RanDiFCB
Dołączył/a: czerwiec 2010
Kalisz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się dziwić , tu mu pracodawca ciągle mówi o obniżaniu pensji , a arab jak mu jebnie z bankomatu to alba dostanie tyle co tu przez 10 lat haha
0
@Kinginiesta magazynierów synek to ty szanuj xD
0
Boże jak to zleciało...
3
Boże coś pięknego
8
Ma rację , po co jakiś bolo, znowu za gruby hajs , ansu jest cienki , owszem ale 30mln i neves to śmiech na sali , lepiej 80mln bez nevesa
0
@Chudini123 przy naszych zawodowcach, to on jest bogiem
1
Tak jak dzisiaj fartem ugrali to znowu sobie jakiś rekordzik Haaland zrobi
1
Może jak już marzymy tak sobie to sprzedać Fatiego i Ferrana a kupić Haalanda ????
0
@Losiex fiesta zacznie się po wygranych derbach z Espanyolem :D kibice na mecz z Sociedad to pójdą zapewne delikatnie jeszcze wczorajsi :D jak nie przedwczorajsi :D
0
Rzeczywiście narzekanie na wiek Messiego jest uwarunkowane.
Pytanie czym?
Messi na 28 meczy w Ligue 1 ma 15 bramek oraz 15 asyst.
U nas oprócz typowego napastnika Lewego , nikt nie ma takiej liczby bramek i asyst nawet po rozbiciu tego na 2 osoby (strzelca + asystenta).
Naprawdę twierdzicie , że Messi w naszej smutnej i nieogarniętej lini pomocy napewno nie byłby idealnym wzmocnieniem?
Nawet jakby grał na środku za lewandowskim z możliwością zejścia do lewej i prawej strony napewno więcej nam da niż reszta ekipy, a młodzi przy nim napewno wiele się nauczą.
1
Podobno Messi zaakceptuje pierwsza ofertę Barcelony , więc tak 1 mln euro ? W drugim 2 jak będzie miał 20 bramek +
0
@michal26 to jest tebas haha on patrzy ile by liga hiszpańska zarobiła
3
A może nie chcą dembusia za 80mln ?
1
I cały misterny plan w piz...
1
Sprzedawać póki coś wart , bo będziemy go trzymać i szansę dawac latami aż odejdzie za darmo
0
Druga żółta mogła być samoistną czerwoną za taki stempel na stope , pierwsza mogła być naciągana. Co nie zmienia faktu że i tak by wypadł z boiska.
Z nim czy bez niego Betis istniał i tylko koślawość i pazerność lewego sprawiły że wynik był taki niski.
1
Gdyby nie to że lewy troszkę koślawy to pewnie byłoby z 6-7 do zera haha
Tak na poważnie wreszcie mecz pełny zaangażowania które oglądało się mega przyjemnie.
Raphinha bardzo dobrze , lewy znośnie chociaż szkoda tych akcji gdzie praktycznie bramki setki, Dembele narazie ciężko powiedzieć bo brakuje mu dynamiki Raphy jeszcze.
Christensen pokazuje klasę poraz kolejny , super transfer .
Nie można zapomnieć o debiucie naszej perły na którą od kilku meczy czekałem, aż żal że nie trafił brameczki.
0
Akurat to jest wzór do naśladowania, bierzesz porażkę na klatę , szacunek do przeciwnika , otwarcie mówi że brakło zdecydowania drużynie by wygrać , a nie jak Xavi , powietrze za gęste , trawa za długa , ziemia za sucha etc.
1
@Robert_Kubica no strzał griezmanna w poprzeczke w 1 min elegancki
0
@kuba_81_true_fan to chyba inny mecz oglądaliśmy , carrasco wjechał w drugiej połowie jakoś dryblingiem w naszą obronę aż miło , u nas żaden skrzydłowy , może poza Dembele , nie ma dryblingu, a raphinha kopie się po czole , jedyny jego drybling to dojście do obrońcy i odrywanie się poprzez nagły zryw to tyle.
Do tego ta umiejętność wykończania akcji, gdzie oddał flegmatyczny, koślawy strzał z 2 metrów, gdzie normalnie powinna to być bramka
2
@Gohan93 prędzej się należał za rękę alaby w derbach niż tutaj haha
3
Zawsze jako rodak , byłem daleki od krytykowania Lewego, ale po dzisiaj już nie mogę , zjazd coraz większy z każdym kolejnym meczem, samolubny , pazerny na bramki, wybaczyłem mu brak odegrania piłki w derbach z Realem do bodajże Gaviego.
Teraz już te jego rażące błędy są niewybaczalne.
Jedno podanie co fartem doszło , niestety spartolil Rapha.
Serce boli jak obrona dwoi się i troi , by utrzymać czyste konto , a my nie umiemy w ataku zamknąć wyniku
4
Messi najlepsze lata ma już za sobą , dlatego poprowadził Argentynę do upragnionego MŚ.
Dlatego prawodopodobnie zdobędzie znów kolejną Złotą Piłkę.
Nie jestem zwolennikiem powrotu, ale jak już wróci napewno zrobi różnice.
On nawet mając najlepsze lata za sobą i tak będzie najlepszy w tym składzie Barcy.
Plusem ogromnym będzie to że jego pobyt dwa razy bardziej zmobilizuje młodych do zapieprzania.
0
Roberto wypada do końca sezonu, tuż to cudowna informacja.
0
Jakie to smutne jak tytuł powoli się oddala
0
Ciekawe jakby wyglądał Alba na PO :D z Balde na LO przy trójce stoperów, by na wahadle mieć właśnie tą ofensywną swobodę.
0
@Barcafan2020 no dołączyłeś 2 dni temu mając 350 komentarzy z najstarszym z końca stycznia 2021...magia
0
@Maysterme ładny bait, chyba że jesteś madridistą albo oglądasz inny mecz
3
jeszcze w tvp panowie madridiści "bałem się że nie wejdzie, ale na szczęście karim był na miejscu" haha
5
i to barca kupuje sędziów co za głupota, brak karnego, brak odgwizdywanych przewinień realu przy odgwizdywaniu każdego muśnięcia naszych zawodników, parodia nie sędziowanie