RanDiFCB
Dołączył/a: czerwiec 2010
Kalisz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fcbarcafan19 fajnie grają,
przegrywają mecze domowe z crystal palace (1:3) i nottingham forest (0:3) przy czym w trakcie remisują z liverpoolem (1:1) a do tego wygrawająz ATM 3:2 w LM :D a ja się dziwiłem że mi kupon zawaliło Atletico :D
3
@Soetie nie czytał , coś Ty XD
0
@artur_26 to jak to drugi Ferran to może zamienimy Ferrana na Marmousha ?:D
0
@Mroziu może i różnica kwot jest, ale widzisz że w Barcy nie dostawał dużych szans, był takim objawieniem, a najwięcej na co mógł liczyć to Barca Atletic.
Może i poszło o kasę, ale możę też myślał o tym, że będzie grał od wejścia w drużynie seniorskiej, bo wszyscy mu nawkładali jaki on to nie jest super rokującym objawieniem piłkarskim.
Może też głowa nie dojechała wraz z nim do tego Kataru. Nie wiadomo.
Druga sprawa skąd wiadomo, że jakby został to grałby "długo" w Europie.
0
@Dayan016 Bastoniego za rozsądną cenę ;) i jakiegoś LO
0
@Cule1234 nie śledze PL ale jest tak źle ze Tottenham może się nie utrzymać :D ? aż muszę obadać.
1
@Alistar74 wiadomo , lepiej ogłosić bankructwo, niż starać się odbudować swoją wartość no racja.
Niech to spłaca nawet do 2050, ale przy nowym stadionie, odbudowanej drużynie i moralach coraz lepiej funkcjonuje ten klub, wiadomo że jest kilka niedociągnięć.
Jednak gdyby nie zrobił tego co zrobił to nie mielibyśmy prawdopodobnie komu już kibicować.
Przejął ten klub w opłakanym stanie, wiele osób może się nie zgadzać, ale z przedsiębiorczego punktu widzenia zrobił to co mógł najlepszego, zawsze mógł sprzedać wszystkie udziały klubu jakiemuś szejkowi i zrobić z nas drugi Man City czy PSG
0
@zadyma922 akurat tu nie widzę podobienśtwa :D
0
@ShawnC ja pierdziele :D rzeczywiście haha nigdy nie patrzyłem na nią pod tym kątem :D
4
@xvcWinterSoldier Wonder Man, boże jestem fanem Marvela ale od tych ostatnich gniotów odbiłem się trochę i masakra co to się teraz dzieje, co oni kombinują,
She Hulk, Wonder Man, może jeszcze Iron Woman, lub Thorini Bogini Asgardu :D
1
@baczmus u nas w Kaliszu jest taka firma Expander, ja tam miałem bardzo fajnego doradce, znalazł najlepszy kredyt, załatwił sam wszystko, przedstawiał oferte, nawet po wszystkim sprawdza i pilotuje cały czas sytuacje (przeniósł nam kredyt do innego banku i przy zachowaniu tej samej kwoty raty skrócił on kredyt o 6 lat).
Może masz u siebie też Expandera. Tak to moge polecić.
0
@Ignareks a Luuk de jong ? wysoki :D może chciałby spróbować czegoś nowego i pograć na stoperze, a z braku laku jako joker w ataku :D
0
@Mroziu dużo osób pracujących na etacie za 5k dostając oferte pracy za 10k zgodziłoby się na nią, myślałbyś o rozwoju w starej firmie ? wdzięczności i lojalności ?
Już widzę jak mówisz "Wiedzą państwo co, lubie dymać u prywaciarza za najniższą krajową, dziękuje ale musze odmówić tej oferty podwojenia pensji i podniesienia poziomu życia."
0
Cancelo za 10 baniek spoko
0
@kpiarz 30 latki podstarzałe xD dobre to to
0
@Ilka a tu się okazało że chciał się wymienić telefonami :D bo mu się twój spodobał :D a tu już że podrywał :D
0
@marcin62 o Lewym też tak gadali i gadają :D
0
@tbas nie ma tu mowy o potrzebach, nie umiemy gospodarować takimi pieniędzmi, po sprzedaży neymara też mieliśmy się "odkuć" mimo lepszej sytuacji finansowej niż teraz, a jak było każdy pamięta.
Nie ma co sprzedawać Fermina, to walczak z katalońskim sercem. Takich się docenia, nie wypycha z klubu
1
@kubix05 chciałem go kiedyś zobaczyć w koszulce FCB, często go w fifach kupowałem do składu. Nie doczekałem się tak samo jak z Aguero, choć ten drugi dostał się, ale za długo nie pograł bym go mógł odhaczyć jako zaliczonego :D
0
@Chada u mnie na jednej stacji widziałem już 8,39 za ON, chyba to był Mol albo Shell nie pamietam teraz
0
@pawello10 bo sie kupuje w wersji Regular a nie slim :D
1
@Popitek12 dobra, prosto jest a co z tym przyjemnie i smacznie ? bo KFA ani przyjemne ani to smaczne XD chyba ze ktoś lubi jest śmieci, to mogę udostępnić resztki z pojemnika na odpady mieszane :D
1
@Soetie to gdzie będzie ? skoro lewy wiekowy a jest ?
2
raphinha ma świetne wykonanie, bije silnie, mocno i nie do obrony.
0
@vangoor ciekawe co tam się stało, rozumiem że wiekowy ale pare dni temu było ino ze sobie trenuje i ćwiczy na wyspie
3
Czym my się przejmujemy xD wróci niesamowity fati
0
@Batys bo żyli w czasach tego jednego, co zgarniał ZP zawsze wtedy kiedy był plebiscyt
5
radość trwała krótko :(
0
@Azi jak dla mnie bomba haha ile można w pracy przed tym kompem siedzieć haha
0
@Marusek tak dobrze grają czy Newcastle się poddało, albo coś , ciężko mi to ogarnąć haha