1

@Tabaluga37 Pierwsza część pełna zgoda, chociaż coraz więcej banków czy instytucji przestaje się bać BTC, a mało tego pomimo ich negatywnej narracji w mediach za kulisami skupują coraz więcej na swoje portfele, rozumiem też społeczeństwo bo krypto jest dość świeżym rynkiem i co widać nawet tutaj na la rambli większość jest po prostu niedoinformowana w tym temacie. Dałeś fajne porównanie do złota i odwołanie do danych historycznych, polecam porównać sobie te dane z BTC zachowując proporcje czasowe, można zauważyć dość dużo wspólnych cech. Co do drugiej części i prywatnego inwestora to już jest temat czy byłaby to inwestycja krótko/długoterminowa, w jakim momencie rynku się znajdujemy i kilka innych zmiennych i uważam, że przy spełnieniu kilku śmiało można wrzucić BTC jako pewien % poduszki bezpieczeństwa w portfel długoterminowy. Co do CBDC pewnie prędzej czy później się pojawi, natomiast według mnie nie można rozpatrywać już BTC jako waluty, już od jakiegoś czasu jest to po prostu aktywo spekulacyjne i bliżej mu do wirtualnego złota czy srebra. Na koniec uważam po prostu, że ignorancja i zamknięcie się na ten rynek jest najgorszą możliwą rzeczą, zarówno przez małych inwestorów jak i większe instytucje. Ale fajnie, że można rzeczowo z kimś wymienić argumenty, pozdrawiam :)

2

@Kgorecki2500 Uważałbym na procesory od intela aktualnie, mieli problem z napięciem w 13 i 14 generacji i procesory ulegały degradacji, był to błąd producenta, nie wiem czy już ogarnęli temat ale polecam poczytać.

5

@Tabaluga37 Tak jak wyżej napisałem, chodzi jedynie o dywersyfikacje i jakiś % w btc, oczywiście na ten moment jest to aktywo bardziej niepewne niż złoto, natomiast jesteśmy na takim etapie rozwoju btc, że głupotą by była ignorancja tego rynku przez państwo.

5

@Kgorecki2500 Masz bardzo mylną opinię na temat BTC, to nie jest aktywo, które reaguje bo ktoś coś napisze, rynek krypto bardzo się zmienił, a ludzie widzę zostali dalej w 2015 roku, trzymanie jakiegoś % w BTC nie jest głupie.

4

@Kgorecki2500 Dlaczego uważasz, że to szaleństwo? Rezerwy w złocie są ok, a w BTC już nie?

1

@macio_944 No Sławek oczywiście, że jest memem ale akurat w tym tweecie nie ma nic głupiego

4

@macio_944 No polecam przeczytać ze zrozumieniem

6

@Kgorecki2500 A co konkretnie jest w tym szalonego? Oprócz tego, że zostanie prezydentem :D

1

@MesQueUnClub96 Ja go podziwiam, że mu sie chce bo pomimo tego, że on już te baity wypisuje od długiego czasu to zasięgi ma raczej marne.

1

@FcPortoFan1999 Berlinki Machos też nawet spoko, chociaż skład wiadomo średni

0

Dobra Panowie poważny temat, jakie parówki najlepsze?

1

@Tasde GTA V dopracowane na premiere? Chyba o innej grze rozmawiamy, jeśli chodzi o poziom RDR2 to GTA nawet się nie zbliżyło.

1

@YeastMoss Właśnie ta subskrypcja zostanie chyba ze mną na dłużej bo widzę, że dużo ciekawych rzeczy tu polecacie, a wieczory coraz dłuższe, The Last of Us akurat oglądałem, głównie ze względu, że świetnie się bawiłem w grach ale polecam, serial też trzyma poziom.

0

@feZ O kurczę to dzięki za info, obowiązkowa pozycja w takim razie

0

@feZ W sensie druga część? To byłem w kinie, świetny film.

0

@zurek1207 Właśnie chyba Rodzina Soprano będzie następna w kolejce bo widzę, że dość często się tu powtarza

1

W tym tygodniu skończę serial Pingwin, polecacie jakieś seriale/filmy na HBO MAX warte obejrzenia? Szkoda żeby subskrypcja się zmarnowała :D

3

Kurczę ja ogólnie rozumiem błędy i nie ma problemu one były i będą nawet z technologią ale przeraża mnie brak jakiejkolwiek refleksji tych sędziów, próby wykluczenia takich sytuacji w przyszłości.

1

Ale mocna ta minuta ciszy z tym zgaszonym światłem

1

@Sulimo Tu serio był karny? XDD

0

Spokojnie Panowie niech narazie se chłopak pobroni pocieszy się chwilę, a na ważne mecze na wiosne Pan Wojtek spali szluga i wskoczy do bramki.

2

Niesamowite jaki kult jechania po De Jongu zrobił się na tej stronie :D

1

@esem91 Długoterminowo to wybory raczej nie mają znaczenia jeśli chodzi o BTC ale wiadomo, że Trump może szybciej spowodować dobry sentyment.

2

No akurat wybory w USA maja bardzo duże znaczenie, chociażby jeśli chodzi o rynki finansowe.

0

@Schoogs Mi właśnie bardziej siadło DLC Krew i Wino i rozmowę z Regisem przy ognisku do teraz pamiętam :D ale wiadomo dwa różne światy, mroczny słowiański klimat vs cukierkowe Toussaint, moim skromnym zdaniem oba dodatki lepsze pod względem historii niż główna fabuła

0

@karci0 I to w dodatku całą energie poświęca na boisko, bardzo mało jakiś niepotrzebnych pyskówek itp.

16

@Aragorn33 Zawsze mnie śmieszą takie stanowiska o polityce jak Twoje, zaraz pewnie ktoś napisze coś podobnego o Kamali i tak to się kręci, a prawda jest taka, że nic nie jest czarno białe w życiu i coś co pasuje danej grupie społecznej nie koniecznie może pasować Tobie.

2

@AlexDark00 Kurczę no ja rozmumiem rozstać się przez problemy w relacji z partnerką gdy oboje uznacie, że nie ma już czego ratować i taka sytuacja jest nawet lepsza dla dzieci bo nie żyją w wiecznej kłótni swoich rodziców, ale rozstać się bo chciałby się jeszcze pobawić i brakuje mu nastoletniego życia to oznaka po prosu braku dojrzałości.

1

@CLS63AMG Szkoda wklejać tutaj te wypociny, w gimnazjum na wyższym poziomie kłóciłem się z kolegami.

0

Nie zapomnijcie, że Negreira i 15 LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?