być gwiazdą wielką to niech zapłacą)

1

... smuteg

0

już w maju pojawiła się informacja o tym, że Ochoa będzie bez klubu, jak na razie w każdym meczu na MŚ spisuje się dobrze bądź bardzo dobrze więc czemu ma go nie chcieć?

inna sprawa, że Bravo też dobry więc ja się tam ciesze :D teraz czas na obrońców..

0

"Ka Ka Kapitan"... xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?