RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zazwyczaj z wiekiem głupota mija, gorzej jeśli nie.
8
Dani Olmo jako fałszywa 9 spokojnie z Ferranem może zastąpić Lewandowskiego.
0
Na Inter będzie gotowy odpocznie.
1
Nasze trio leci na oparach. Może Nico to za drogi zmiennik, ale w miejsce Ansu ktoś musi przyjść.
2
Ważne że teraz gramy u siebie, to zawsze pomaga i jakiś samobój itp. pewnie wpadnie.
0
Na trójkę z przodu mamy tylko Rekina, mało.
1
Słabo gdy przepisy wymyślone aby chronic gwiazdy przed boiskowymi bandytami nie dzialaj ak gwiazdy stają się bandytmi.
1
Rotacje będą z Dortmundem. Tam awans to formalność.
0
Jakies argumenty poza zapachem ?
2
Mark nie jest zarejestrowany do LM
1
W tym sezonie szuka formy.
1
Wydaje się że zostało tylko nazwisko formą chyba już nie na Barcelonę
10
Pociąg odjechał.
1
Mecz pożegnalny mu się należy jak psu buda.
0
Jak będziemy zdrowi, jakiś pucha w tym sezonie na pewno jeszcze wpadnie i to nie Gampera.
1
Ważne, aby mieć dwóch bramkarzy w rytmie meczowym.
2
Pena zrobił ogromny progres i póki co gra bez zarzutu. Jakby miał na imię Marc-André to by wszyscy byli zadowoleni.
23
Ciągle patrząc na jego grę, zapominamy że to jeszcze nastolatek.
0
Oczywiście to przypuszczenia, ale branka na 5:4, trochę odebrała możliwość weryfikacji wcześniejszego zdarzenia.
1
W takich meczach Raphinha może strzelić z kontry. Gdy gramy z murarzami, jego wartość spada o 50%.
2
Nie potrafimy grać z drużynami które betonują.
17
Najlepsze lata zostawił u nas. W sumie dostaliśmy za niego ogromne pieniądze, fakt nie potrafiliśmy ich dobrze wydać.
0
A wystarczyło aby Inigo się połamał
0
Znając Włochów, chcą zapłacić 15 mln rozłożone na 10 rat.
1
Niech odda dużą część pensji, nie jest jej wart.
8
Czasami człowiek musi inaczej się udusi.
3
Krzywo prosto byle ostro.
0
@Lokusekpl Nie wiem nie widziałem akt sprawy, nie znam prawa sportowego Hiszpanii.
0
Pytanie jest natury prawnej. Stanu faktycznego oraz prawnego rzecz jasna nie znam. Ale istota sprawy sprowadza się do pytania, czy Barcelona miała obowiązek dostarczyć coś poza tymi dokumentami co złożyła i czy obowiązek ich dostarczenia powstał dopiero na wyraźne życzenia La Liga (owe płatności, gwarancje itd.). To zasadnicza różnica.
1
Krytykując zarzad i słusznie warto pomyśleć w jakich warunkach działa.