Rafalloxfcb
Dołączył/a: listopad 2011
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Może Flick wyszedł z założenia, że odpoczną wszyscy bo w lidze możemy sobie pozwolić na porażkę, a w LM niestety już nie.
8
Faul był i bramka powinna być nieuznana ale karnego na Yamalu dla mnie nie było.
0
@KrwawiaceoczyVEB Martin chyba jeszcze gorzej
1
@Kapitan hawk No jestem już po powtórce, klasyczny stempel, nie rozumiem decyzji sędziego, a bardziej jak takiej sytuacji można nie sprawdzać za pośrednictwem VAR.
1
@Kapitan hawk Dokładnie, nie rozumiem tego jak można jako realizator nie dać takiej powtórki, zobaczyłbym z ciekawością jak to dokładnie wyglądało.
0
Kiedyś rotacje musiały być
0
Orientuje się ktoś kiedy albo czy w ogóle będą dostępne koszulki domowe takie jak maja piłkarze, z samym logo spotify?
0
@RobsonPL Tu niestety nie pomogę bo też nie wiem do końca jak to jest ale patrząc na to, że sklepy jak media expert czy xkom mają już przygotowane zakładki na stronie pod fife na pc zgadywałbym właśnie, że steam i epic mają jakąś wyłączność na przedsprzedaż pc i w późniejszym okresie się pojawi gra w innych sklepach.
0
Ścięgno rzepki, ktoś miał do czynienia z tym?
0
@Derean No właśnie nie dali powtórki dobrej
0
Tam nie było kontaktu Valverde po wybiciu piłki?
5
Tibo widzę też dobrze gra nogami
0
@Keson Zgadzam się w stu procentach
0
@Aureczek Przecież Barca często gra ten trójkąt bramkarz->6->boczny obrońca, widać, że pomocnik ma za zadanie schodzić do tych podań, Eric wychodził do piłki więc jak mógł się nie spodziewać podania, w pewnym momencie po prostu schował się za obrońcą. Ja się zgadzam, że głównym winowajcą jest Ter Stegen ale Eric też to sprokurował.
0
@kejdzi Pytanie czy gdzieś kopnięcia w nogi nie było, bo jeśli nie to dla mnie też nie ma faulu.
0
@Aureczek Błąd ter Stegena ale Eric jest współwinny tej sytuacji. Popatrz jak zachowuje się Casado jak Ter Stegen ma piłkę, a co zrobił Eric.
0
Na steamie lub epicu jest przedsprzedaż na PC normalnie, chyba, że pytasz o fizyczny nośnik?
2
Zwykły stempel
0
@Lucyfffer To kto będzie? Jasne, że tam masa przekrętów idzie i jest od groma manipulacji ale żadnego scenariusza napisanego nie ma.
0
@PawkoFCB O kurczę dzięki, mam nadzieję, że nawiążą klimacikiem do 1 i 2
0
@PawkoFCB Jaka nowa mafia?
8
Co jak co ale trzeba przyznać @ViscaBarca123, że trafił z Laminem jak opisywał go jeszcze kilka lat temu
0
@D10SLEO Ten Kessie średnio tam pasuje
5
Szpaku co dał teraz xd
0
@SawneyBean Ale wiesz, że on nie pokazał symbolu "rocka"?
4
@Pedri16Future Masz nadzieję, że coś zniknie przez brak zainteresowania ale sam to udostępniasz, nigdy tego nie zrozumiem. Weź po prostu się tym nie interesuj i zaskoczę Cię wtedy będzie ten dzień, w którym znikną dla Ciebie freakfighty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie, macie do polecenia jakiś hotel/apartament w Barcelonie do zatrzymania się na weekend?
1
@Rl9k1nG To co Tobie bardziej odpowiada
26
Najbardziej mnie szokuje ta różna narracja po błędach sędziów, Barcelona jest przekręcona "i tak zagrali słabo, mogli strzelić jedna więcej nie byłoby problemu", Real jest przekręcony "skandal, korupcja, ukradzione zwycięstwo"