RanDiFCB
Dołączył/a: czerwiec 2010
Kalisz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@4Fabregas4 aż się musiałem zalogować w pracy czytając Twoje pierdolenie, z każdego z tych piłkarzy będziemy mieli pożytek i będą nas cieszyć, dla Ciebie to szrot bo wiedzę o piłkarzach masz zerową, to że Ci knoca akcje w fifie to nie znaczy że są szrotem, poprostu ty jesteś slaby
1
@seba1324 jak graliśmy na wyjeździe to gola dla gospodarzy chyba nie dla gości ???? o to mu chodziło
0
@dawidos678 dzięki za info
0
Nie mogłem oglądać całego meczu, o co chodzi z mingueza? Grał padake czy co bo zaciekawił mnie komentarz pomeczowy o tym że jest antybohaterem meczu.
4
Ja chciałem żebyś Yaya nigdy nie odchodził, nie udało się
1
Hahaha ja pierdole... Aż się kurwa oglądać nie chce
0
A Messi chociaż w GD mógłby biegac..
0
To oddamy Dembele za Haalanda, 1szy też coś koło tego kosztował
2
@Gallu co daleko szukać, kupili dembele kosztem mbappe, bo podobno gra zbyt egoistycznie, a dembele gra drużynowo, chyba w fifie
0
@equwesta gryzon
0
Hahahaha griezzman daje rade haha
1
Przy słabej dyspozycji Messiego, z griezzmanem w szczytowej formie (xD) widać niesamowity brak suareza i tego co robił w ofensywie.
1
Hahaha masakra Real i Var rowna się karny, parodia
0
@PartidarioCatalan druga sprawa jest taka że kontrowersje przy przyznaniu tego karnego byłyby nieporównywalnie większe niż gdy go nie ma, Messi za popchnięcie umyślne viniciusa, też nic nie bylo
0
@PartidarioCatalan akurat panowie z Eleven zgodzili się z tym że podyktowanie karnego byłoby pomyłka, pomimo agresywności odbiór mieścił się w granicach przedstawianych w przepisach
0
@kejdzi ja pieprze o tym że wy płaczecie jak pipy, przyczyną i skutek
1
@grzywa21m takim że 90% "kibiców" na tej stronie chce wypłakać karnego który się nie należał tylko po to by wygrać
0
@MigcampistaCesc to w City, u nas nie musiałoby tak być gdyby tylko dali mu poczuc się potrzebnym
1
@PartidarioCatalan widzę że wiedzę w tym temacie masz bardzo uboga, dla Ciebie każdy odbiór w polu karnym przeciwnika to od razu karny, jak byłem młody to też tak reagowałem, teraz oglądam mecze obiektywnie, polecam daje to mniej nerwów
2
Boze przestańcie płakać, powinniśmy wygrywać piękna gra a nie wymuszonym karnym którego nie było, bądźcie obiektywni
1
@krisso78 bądź człowieku obiektywny, piłkę trafił pierwsza, nie ma karnego
1
Nie jestem zwolennkiem pjanica ale mógłby wejść za busquetsa
0
Co ten Messi strzela to trochę lipa, tak go zawinął a wykończenie lipa patrząc na odległość
0
Ja pierdziele, ale mecz, z każdą minuta o zawał coraz bliżej haha
1
Busqets dla mnie był na sprzedaż już jak musieliśmy wybierać między nim a toure
0
No i pięknie fati dodaje wiary
1
Gdzie Alba który wracał na swoją pozycję już po bramce
1
@myscooter a dobrze dobrze :D stale czekam na to że się nie pomyliłem xD
0
@Edinho19911991 nie wykazuje się nie w tych ostatnich kwadransach, tylko pewnie chodzi że nie wyróżnia się szczególnie na treningach, trener opiera swoje decyzje nie tak jak Ty gdy widzisz go przez 10 min w meczu raz czy dwa razy w tyg, tylko na codziennych treningach, ocenia jego wkład, progres, zaangazowanie i walkę, może tego poprostu brakuje.
0
@DzizuSS pamiętajcie chodzi o zaoszczędzone pensje ???? będziemy bogaczami, tyle pensji się oszczędzi