2

Nie wiem dlaczego czepiacie się ojca Neymara. Pokazał konkretną niebotyczną ofertę to teraz Barca musi pokazać, że zależy jaj na pozostaniu Neymara. Jakoś na Messiego 50 mln się znalazło, więc Neymar dobrze myśli. To ostatnie zdanie to taki kamyczek do ogródka tych co myślą że Messi dla wartości tylko gra.

Na zakończenie, zarząd powinien przekalkulować i ocenić czy stać nas na stratę Neymara i czy 222 mln będą rekompensatą. pamiętam, że jednemu brazylijczykowi też nie chcieliśmy dać podwyżki, nazywał się Ronaldo, a na nim mogliśmy zbudować Barcę tak jak na Messim.

0

Rzekome masz racje. Zobacz ile na przyklad w szeszlym roku wydalismy. Taki gadanie zarzadu aby nie zdradzac ile mamy.

2

Jesli liczby podawane w prasie sa prawda to nawet Perez by nie dal rady. Jestesmy bogatym klubem ale mozemy wydac to co zarobimy. Szans z ludzmi ktorzy wbijaja kij w ziemie i maja miliardy nie mamy szans. Czym mamy go przekonac ? Podwyzka ? Jesli tak to nie bedzie pieniedzy na transfery i za rok bedzie powtorka.

0

Ci co winią zarząd za niską klauzulę są jak dzieci we mgle. Rok temu ledwo przedłużyliśmy z nim kontrakt i to on dyktował warunki również w klauzuli. Pamiętam jak rok temu pojawiały się plotki, że w tym roku odejdzie po zapłaceniu klauzuli i proszę. Gdyby klauzula była 500 mln, to Neymar by wiercił dziurę w brzuchu zarządowi i odszedłby za 150. Tak to klauzula nie jest kosmiczna i nie ma czego negocjować.

0

glupie pytanie
prawie nikt nie chce.

1

Barca ma takich piłkarzy jakich ma między innymi dlatego że dobrze im płaci, a przy okazji grają zawsze o jakieś trofea. Kasa zawsze musi się zgadzać, a jak gdzieś dają więcej i nie jest to zły projekt sportowy to każdy by się nad tym zastanowił.

0

Co do finansowego fair play. Większość klubów i tak ma te przepisy w głębokim poważaniu. Ominięcie tych przepisów jest proste. Neymar może dostać część pensji od jakiejś spółki itp., tak samo z pieniędzmi za klauzulę. Wszak już teraz PSG ma bodaj najwyższy kontrakt reklamowy, a to zwykła ściema aby w jakiś sposób zasilać budżet klubu.

0

Ta, proponuję polskim zwyczajem wyrzucić wszystkich, posadzić kwiatki wsadzić swoich i wszystko samo się rozwiąże i wieczna szczęśliwość nastanie.

1

Trzeba ocenic realnie sytuacje.Jak poloza klauzule to bedzie czym otrzec lzy a nawet przy dzisiejszych cenach to duzo pieniedzy i nad zastepstwem mozna sie rozejrzec.

1

co sie go czepiacie. co ma mowic ze chetnie sprzeda Neya. Ma uspokajac sytuacje i dbac o klub jako calosc a nie dolewac oliwy do ognia. Tak na serio jego slowa znacza tyle ze jest klauzula chcesz zaplac.

0

wstal w srode zmienil zdanie.

0

Trudno jesli odejdzie to abysmy nie kupili w zamian tak jak w przypadku Figo, Petite czy inne takie wynalazki.

0

Kwestia czasu jak odejdzie. Brazylijczycy nigdy nie graja dlugo w jednym klubie.

0

Niby dlaczego, słabych zawodników mają ? Brak pieniędzy na kupno nowych ?

0

W PSG Neymar spokojnie może zdobyć ZP. Klub z Francji i chyba nie jest tajemnicą skąd jest France Football. Jak PSG zdobędzie LM, a Neymar nastrzela w Ligue 1 40 bramek to nikt nie będzie miał z nim szans.

0

Proponuję złożyć CV do Barcy z adnotacją iż jeśli nie załatwisz klauzuli na poziomie 500 mln za każdego zawodnika, to oddajesz różnicę. Odśwież pamięć jak rok temu PSG kusiło Neymara i z dużym trudem przedłużyliśmy kontrakt. Neymar zostawił sobie furtkę do odejścia.

0

Powiem tak, jak chce iść do PSG i ktoś wpłaci klauzulę to zarząd nie ma nic do gadania. Neymar ze zwykłej uczciwości i jakiejś sympatii dla klubu bo chyba taką ma, powinien to szybko załatwić w jedną lub drugą stronę, abyśmy mieli czas kogoś w jego miejsce kupić.

1

Tak na marginesie, kiedyś na lewym skrzydle grał Pedro, a więc nie fenomen i jakoś dawaliśmy radę. Nie ma ludzi nie do zastąpienia, liczy się kolektyw i równowaga w formacjach, której fakt teraz nie mamy i atak gra za pomoc.

3

W mojej ocenie to medialny szczur ze źródłem w Paryżu. Jak chcieliśmy kupić Silve, Al-Khelaifi napomknął aby Barca uważała bo on może zapłacić klauzulę za każdego naszego piłkarza. Rok temu też były niby podchody pod Neymara. Takie newsy nawet jak są wyssane z palca studzą nasze zapały po Verattiego.

0

Zobacz na Messiego ile wziął za przedłużenie umowy.

1

W tym sezonie nie, ale w następnym możemy nie mieć argumentów, chyba że dużo wygramy.

2

Finansowo obecny zarząd wypada doskonale. Ciężko się do czegoś przyczepić (mówię o liczbach). W kwestii wizerunku, afera z Neymarem, Qatar i Sandro, nie jest już tak dobrze.

1

Nie wydaje mi się aby to była prawda. Czego zarządowi odmówić nie można to rozwaga w wydawania pieniędzy na piłkarzy, co innego na ich sprzedaży.

2

Fernandez wspominal iz to tajemica handlowa ile w rzeczywistosci mamy.

3

Kogoś trzeba było kupić. Padło na niego, powodzenia.

0

aoby transfer Semedo spowodowal brak czasu zarzadu i przegapienie konca okienka w Chinach.

1

Byłeś przy negocjacjach ?
Akurat znając życie i fakt że za rok kończył mu się kontrakt to on dyktował warunki i pewnie nie chciał mieć wysokiej klauzuli i długiego kontraktu, aby nie być jej na siłę trzymany w Barcy.

3

Vidal to miły dobry człowiek, ale jak grał w obronie to go niemiłosiernie objeżdżali, a prawy obrońca nawet w Barcelonie musi przede wszystkim bronić, a jeśli jak Dani jeszcze umie grać w ataku to prawdziwa perła.

2

A Bellrin niech sobie suedzi w Arsenalu. Mogl nie przedluzac kontraktu.

0

Przyznam, iż nie znam człowieka, ale temat ciągnący się od kilku dni pod hasłem "ofensywa po Paulinho", niemłodego gracza z ligi Chińskiej, brzmi trochę jak groteska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?