R-Dinho
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
trzeci szczebel, na jednym szczeblu może być kilku piłkarzy :)
wygląda to mniej więcej pewnie tak:
1. Leo
2. Reszta z wymienionych
3. Jacyś piłkarze + De Jong
4. Reszta piłkarzy
Chociaż bardzo szerokie te szczeble muszą być jak wszyscy wymienieni oprócz Leo mają się na drugim szczeblu znaleźć :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Odnośnie pierwszego akapitu Panie kaktusie, tak działa państwo opiekuńcze, a nie każde "państwo".
Po za najważniejszymi z punktu widzenia bezpieczeństwa segmentami jak obronność, praworządność i infrastruktura, Państwo nie powinno mieszać się w zarządzanie własnością każdego człowieka.
ZUS, NFZ, muzea i KK nie są tymi istotnymi segmentami i każdy z obywateli mógłby o te sprawy zadbać we własnym zakresie.
0
"Moussa Sissoko..poprosił klub, żeby próbować unikać przecieków o jego zachowaniu...[Francesc Aguilar] "
Dlatego pierwsze co klub zrobił to przeciek do dziennikarza.
Co za bajki xD
0
Chore... rzeczywiście. A stadiony niech stoją puste i niech dokłada do nich właściciel.
0
taktyczny komentarz taktyczny
0
Twoje zdanie brzmi mniej więcej tak: cieszmy się, że są takie dyskryminujące regulacje unijne bo mogłyby być gorsze hiszpańskie...
typowo niewolnicze podejście ;)
2
Jeżeli Barca wygra tryplet to tym bardziej powinien zostać i wspomagać drużynę za rok, żeby to powtórzyć :)
0
czemu ma ktoś grać zamiast Messiego?
34
Jak czytam te komentarze wasze to tylko się utwierdzam w przekonaniu, że większość społeczeństwa to debile... Gość mówi tylko tyle, że nie był jednym z najlepszych w Barcy w szkółce, a wy już sapiecie i spinacie wasze 4 litery.
2
NIECZYTELNE TYTUŁY!
Wywalcie to: word-spacing: -.125em; z .newsContent h2
bo tych tytułów nie da się czytać, praktycznie nie widać spacji.
1
ale przecież grali jeszcze Copa...
2
ludziska ogarnijcie się... nie pamiętacie jak to było jak Barca miała 2 obrońców na krzyż ? Przy grze na wszystkie fronty ławka musi być solidna i Mathieu idealnie się do tego nadaję. A młodzi to mogą co najwyżej w PK grać i z ogórkami ogrywać końcówki, a nie być wartościowym zmiennikiem w najważniejszych meczach!
0
Przy umowie na 15 lat, po 5 roku te 30mln będzie warte tyle co teraz 20mln na rynku piłkarskim, albo i mniej... a później coraz mniej...
Zobacz, że 10 lat temu nie do pomyślenia było wydać 100mln na piłkarza.
1
zawsze się trochę gwałci...
2
a czarnoskórego to nie widzisz z tyłu ? :D
2
tak :D ... nie mogą nikogo zmusić do zmiany klubu przez zapłacenie klauzuli
0
gdzieś czytałem wywiad w którym wypowiadał się on albo jego brat, że chce grać zawodowo do 40 :)
1
Cuenca przed kontuzją >>>>>>> Delo do tej pory
0
szacuneczek na dzielni :D
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/agreement-in-principle-with-sevilla-fc-for-loan-of-gerard-deulofeu
Chyba już oficjalnie wypożyczony ;) oba kluby dogadane
zapewne Caudrado in :D
0
co Ty jarasz ?
0
Piszczek jest słaby technicznie? Jeżeli chodzi o gre kombinacyjną i "tikitakę" to zobacz co on z Błaszczykiem rozgrywali na skrzydle...
0
od wychowania dzieci są rodzice i szkoła...
0
miał operację, zobacz sobie fotki z Sevilli i fotki z Barcy :P (1 sezon w Barcy jeszcze chyba był przed operacją)
0
i podejrzewam, że jako jeden z nielicznych ma szansę taki poziom prezentować w tym wieku :D
0
albo może to jest właśnie idealne miejsce(?), reszta drużyny może nadrabiać fizycznością i na ich tle Bojan może wyróżniać się technicznie - natomiast przy graczach Barcy jest po prostu przeciętniakiem pod tym względem więc się nie udało wybić.
natomiast jeśli chodzi o komentarz Mr Ziomal'a to oczywiście nie liczyłbym na to :P (a nawet jeśli miałby być gwiazdą wielką to niech zapłacą)
1
... smuteg
0
już w maju pojawiła się informacja o tym, że Ochoa będzie bez klubu, jak na razie w każdym meczu na MŚ spisuje się dobrze bądź bardzo dobrze więc czemu ma go nie chcieć?
inna sprawa, że Bravo też dobry więc ja się tam ciesze :D teraz czas na obrońców..
0
"Ka Ka Kapitan"... xD