0

Z drugiej strony to te bramki padają po akcjach indywidualnych, w czym wiemy nasi młodzi zawodnicy są doskonali. Nie widziałem meczu więc nie wiem jak wyglądała gra całego zespołu, więc ktoś może mi przybliżyć czy to zwycięstwo drużyny czy raczej indywidualności.

4

Jednak myślę, że to słowo "PILNE" powinno być używane w trochę bardziej ważnych kwestiach.

3

Ale mimo wszystko wole słuchać pana Szpakowskiego, niż Iwańskiego i tego drugiego, dzięki nim nawet najlepszy mecz stałby sie niczym rozgrywki w snookera.

0

Ale tutaj to powiedzenie też ma sens, Pep już nie wejdzie do tej samej rzeki, czytaj takiej generacji piłkarzy i takiej samej Barcy jaką zostawił Rijkaard.

0

No i trzeba przyznać, że jednak zarząd nie dąży do całkowitego zniszczenia klubu :) Brawo zarząd, dawno tego nie pisałem.

1

Zgadzam się z wami, Cesc nie grał w Barcelonie na swojej pozycji, ale ludzie nie piszcie tu bzdur odnośnie tego, że Fabregas nie chciał grać tam gdzie go ustawiano. Sam zawodnik wspomniał kiedyś w wywiadzie, że chciałby grać na pozycji Messiego.

0

Z tego co pamiętam to Alexis rozdaje prezenty dzieciom w swoim rodzinnym mieście co roku w święto trzech króli. A ulice nazwali jego imieniem ze względu na ogromną pomoc jaką udziela całemu miastu.

0

Teraz raczej przeszło to wszystko w stronę piłki nożnej. Messi i Cristiano zrobili robote :) Każda epoka ma swojego, albo jak w tym przypadku swoich, wielkich sportowców.

0

Miło wreszcie nacieszyć oczy takimi ocenami. Oby już tak zostało! :)

5

Uff, już się bałem, że nasz geniusz środka pola nie zagra.

0

Chłopak jest w porządku:)

0

Fajnie jakby pojawiły się jakieś wypowiedzi Roniego :)

0

Faktycznie jeśli bardziej się przyjrzeć widać żółty :) dzięki panowie.

1

Jak już dużo osób napisało koszulki genialne, tylko zastanawia mnie czemu na jednej jest żółty znaczek nike, a na drugiej biały (na zdjęciu). Chyba, że to kwestia odbitego światła.

1

Mam pytanie nie związanie z tematem, zamawiał już ktoś z Was koszulkę okazyjną z Puyolem, chciałbym sie dowiedzieć czy jest dobrej jakości i czy na żywo ładnie sie prezentuje.

0

A wie ktoś jak to jest gdy ktoś kończy np. z 3 żółtymi, zerują sie czy wystarczy złapać 2 w nowym sezonie i pauza?

1

Jak dla mnie to styl gry już zmieniliśmy za Tito, z ładnej dla oka i szybkiej tiki-taki na wolne i nudne podania, zero finezji, zero pokazywania tej techniki, którą niewątpliwie posiadają i przede wszystkim zero biegania.

2

A wiadome jaką nazwę teraz przyjmie Camp Nou?

0

Jutro od godziny 7 do godziny 16 będę w podróży, mam małą prośbę, a mianowicie czy byłby ktoś skłonny wysłać mi wyniki losowania? Jeżeli tak proszę odp. odezwę się na PW :)

0

Wystarczy się teraz tylko przyzwyczaić :) bo co prawda bardzo dużo zmian weszło, cały szablon strony jest inny.

0

Idealnie :)

0

Zwróćcie uwagę, że Messi pomimo, że upada na murawę dalej patrzy na piłkę :D

0

A Tata nie mówił czasami 2 tygodnie temu na konferencji, że Xavi ma dużo spotkań w nogach i w Manchesterze odpocznie?

0

No o to właśnie chodzi, że bramka pada po strzale, a nie po akcji. Równie dobrze może być piękna akcja ale nie musi paść gol, dlatego ważny jest ten ostatni kontakt po, którym piłka wpada do siatki.

0

Jeszcze raz napisze. To tylko jeden mecz, nie dramatyzujcie jakby to był koniec świata. Przytrafiło się trudno, trzeba sie podnieść, zacisnąć zęby i walczyć dalej.

0

Ludzie spokojnie! Nie ma tragedii :) Przydatny zimny prysznic, a te całe rekordy pobije się kiedy indziej to nie jest najważniejsze. Dopiero co półmetek sezonu nie dramatyzujmy :) Jeszcze raz powiem, potrzebny jest tu mocny opierdziel w szatni i wzięcie się w garść.

0

Nie wiem czemu wszyscy piszą, że Messi się zmienił, człowieku powiedz mi, zarabiając 3 tysiące złotych nie chciałbyś zarabiać 4? Tak to działa, tym bardziej, że kariera piłkarza jest krótka, a jeśli chce sie zachować standard życia trzeba wydrzeć od pracodawcy jak najwięcej. I teraz popatrz, nagle Messi zaczyna stawiać warunki i chce 30mln na sezon i co? Pewnie by je dostał ale chwała mu za to, że tych warunków póki co nie stawia. S jeśli chodzi o zachowanie boiskowe, za pół roku zostanie kapitanem, musi umieć coś powiedzieć na boisku.

0

Oko się cieszy widząc takie oceny, oglądając mecz miałem wrażenie, że tki-taka odżyła. Oczywiście nie wpadajmy w euforie, ale nadzieje zawsze można mieć ;)

0

Wiecie czego mi brakowało w meczach Polski? Wenty, koleś miał taką charyzmę w sobie, że mecz się milej oglądało. Nie jestem w temacie piłki ręcznej szczególnie, więc byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś przybliżył jego odejście z reprezentacji.

0

Tak, bo 3/4 osób nie potrafi myśleć samodzielnie, wierzą we wszystko co im się powie. Pamiętam mojego nauczyciela od historii, zawsze zadając pytanie po otrzymaniu odpowiedzi dodawał "na pewno?", i wiecie co mało, która osoba dalej trwała przy swoim, ludzie są łatwymi celami do manipulowania, nie trzeba być żadnym mentalistą czy innym mistykiem, żeby zrobić z kogoś głupka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?