RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Messi chce odejść, trudno jego decyzja, to obowiązkiem każdego działacza Barcelony jest uzyskanie stosownej rekompensaty. Wiem Messi dużo nam dał, ale my jemu również, czyniąc go najlepiej zarabiającego piłkarza świata.
2
Po co Barto m a się tam pojawiać. To chwila Trincao a nie Messiego.
2
No właśnie trzeba iść do sądu i zablokować mu możliwość gry. Z całym szacunkiem z Bartro lub bez nie możemy okazywać słabości.
1
Za rok odszedł za darmo. Niech przyniesie kasę że sobą i nara. Nic nie trwa wiecznie.
1
Może to jest rozwiązanie. Odchodzi Bartek Messi za 150 baniek i jeszcze bierze że sobą za kolejną kasę ziomali w podeszłym wieku.
1
Leo konserwował swoich ziomali, a jak ktoś chce zrobić porządek to się obraził.
0
@Barca1922 Jakbyśmy mieli drukarki z pieniędzmi jak Glapa to sobie może siedzieć. Problem w tym, że jego pensja blokuje nowego napastnika. Co do wypchnięcia to głównie tylko plotki.
14
Sami sobie to rozdmuchanie plac zalatwilismy. Powinno być jakieś ogólne rządowe uregulowanie tych kwestii jak w NBA na przykład.
2
Klopp nigdy nie przyjdzie do nas lub Realu. To trener który stawia swoje warunki A nie ma ograniczenia jak DNA czy inne pierdoly.
0
Jedno jest pewne. Praca dyrektora sportowego jeszcze nigdy nie była tak trudna.
0
Luis spokojnie znajdzie sobie pracę za podobną pensję w przeciwieństwie do Busiego Alby itd.
0
@betonito Każdy może odejść problem w tym że zmiennikow nie widać.
0
Za dwa lata skończy karierę na jedno wychodzi.
0
Wszystko ok tylko kto za nich ?
5
Duży pozytyw trener który nie mówi że Busi jest najlepszy na swojej pozycji patrz Setien.
17
Komentujący tutaj muszą zrozumieć że nie da się ot tak wywalić piłkarza z ważnym kontraktem. Odejdzie Max 4 zawodników. Kluczem będzie wprowadzenie dwóch młodych do 11 odzyskanie Dembele i Griezmana i może Coutinho i zapie... po boisku.
0
@Coutinho007 Nie sądzę. Nie po to zatrudniają nowego człowieka z nazwiskiem aby Ci sami grali.
0
Po tym co Semedo oddalił w Lizbonie powinni zmienić o nim zdanie. Uważany był za solidnego obrońcę i pokazał klasę.
0
@rumilas Poczekajmy na koniec okienka. Bez pandemii ciężko byłoby coś zrobić a co dopiero teraz.
3
@4Fabregas4 Gracz pokroju Luisa nigdy nie zgodzi się na rolę zmiennika. Ponadto pensja.
5
@Ghotti Tylko żaden z nich nie jest środkowym napastnikiem i patrzenie na przykład na AG grającego na środku to była jeszcze większa tragedia niż na LS.
1
@GhottiBędzie jeszcze gorzej jak odejdzie, a nikt nie przyjdzie. To dopiero będzie dramat.
1
Patrzcie casus Bale. Jak zawodnik ma kontrakt i nie chce odejść to niewiele można zrobic. Trzeba było nie podpisywać kontraktu i sprzedać za wczasu.
0
Jeszcze nie powiedział.
1
Coutinho to taki ni pies ni wydra, przepraszam za porównanie. Ani z niego skrzydłowy ani pomocnik.
0
A liczyłes że wybory coś zmienia jak start sezonu za 5 tygodni? Litości
0
Niektórzy ciągle w romantyźmie, drugi Guardiola z rezerw przybędzie. Tiki taka jest skończona, chyba że się ma Iniestę, Xaviego i Messiego sprzed 7 i dalej lat. Piłka wymaga wielowymiarowości, a my tylko klepiemy, ba nawet tego już nie potrafimy. Właściwie potrafimy zlać i to nie często ogon z LL.
0
@peetwithbarca Styl Guardioli się nie sprawdza widać to po Bayernie i City. Teraz gra się dobrą obroną i kontratakami, a przynajmniej balansem, którego u nas nie ma.
4
Kto kupi Busiego w tym wieku formie z tak długim i wysokim kontraktem ? Jak wiecie podeslijcie do zarządu. Ps casus Bale się szykuje.
0
Ludzie tutaj trochę naiwni myślą że przez wrzucenie kartki wyborczej wszystko da się odmienić. Niestety niewiele A na pewno z pustą kasa.