RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@german_17 Oszczędnością jest, iż płacimy mniej niż wszyscy ci co odeszli i przyszli razem wzięci.
11
Priorytetem było pozbycie się przy spadku przychodów, bardzo drogich i już wiekowych graczy. Przyszli Pedri, Trincao, Dest, są młodzi ze szkółki. Nie jest to idealne okienko, ale dla niedowiarków warto zobaczyć jak sobie radził Real, który stawiany jest za wzór. Szału nie ma.
0
@_Specjalista Pokaz cv że swoimi osiognieciami.
5
Skoro do PSG to nie było na horyzoncie innych klubów. Zainteresowanie Celty było pozorne, zapewne chcieli go wypożyczyć i aby za rok przyszedł do nich za darmo.
2
@Kozaxus Luz to tylko piłka
0
Pewnie myślą że po prośbie uda się coś uzyskać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Griezmann pogra jeszcze mecz piach i trzeba będzie szukać alteenatyw.
0
Pewnie chcieli abyśmy mu jeszcze pensję płacili.
0
@MamerTponad100 Jakie dobre pieniądze teraz?
0
Nie jest wart 50
19
Wielu próbuje jemu się udaje, szacun.
0
Widać, że jak ma przestrzeń w środku daje radę. Pechowo przy strzałach, ale jak skalibruje celownik Vidala w bramkach przegoni spokojnie.
0
@Kortezzz robilbys inaczej ? Bartek nie jest winny pandemii i reaguje stosownie do sytuacji.
0
@reloaded to oczywiste dla każdego poza większością tu piszących.
0
@DJ1992 Real ma lepszą sytuację finansową, a jakoś nie kupuje choć stawiany jest wielokrotnie tutaj za wzór. Po prostu nie na kasy. A co do wycieczek osobistych to daruj sobie kolego, nie ten poziom
2
@DJ1992 A wiesz co to jest spadek przychodów przy tych samych kosztach jak pensję?
1
Suarez w instynkcie strzeleckim przypomina mi Batistutę. Nie za duża szybkość, ale dobre przyłożenie z obydwu nóg. Odszedł, stało się. Trochę przez swoją słabą grę w LM i dużą pensję, a klub tonie w długach.
1
Minuty Busiego są policzone. Pianic go wyleczy.
0
@Peciak warto pochwalić Coutinho
1
Suarez jest wielki, ale duża pensję miał. Nie wiadomo co by było gdyby nie Covid. Poza tym w LM grał bardzo słabo. W tym czy następnym roku i tak trzeba by go wymienić.
2
@kilanosio wyjdź.
0
Wnioski o rewolucji w pierwszej 11 wyciągać będziemy po kilku meczach.
5
Przy pięciu zmianach każdy może pograć. Taki zapis powinien zostać na stałe.
1
@SelloutCrowd problemy z czytaniem ze zrozumieniem oczywiste
3
Z jednej strony Messi oczekuje projektu z drugiej neguje zmiany. Nie można stać w miejscu i się rozwijać.
0
@grubiorz Piszesz o braku sensu ściągniecia go i kiepskiej polityce klubu. Jaki zatem wniosek jest tej wypowiedzi jak nie to że Barca chce go kupić.
0
@Condemnation A jeszcze niedawno liczono lata LS z niestrzeloną bramką na wyjeździe w LM. Zobaczymy kto przyjdzie, zgodnie z zasadą, aby ktoś przyszedł, odejść musi ktoś.
5
Zostawił kawał serca, ale patrząc chłodno takie chwile zawsze przychodzą, a w tym przypadku przyszły za późno, co widać po kwocie transferu. Jako klub musimy iść dalej. Projekt, którego Luis był częścią zawodził regularnie w Lidze Mistrzów, żeby nie powiedzieć dosadniej. Musimy szukać zmian. RM, kupował sprzedawał, szukał zmian i trzy LM z rzędu zgarnęli. My trwaliśmy w amoku, licząc że za rok będzie lepiej, aż był Bayern. Życie toczy się dalej. Luis walcz strzelaj bramki, zwłaszcza RM. Dzięki
1
@grubiorz Ściągneli go, że tak piszesz czy tylko jakiś pismak plotkę puścił, bo wydanie zamykali i trzeba było coś napisać itp. ?