1

@Kgorecki2500 nasz Borneo, La Ramblowy ortograf, skryba, ekspert ds. polityki Polski, spraw międzynarodowych, teraz konfliktu Izrael - Iran XD jedyny ekspert, który w każdym elemencie nie zna się i wszystko co mówi jest na opak. Pytanie czy ktoś go jeszcze bierze na serio?

4

Wskazują, kto powinien zastąpić Probierza. "To polski Carlo Ancelotti" - cytat za wp.pl.
Polski Guardiola, polski Ancelotti, kto następny XD

1

@July_6_BcN tylko ten płacz po karnych z Portugalią. Zawsze jak oglądam skróty meczów Polski tego Euro to się oczy pocą...

1

@FcPortoFan1999 mój main, wcześniej na supp teraz adc xD szkoda, że nie potrafią jej zbalansować, tak żeby była grywalna przez więcej czasu, a nie tylko przez 2 tygodnie od buffa...

2

@July_6_BcN truskawki do jedzenia, czereśnie do picia

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

@D10SLEO ciężko pisać jedną ręką po klawiaturze

8

@pluszek elita przemówiła XD ciekawe czy czepek aluminiowy już w kącie gdzieś leży

3

@gumaz oby i jeszcze kilku ananasów tutaj :]

10

@Irmscher10 dokładnie tak samo jak z fotela premiera

1

@Luciano99 kurde jakbym słyszał zawodników Barcelony po każdej klęsce w LM w poprzednich latach. Wyciągniemy wnioski, wrócimy silniejsi XD

0

@July_6_BcN Ale to nie do mnie tak, do mnie nie :L

0

@July_6_BcN obserwacje pokemonów poczynione na Krakowskich Przedmieściach? :D
ale to zapewne spowodowane jest brakiem odwagi do podejścia do ładnej kobiety i potem całe życie trzeba zajadać pasztet na kolację :]

2

@mekston w makao czy w papier kamień nożyce?

1

@lucas/catalan ale piękna wędka, już się dali nabrać Ci którzy całą kampanie grzali anonimowe newsy i wtedy to było jak najbardziej zasadne. Hipokryzja aż miło @Konradowskyy

1

@marcin62 no widzisz, wszystko fajnie, ale konfedepis czy inne prześmiewcze na wyborców Konfederacji mają się dobrze mimo zgłoszeń

0

@Encore no tak dobrze przeprowadzana kampania na La Rambli a się nie udało. Pewnie jakieś zebranie struktur i podjęcie decyzji co dalej

2

Niby miały pierwsze wsie wchodzić do wyników a Tu Trzaskowski ponad 55% poparcia i jako pierwsze spływają miasta jak do tej pory.

0

@mekston ogólnie wszystkie wyniki które tutaj słyszę, czyli
a) przewaga Nawrota w wieku 18-29
b) przewaga Nawrota w wieku 60+
c) głosy Mentezna przeszły w 90% na Nawrota
powinny wskazywać, że Nawrocki powinien to wziąć.
Ale jeśli takie wyniki się utrzymają to
a) bardzo mało ludzi głosujących na Mentezna poszło na II turę ORAZ
b) Ci którzy nie głosowali w I turze w II głosowali przede wszystkim na Trzaska

10

@messi33 bo ma inną sondażownie

2

@barcelonaLM chyba gamechanger XD

1

@Kgorecki2500 a niby miał mieć największe szanse na wygranie z Rafałem w drugiej turze -.- zawiodłem się

0

@Frimpong Fejk, brakuje tęczowej

0

@Encore no ale to logiczne w takiej turze że będą wyniki fifty-fifty. To był wybór nie powiem czego z czym bo komentarz by został usunięty. Ale wyniki z pierwszej tury tej grupy wiekowej pokazują, że młoda Polska chce zmiany.

1

@Encore Karol planuje coś na nockę załatwić? :]

1

@mekston skąd masz już takie info? :)

1

@AlwaysBlaugrana no dokładnie, będą mogli rozliczyć PiS. będą mogli pokazać jak ten zapis z 2015 roku zadziała w praktyce o nieprzyjmowaniu uchodźców, bo przyjęliśmy Ukraińców, będą mogli w końcu wszystko a nie tłumaczyć się, że albo był kryzys gospodarczy, albo po PiSie była ruina XD

0

Wieczór wyborczy w Republice nazwany "Wieczór z chuliganem"... Przypadeg? XD

0

@mekston a to co się wydarzyło, bo nie oglądałem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?