RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kondziu_FCB Jak oni wystawiają do pustej. Kwestia kiboli, wtargnięcia do redakcji Wprost przez ABW. Rzeczywiście, nie było nigdy takich sytuacji panie Donaldzie XD pamięć szwankuje już, jak widać. Chyba czas na emeryturę wraz z Kaczyńskim dla dobra Polski. Szkoda, że nie było żadnych represji za okrzyk, który kryje się pod grafiką z ośmioma gwiazdkami, ale wtedy by było wycie
1
@Jakchcesz jaki klub taki męczennik
1
@priest9999 dla obu sondażowni dane przygotował instytut danych z czterech liter :]
1
@lithotripter A to wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się urodzin :]
1
@July_6_BcN Ale to nie do mnie tak, do mnie nie. No i nie podobasz mi się. :)
https://tenor.com/pl/view/dario-slepnac-od-swiatel-gif-21492759
0
@July_6_BcN no ja mam +30, może czas wyjść z piwnicy raz na jakiś czas XD
@lithotripter oj tak bratku
1
@July_6_BcN @lithotripter relujecie od samego rana jak to mawia młodzież
5
@tristan87 bo takie okrzyki to obraza, natomiast okrzyki ruchu ośmiu gwiazdek to performens i wyraz sprzeciwu XD
2
@Ghandi no jak może mu chodzić o demokrację, skoro wprowadza metody wprost z korei, ale tej północnej. Nawet USA zaczynają to widzieć i wysyłają pisma do tak wielce szanowanej UE, żeby zbadała temat wpływów zagranicznych na wybory w Polsce XD za PiSu nawet takich akcji nie było, a grzali tutaj aferę wyborów kopertowych XDDDD
PS. ale by to była historia, gdyby UE pochyliła się nad tematem i wydała oświadczenie, że jest zaniepokojona sytuacją w Polsce ze względu na podejrzane finansowanie kampanii Trzaskowskiego XD ale by tutaj obrońcy tej instytucji związani z Trzaskowskim mieli problem jak to wszystko wytłumaczyć i jak się zachować.
1
@lithotripter No i takie mam podejście, to jest czysty sarkazm z mojej strony, wiadomość powyżej, jak widać nie wszyscy wyczuli i jeszcze różnice wyłuszczają, jakby były jakieś :]
9
@MesQueUnClub96 dobrze że za Tuska nie miało miejsce żadne ograniczenia wolności słowa... A nie, czekaj...
https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/452866/abw-znow-wtargnelo-do-redakcji-wprost-naruszono-nietykalnosc-f.html
4
@wyrek kupuję te wytłumaczenie xD a co do treści posta, jeden z czcigodnych użytkowników już napisał, że to nieprawda bo Trzaskowski finansuje swoją kampanię z własnych pieniędzy... Zapewne żona mu daje kieszonkowe i akurat postanowił wydać na kampanie bo już prawie wszystko ma. Zastanawiał się jeszcze nad air fryerm, ale w końcu uznał że kampania się bardziej mu przyda
0
@Toretto ja mu wierzę, wiarygodność taka sama jak anonimowych informatorów na załatwianie dziewczyn przez Nawrota :]
1
@wyrek znów nowy avatar? Co Cię skusiło zmienić?
1
@BorzyKrzys kurde, niby opisałeś Brytyjczyków, a brzmi jak opis pewnej części użytkowników La Rambli ;]
0
@barteq weź jeszcze z tej szklanej kuli przepowiedz mi wyniki lotka w następnym tygodniu xD
1
@Kozinho. A to na pewno i to nie jedna XD
2
@negreanu ja tylko się śmieje z fikołków jakie tutaj wyborcy Trzaskowskiego zrobili w ostatnich kilku tygodniach i z tego, że nie są w stanie zdobyć się na minimalny obiektywizm, ale to co chłop napisał w podlinkowanej dyskusji to świadczy o jakim zaburzonym poczuciu rzeczywistości
18
@RosjaninBut przecież @Borneo ma info z pierwszej ręki, że Trzaskowski finansuje kampanie z własnych pieniędzy XDD
11
Właśnie się dowiedziałem od @Borneo, że np. taki artykuł jak ten na głównej stronie Wirtualnej Polski o źródłach finansowania kampanii Trzaskowskiego jest fejkiem, bo uwaga... Trzaskowski sam sobie finansuje kampanie https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15715236#comment-15715458 XD normalnie dokłada do tego biznesu XDDD kurtyna opadła
1
@Borneo sam finansuje kampanie XDDDD
1
@Borneo sąd powinien przerwać wybory do czasu wyjaśnienia kwestii finansowania kampanii Rafałka :] tylko ta kwestia ma bezpośredni wpływ na wybory a nie jakaś śmieszna kawalerka :]
4
@RosjaninBut a to Ci dopiero, że USA nie zajmuje się sprawą kawalerki, sprawami Nawrockiego z prehistorii, a interesują się takim nieważnym podobno tematem, który nie powinien mieć wpływu na wybór prezydenta
@Roobo wiadomo, że kawalerka ma większy wpływ na bezpieczeństwo państwa aniżeli jakieś sponsorowania jednego kandydata zza granicy :] teraz wszystkie służby są skierowane na szukanie co dzień nowych haków na Nawrota, więc nie mają czasu na jakiejś raporty NASK
0
@fotohobby cieszę się, na szczęście moja moralność nie pozwala ponownie zaufać komuś z warsztatu Tuska :] już raz dałem się nabrać w 2011 :]
12
@MesQueUnClub96 Wstydu nie masz :]
3
@MesQueUnClub96 no to ciekawe, jak w wieku 6 lat mogłeś oglądać Malagę i ich walkę o półfinał LM, żeby potem 6 później w 2019 roku rozpływać się nad ich grą na forum FCBarca.com :]
4
@Comentateiro ostatni raz odpisuje Ci na tym forum bo moje IQ zmniejsza się i próbuje zrównać z twoim ;] wszystkie twoje słowa z ust takiego świra politycznego jak ty to komplement dla mnie bo ktoś taki nie może mnie obrazić :]
9
@BorzyKrzys ale Ci PiS owcy mają nasłane w głowie :] kupują czapki Mentzena żeby tylko je spalić. Pewnie Sławek płacze teraz patrząc na przychody sklepu :]
2
@Comentateiro Hahaha jesteś bezczelny, obrażasz ludzi od mizoginów i rasistów, a chcesz przeprosiny. Przepraszam siebie, że marnuje czas na odpowiadanie takiemu trollowi jak ty, bo to obraza dla mojego intelektu ;) to są jedyne przeprosiny na jakie możesz liczyć :]
0
@pax oczywiście, że możesz. Tak samo jak możesz odnieść się do treści postu, a nie uciekać od odpowiedzi :]