4

@4Fabregas4 aż się musiałem zalogować w pracy czytając Twoje pierdolenie, z każdego z tych piłkarzy będziemy mieli pożytek i będą nas cieszyć, dla Ciebie to szrot bo wiedzę o piłkarzach masz zerową, to że Ci knoca akcje w fifie to nie znaczy że są szrotem, poprostu ty jesteś slaby

1

@seba1324 jak graliśmy na wyjeździe to gola dla gospodarzy chyba nie dla gości ???? o to mu chodziło

0

@dawidos678 dzięki za info

0

Nie mogłem oglądać całego meczu, o co chodzi z mingueza? Grał padake czy co bo zaciekawił mnie komentarz pomeczowy o tym że jest antybohaterem meczu.

4

Ja chciałem żebyś Yaya nigdy nie odchodził, nie udało się

1

Hahaha ja pierdole... Aż się kurwa oglądać nie chce

0

A Messi chociaż w GD mógłby biegac..

0

To oddamy Dembele za Haalanda, 1szy też coś koło tego kosztował

2

@Gallu co daleko szukać, kupili dembele kosztem mbappe, bo podobno gra zbyt egoistycznie, a dembele gra drużynowo, chyba w fifie

0

@equwesta gryzon

0

Hahahaha griezzman daje rade haha

1

Przy słabej dyspozycji Messiego, z griezzmanem w szczytowej formie (xD) widać niesamowity brak suareza i tego co robił w ofensywie.

1

Hahaha masakra Real i Var rowna się karny, parodia

0

@PartidarioCatalan druga sprawa jest taka że kontrowersje przy przyznaniu tego karnego byłyby nieporównywalnie większe niż gdy go nie ma, Messi za popchnięcie umyślne viniciusa, też nic nie bylo

0

@PartidarioCatalan akurat panowie z Eleven zgodzili się z tym że podyktowanie karnego byłoby pomyłka, pomimo agresywności odbiór mieścił się w granicach przedstawianych w przepisach

0

@kejdzi ja pieprze o tym że wy płaczecie jak pipy, przyczyną i skutek

1

@grzywa21m takim że 90% "kibiców" na tej stronie chce wypłakać karnego który się nie należał tylko po to by wygrać

0

@MigcampistaCesc to w City, u nas nie musiałoby tak być gdyby tylko dali mu poczuc się potrzebnym

1

@PartidarioCatalan widzę że wiedzę w tym temacie masz bardzo uboga, dla Ciebie każdy odbiór w polu karnym przeciwnika to od razu karny, jak byłem młody to też tak reagowałem, teraz oglądam mecze obiektywnie, polecam daje to mniej nerwów

2

Boze przestańcie płakać, powinniśmy wygrywać piękna gra a nie wymuszonym karnym którego nie było, bądźcie obiektywni

1

@krisso78 bądź człowieku obiektywny, piłkę trafił pierwsza, nie ma karnego

1

Nie jestem zwolennkiem pjanica ale mógłby wejść za busquetsa

0

Co ten Messi strzela to trochę lipa, tak go zawinął a wykończenie lipa patrząc na odległość

0

Ja pierdziele, ale mecz, z każdą minuta o zawał coraz bliżej haha

1

Busqets dla mnie był na sprzedaż już jak musieliśmy wybierać między nim a toure

0

No i pięknie fati dodaje wiary

1

Gdzie Alba który wracał na swoją pozycję już po bramce

1

@myscooter a dobrze dobrze :D stale czekam na to że się nie pomyliłem xD

0

@Edinho19911991 nie wykazuje się nie w tych ostatnich kwadransach, tylko pewnie chodzi że nie wyróżnia się szczególnie na treningach, trener opiera swoje decyzje nie tak jak Ty gdy widzisz go przez 10 min w meczu raz czy dwa razy w tyg, tylko na codziennych treningach, ocenia jego wkład, progres, zaangazowanie i walkę, może tego poprostu brakuje.

0

@DzizuSS pamiętajcie chodzi o zaoszczędzone pensje ???? będziemy bogaczami, tyle pensji się oszczędzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?