RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AxelF taką samą jak wykluczenie ze względu na wiek :) żadną, ale skoro jeden użytkownik jest tak buńczuczny, że potrafi coś takiego napisać innemu to nie widzę przeszkód, żebym i ja napisał jemu samemu
1
@AxelF magister bezpieczeństwa narodowego na WAT, doktorant. Miło mi
2
@kamyk_23 A to widzisz. Po pierwsze nie masz żadnej wiedzy do wypowiadania się w tym temacie a nadal to robisz, podsumowując samego siebie. Po drugie nie masz żadnego prawa ograniczać prawa innych osób do wypowiadania się w tym temacie, zwłaszcza ze względu na wiek. Można być starym a głupim (nie będę pokazywał przykładów ale ładnie się w tej dyskusji objawił). Ładnie się zaorałeś kolego ;)
4
@kamyk_23 Jakie studia bezpieczeństwa zakończyłeś, że zabierasz tutaj głos w ważnych sprawach bezpieczeństwa? XD Bo na pewno zakończyłeś, prawda?
1
@MesQueUnClub96 coś czego Bearman nie musi robić bo i tak wolno jedzie
1
@tomek8756 Ormianie mogą się nie zgodzić
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
7
Komentarz usunięty
0
@Uukasz_93 czyżby herr Tusk wpisywał się w średniowieczny pogląd, że mężczyzna płakać nie może a jak płacze to jest chłopakiem? Co za zaściankowe myślenie biorąc pod uwagę ile akcji społecznych zwracających uwagę na problemy depresyjne współczesnych mężczyzn. Ten jeszcze dodaje presji?
1
@tbas autorowi chodzi o to, że to Tusk a nie Sławek jest premierem i skoro z jego rządu wychodzi taka propozycja to chyba on jako pierwszy da przykład co nie? A nie Sławek, który przecież jest z nic nieznaczącego obozu XDDD
2
Przez 70 minut grając w przewadze nic nie zrobili a będą się pluć o 10 sekund, mimo że już po czasie dodanym XDDD
0
@Azazel_Pazuzu i oczywiście temat ruskiej onucy, sekta ładnie i szybko się podpala :] ta ruska onuca jest teraz z Tobą w pokoju? ;]
2
@Rhaan sekcie dużo nie potrzeba :] nie od dziś to wiadomo
0
@Azazel_Pazuzu o nie, Andrzej powiedział to co wie połowa średnio rozgarniętych studentów pierwszego roku bezpieczeństwa narodowego. Rzeczywiście, Pan Prezydent liczy na angaż, bo posługuje się językiem faktów a nie wpisuje się w biedną retorykę przeciwników Trumpa posługujących się językiem emocji.
2
@Marian_Pazdzioch ale ma kinola, to chyba od wsadzania go w nie swoje sprawy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
@Kazragore że macie siły "dyskutować" z naszym "dyzlektykiem". Gość robi się na eksperta w każdej dziedzinie a nie potrafi pół zdania poprawnie sklecić z pomocą autokorekty ;)
11
@MesQueUnClub96 będziesz próbował pobić rekord pana Józefa - najstarszego maturzysty w Polsce?
5
@Comentateiro Która konserwa? Turystyczna? Jakiej firmy? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi
0
@MesQueUnClub96 albo masz 18 lat i mama załatwia za ciebie wizyty albo nie wiem XD
0
@FcPortoFan1999 mam nadzieję, że kolejne splity to będą właśnie przede wszystkim finały Fnatic vs byle nie G2
1
@FcPortoFan1999 a to nie remis jest 1-1? Bo fnatic rok temu zimowy wygrał z Upsetem w składzie chyba?
A nie, powaliło mi się. Wtedy zajęli 1 od końca XD
0
@FcPortoFan1999 i inni zainteresowani sportem na najwyższym poziomie.
Jak podobał się finał winter splitu? Fajnie, że G2 dostało w czambuł co nie?
2
@turhiay natomiast wicemistrzyni (czy jak to tak się odmienia) nauki walczy z Dniem Chłopaka bo również zaburza równość płci. Pracowite te ministerstwa prawie nauki i ds. równości
0
@Comfortable_ na szczęście polecieli jak Tupolew
6
@SirFinley w końcu nasz rząd zajmuje się poważnymi rzeczami, a nie jakimś tam bezpieczeństwem narodowym XDDD
PS. I ten Biedroń stojący z dumą na twarzy, jakby zamknął licznik w boxerze (czytaj własnej matce)
0
@Trojanek23 a ja myślałem, że przekleństwo co drugie słowo > przebieranie się chłopa za babę
0
@Trojanek23 to nie pierwsza osoba, która mi to mówi, ale bardziej celuje w standupy jeśli miałbym być szczery XD
1
@July_6_BcN "Ziemniaczki zostaw, mięsko dokończ kochanie. Żartowałam kurka wodna, żryj te ziemniaki, nie po to babka w garach stoi od wczoraj, żebyś nie jadł. Nikniesz w oczach jak Twój stary przy mnie."
1
@macio_944 friendly fire activated xD
W sumie to w kontekście naszego Borneo to może zupełnie co innego napisał, a to Ty tak to sobie wydedukowałeś? A Trojanek może mówił o sobie w kontekście tych kobiet głosujących na Mentzena? XD
0
@FcPortoFan1999 małe cholesterolki