RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sredni klub nie zarzad. My rok temu chcielismy go kipic ale on wybral BVB bo u nas grzalby lawe. Teraz nie ma wiadomo kogo jest miejsce.
0
Kasę (222) mamy możemy ją wydać, a pieniądze na tegoroczne transfery (liczę że na koszt Semedo coś sprzedamy) wydamy za rok na Griezmana.
1
Przepraszam ale wydanie 222 bamiek to tez duzy problem, zwlaszcza ze kazdy wie ze je masz i chce cie wydoic. Powtorzenie bledu po odejscih Figo nie wchodzi w gre. Na koniec nie jest sztuka wydac 200.mln na dwoch graczy jednego co na pol meczu znika, a drugie na goscia co jeden sezon dobry zagral i to w srednim klubie.
0
Marlon ma czas niech sie ogrywa w innym klubie. U obroncynajwazniejsze jest doswiadczenie i spokoj to nie pozycja na fajerwerki.
0
Bzdury to nie biznes. To kaprys miliarderow w tym rzecz. W przypadku biznesu jak w USA kazdy umie liczyc a klub ma przynosic zyski a nie straty.
1
Ceny pilkarzy to wina nas wszystkich. Jakby pilka malo kto sie interesowal a mecze widzieli ci co na stadion chodza to by nie bylo takich cen.
1
Zaplaca komu trzeba i po sprawie. MŚ jak zalatwili sobie ?
0
Gora za dwa lata zdobedzie ZP. Mistrzostwo i puchar wygraja w cuglach, nastrzela tam duzo bramek a i w LM zajda daleko. Jak to nie wystarczy to France Football pomoze w koncu oni ZP daja teraz maja komu.
0
Spotkania z nawiedzonymi zycze tam ich pelno.
3
Trzeba bylo go w piwnicy zamknac i trzymac az sie zgodzi na 1 mln, zenada.
0
Pisalem kiedys ze rok temu plotki chodzily ze PSG sie umowilo ze w tym roku placa klauzule. No i prosz e i przy okszji ojciec Neymara kase od Barcy za podpis przytuli. Nie ma co ma glowe do zarabiania na synu.
0
Bild twierdzi ze Dembel juz 100 kosztuje szalenstwo.
0
Laporta to jak polityk kazdej opozycj. Zawsze na nie. Jesli Neymar chcial takiej kasy jak PSG mu ponoc daje to takiej nie mamy a nawet jakby bylo inaczej to dobrze ze mu nie dalismy.
14
Jeszcze sie okaze ze pieniadze dostaniemy po zakonczeniu okienka.
0
Teraz zarzad powinien pokazac na co go stac. Pieniadze na transfery beda. Bez konkretnych wzmocnien nawet PK nie wygramy.
1
Duze kluby maja pieniadze i ciezko kogos wyrwac. Bedzie bardzo ciezko bo Liverpool nie musi go sprzedawac ale pilka to tez biznes.
0
Podobno tydzien temu juz dzwonili.
6
Sprzedać Gomes kupić Coutinho.
3
Transfer raczej przesadzony. Im sie nie spieszy tym wiecej krwi nam napsuja a klauzule to on moze i 31 sierpnia zaplacic stac go.
6
Moda ns sukces przy tym wymięka.
2
Tak na marginesie, teraz widać dlaczego kupujemy takich jak Andre Gomes. Zawodnik "perspektywiczny, młody itp." a kosztuje o wiele mniej. Czasami warto zaryzykować, 100 mln na jednego gracza nie zawsze w kieszeni się ma, a jak nie wypali to dopiero tragedia.
1
Najgorsze w tym jest fakt, iż nawet jak dostaniemy 222 to nie będzie czasu tego wydać. PSG się nie spieszy, nam tak. Odejście jest raczej przesądzone i powinniśmy już pytać o następców.
0
jakby nie patrzec za ten podpis mozemy 222 zarobic wiec te 26 mln bylo tego warte.
0
Jak zapłacą klauzulę plus podatek to jeszcze fiskusa wspomogą. Mają kasę praktycznie z niczego niech się zatem dzielą.
1
Jakby nie patrzec zainkasujemy 222. Rok temu przed przedluzeniem kontraktu dostalibysmy 100. Nie jest tak zle a Neymar bogiem nie jest.
0
Tylko poeniadze lub plus gracz ktorego chcemy. 2222 to adekwatna kwota zwlaszcza ze trzeba zaplacic 26 za przedluzenie kontraktu rok temu.
12
Jak prezes sprzeda go poniżej klauzuli, to w oczach kibiców straci resztki szacunku.
1
Nie znam sie ale powinnismy nauczyc sie bronic zespolowo i szybko wyprowadzac kontry tak jak Real. Nie trzeba caly czas byc przy pilce.
0
Nie rozumiem tego transferu, ale jak się patrzy iż Veratti nie na sprzedaż, Couthino też nie ale jeśli w ogóle to 100 mln, to zaczynam rozumieć trochę zarząd.
0
Ta Messi 30 plus premia za podpis 50, on 15 plus. Takiej różnicy jak w zarobkach między nimi nie widzę.