1

Piłka to sport kontaktowy, to nie koszykówka. Tam zahaczanie powoduje, że atakujący jest bez szans. Lekki kontakt powodowałby non stop karne.

1

W sumie na pewno potrafi kopnąć mocniej, jest miłosierny.

6

Ciągle jest młody, ale musi zrobić krok na przód.

0

Graliśmy słabo ale wynik dobry a to sztuka

10

Naszym problemem było zbyt długie trzymanie wychowanków zarabiających krocie których formą dawno minęła.

1

Bez przesady nie róbmy problemów tam gdzie ich nie ma

3

Ferran ma lepsze liczby a tu opinie łamagi

4

Turan Griezman wystarczy wtop i wzbogacania rywala.

0

Luis Suarez - Wojownik.

4

Za Laporta stoją sukcesu sportowe, budowa stadionu choć nie bez problemów i walka o ustabilizowanie instytucjonalne będące wynikiem zaniechań poprzedników w tym i Laportt. Inni szans nie mają pomimo wad Laporty.

0

Wydaje się tyle ile się ma. Nie wiem w czym problem.

2

W sumie zagrał dobrze na turnieju i dalej jedzie na "opinii".

0

Patrzeć należy na to jak na zmianę pracodawcy. Ile to razy my wyciągaliśmy grajków od mniejszych.

6

Się wydawało po 100 mln, dla równowagi trzeba wydać i drobne.

0

@FC33 Z tej stówki 50 z długu i teraz efekty.

1

De Jong jest cennym zawodnikiem ale chyba każdy przyzna że spodziewaliśmy się po nim więcej.

1

Ważne aby zawsze być człowiekiem. W końcu to ich praca.

5

Mamy dlugi problemy organizacyjne oni kasy jak lodu a i tak ich lejemy. Miodzio

4

No to na stałe mamy transfer środkowego obrońcy - Gerard Martin.


1

Laporta jest idealny do pływania w mętnej wodzie

0

Warto zastanowić się po co jest spalony ? Ano po to aby napastnicy nie okupowali pól karny, przy nich obrońcy. Ten pomysł do tego zmierza.

2

Obrońca sam sobie winien. Środek boiska ... . Odcieło go tak jak czasami naszego nieobecnego obrońcy.

1

Na La Liga jeszcze ma paliwo na wymagających przeciwników już nie

2

Z trzech formacji mamy dwie na światowym poziomie i nie jest to obrona. Ale tak prawdę powiedziawszy grając tak wysoko, nie można ustrzec się błędów.

0

Jego problem odcina mu prąd i niepotrzebnie kloci się z sedziami

0

Na najwyższym poziomie decydują detale, Ronald zadecydował

24

Bardzo miło ze strony Elche. Klasa.

2

Jak na Rashforda starczy to i tak będzie sukces.

5

Czasami trzeba, aby ktoś powiedział to co inni myślą.

7

Słychać wycie, znakomicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?