Rafalloxfcb
Dołączył/a: listopad 2011
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie znoszę określeń nowy Messi,Ronaldo czy Xavi, każdy piłkarz ma swoją charakterystykę i będzie po prostu sobą. Może oczywiście grać podobnie do danego piłkarza ale proszę Was nigdy nie będzie np. drugiego Iniesty, każdy pracuje na własne konto :) I nie czepiam się oczywiście MESSIah'a bo to miało raczej uświadomić panu wyżej jaki potencjał ma Deulofeu.
0
Ludzie Neymar ma 21 lat!
0
Trzeba poczekać do całkowitego rozwiązania tej sprawy.
0
Chyba mnie nie zrozumiałeś, nie chodzi o fakt, że krytykujesz obecny zarząd, sam nie jestem jego zwolennikiem, ale o to, że ludzi odbierają Twoje komentarze bardziej poważnie niż każdego innego użytkownika, a Twój pierwszy komentarz ma niepotrzebny złośliwy wydźwięk. W skutek tego później pod każdym newsem jest pisane jaki to obecny zarząd jest "do kitu". Jeśli Cie w jakiś sposób uraziłem, przepraszam, skończmy to bo robi się niepotrzebny chaos, pozdrawiam.
0
Ja nie chce nikogo z tej 2, wolałbym jakaś nową, świeżą krew.
0
Geble
Dokładnie taki komentarze jak te IceMan'a prowokują użytkowników do tych teorii spiskowych. A co jak co ale członek redakcji powinien trzymać jakiś poziom.
0
Musiał to napisać w taki sposób? Widać gołym okiem niepotrzebną ironię, aż kipi złośliwością. Nie zabraniam mu się wypowiadać, ale niech robi to w kulturalny sposób. Taką wypowiedzią prezentuje poziom jaki ostatnio zrobił się na tej stronie.
0
Powinieneś prezentować jakiś poziom swoimi wypowiedziami. Reprezentujesz redakcje, pomyśl troszkę. Żałosny poziom, przemyśl to co piszesz zanim opublikujesz swoje rozważania, bo potem rabi się syf na stronie przez Twoje chore poglądy i teorie.
0
Przy 4 zdjęciu jakoś dziwnie się nie mogę skupić.
0
Niech odejdzie pokaże trenerowi co o nim myśli.
0
A powiedzcie mi co do tego ma zarząd ? To, że nie rozegrał 60% meczy to wina trenera, owszem to zarząd wybiera trenera ale nie decyduje o składzie. Ludzie... nie rozumiem Was.
0
Przeczytajcie artykuł. Jedenastka oparta jest o statystyki, nie rozumiem jak można być tak nieogarniętym.
0
Nie rozumiem waszych ironii, zarząd zachował się bardzo dojrzale i odpowiedzialnie.
0
Kiedy podajesz taką informacje zawsze pamiętaj o odpowiednim linku :)
0
Ba, on nawet biega!
0
Stinger,
Lepszy od Alexisa ? Bardzo pochopny wniosek, wszyscy pamiętamy jak Sanchez radził sobie w lidze włoskiej oraz w 1 sezonie w Barcelonie. Reus mógłby równie dobrze wypalić co się spalić.
0
BLASK007,
Samo prowadzenie serwisu troszkę kosztuje, admini mają wykładać pieniądze ze swoich kieszeni? Jak dla mnie wystarczy, że poświęcają swój czas na zadowolenie nas rzetelnymi (przeważnie) artykułami.
0
Cochise,
Uwielbiam czytać Twoje komentarze, szczególnie te inteligentne żarty, co do Iniesty i Alexisa to myśle, że ciężko jest w jakikolwiek sposób ich porównywać całkiem inne zadania, czysto piłkarsko, dzięki tej "magicznej" nodze i doświadczeniu, wygrywa zdecydowanie Iniesta.
0
wpwelement,
Kontrola piłki? W każdym meczu odbija mu się futbolówka na 3 metry.
0
VillaMaravilla5000,
Tello stawiam nawet wyżej od Alexisa, co do Villi, uważam że jest to świetny piłkarz ale u nas na skrzydle po prostu sie marnuje.
0
Szczerze, to jest to jeden z naszych najlepszych napastników.
Villa- nie rozumiem czemu go tak bronicie, powinien być oceniany jak każdy inny piłkarz, jednym słowem 3 ostatnie spotkania padaka, nawet jeśli w wcześniejszych meczach strzelał bramkę był niewidoczny.
Pedro- dno dno dno, zamiast się rozwijać, odnoszę wrażenie, że on sie cofa.
Tello- zdecydowanie więcej minut, ma to "coś", ciąg na bramkę.
Na chwilę obecną Tello, Alexis, Messi
0
Oby nikt z tej dwójki ponownie nie został prezydentem.
0
Odszczekuje wszystkie zarzuty wobec Alexa, które chodziły mi po głowie w środku sezonu. Wczoraj zachował się tak jakby był wychowankiem tego klubu, walczył razem z Pique i uważam, że on jest największym przegranym.
0
Dokładnie Alexis grał za Guardioli dobrze, to oznacza, że Tito nie potrafi ustawić zawodników na boisku. Teraz oglądamy Alexisa tylko przy linii bocznej, a wiemy jak doskonale wychodzi do piłek prostopadłych.
0
I teraz widać chorą politykę Tito, gdzie Song w lidze grał tak mało.
0
Nie rozumiem jak Piosek mógł dostać jakieś plusy.
0
rafkop8,
Zawodnikiem, który ma ciąg na bramkę, a zarazem nie ma jakiegoś nieobliczalnego charakteru jest Falcao. Tylko, że u nas marnowałby się na skrzydle :)
0
Wole oglądać jego, niż Pique w obecnej formie. Z drugiej strony oby nie było tak jak z Xavim po kontuzji.
0
Należy mu się.
0
"A tam... pobiegnę prosto, machnę nogą może się uda"