Recha_0684
Dołączył/a: styczeń 2020
Katowice
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Ja do teraz noszę maskę MP3 i nikt mi uwagi nie zwraca...Trzeba być dobrze odklejony żeby dalej wierzyć w te pierdy!!!
0
Ani razu nie skrytykowałem Xaviego,ale jego zmiany dzisiaj,to jakiś sabotaż.Dembele który gra jeden z lepszych meczów i De Jong, który też nieźle grał,na Ferrana, który stracił przez pięć minuty cztery piłki i po jego stracie padła bramka.Busquets totalnie nieprzydatny...
0
@AmigoBlancos Też nie zgadzam się z formułą turnieju,ale żeby ktoś gardził tym pucharem,to już nie rozumiem.
0
@Kamiloza91 To teraz masz dwie szanse spieprzyć.Jak można mówić, że dobrze, że Real nie spieprzył????Jak nie Barcelona,to nie Real.Jak by była Valencia w finale,to byłbym spokojniejszy przed półfinałem,jak i przed finałem.Bo Realu się nie boję, ale jednak jakaś szansę na trofeum mają.Ja dam se paznokieć wyrwać za każdą przegraną Realu.Jak dostaniemy się do finału i wygramy to ok.Ale jak przegramy,to znów będę wysłuchiwał od kibiców Realu żarty.Pamietaj.Jak jesteś kibicem Barcelony,to Realowi życzysz zawsze przegranej.
0
@barteggg08 A czy ja mam Ci za złe, że napisałeś komentarz??Po prostu uplastyczniłem , że w tym przypadku karny ewidentny.
0
@barteggg08 Tutaj akurat karny ewidentny.
7
Jakim trzeba być głąbem, żeby zrobić taki faul w polu karnym i liczyć, że sędzia nie odgwizda.
0
@BulaKG Ok.Dla Ciebie może być śmieszny.Ja lubię Cwiąkałe, Święcickiego.Z Viaplay to tylko Pełka,Twarowski, Borek.Nie wiem czy jeszcze komentuje tam Wolski, ale jego też lubię.Lubię Marcina Rosłonia i Nahornego.Lubię również Szpakowskiego i Laskowskiego.
0
@PatrykBarca Ja bardzo lubię Święcickiego.
1
@hayek Sorki,nie do końca zrozumiałem.
0
@Faro Mordo, ale ja Ci nie bronię oglądać czego chcesz.Luźna propozycja.Dla mnie możesz oglądać Klan,albo Familiadę.Ku..a ludzie wyciągnijcie kije z czterech liter.
1
Dzisiaj zaczynają się MŚ w piłce ręcznej.Oglądajcie zamiast Realu czy innego PSG.Pierwszy mecz z Francją.Będzie ciężko,bo to jeden z faworytów,ale gramy u siebie i jest wszystko możliwe.
0
@hayek Nie jestem jakimś jego wielkim zwolennikiem pod względem podejścia do religii,ale według mnie on właśnie wolnościowcem jest.
0
@Herbert Śmiać mi się też z tego nie chce.Normalna rzecz.
0
@Sewren122 Niby tak.Też uważam, że w sytuacji z Torresem,nie ma się co spuszczać i powinni to przyjąć na klatę.Ale wierzę, że Barcelona to poważny klub i pracują tam poważni ludzie.Skoro oni stwierdzili, że ma to jakieś uzasadnienie,to ja ja nie kwestionuje.Oczywiście to nie jest tak, że wszystko łykam jak pelikan i wszystko mi się podoba, ale nie nie jestem oburzony tą konkretną sprawą, jakoś bardzo.
0
@Herbert Nie potrzebnie szukasz drugiego dna.Jest opcja, można to zrobić więc po co marudzić.Wsyd to kraść.Serio,nie rozumiem Twojego oburzenia.
1
@Herbert Dla mnie to żadne pośmiewisko.Skoror jest taka opcja,to dlaczego nie spróbować.Nie widzę w tym nic złego.
1
@pacior95 Uspokój się.Pośmiewisko na całym świecie?? Wszystkie drużyny tak robią.
1
@Medium Ja wybrałbym zdrowie.Jak bym miał trzy,to to byłoby to zdrowie moje i rodziny,finanse i żeby mieć zawsze zielone światło.
0
@HubertMlody Ja mam to samo.
0
@Lucerfi Nic nowego.Od początku konfliktu jest grożenie atomem każdemu.No a Rosja zachowuje się tak od wieków.Nic nowego.Nie ma się co przejmować.Tam każdy jest ekspertem,kto występuje w telewizji i huśta jajca Putinowi.
0
@BorzyKrzys Jakaś nowomowa...
0
@gaucho104 Kolega chyba nie rozumie kwestii turnieju...Można marudzić, że Grecja grała anty futbol, że nie dało się na nich patrzeć (Bo tak było)Ale skoro twierdzisz, że wygrali ME fartem,to znaczy, że kompletnie nie masz pojęcia o piłce.Powtarzam Ci, że jeden mecz można fartem wygrać,ale turnieju fartem nie wygrasz.W dodatku Grecja pokonała dwa razy gospodarza turnieju Portugalię.Zambia również fartem nie wygrała.Skoro tak twierdzisz,to znaczy, że albo trollujesz, albo masz 10 lat, albo kompletnie nie wiesz o czym mówisz... Fartem,to mógłbyś wygrać jakby był rzut monetą... Zejdź na ziemię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gaucho104 Nie wiem czy Renard jest dobrą opcją,ale śmieszy mnie jak ktoś pisze, że ktoś wygrał jakiś turniej,bo miał dużo szczęścia,albo był faworytem.Każdy wygrany turnieju czy to puchar Tymbarku czy MŚ trzeba mieć trochę szczęścia.Ale nikt mi nie powie, że KAŻDY turniej,czy duży,czy mały, wygrywa się regularnością.Z Zambią wygrał,bo miał szczęście,a z WKS bo był jednym z faworytów??Sam sobie przeczysz w pewnym sensie.Turniej,to nie jeden mecz, gdzie możesz wygrać fartem z każdym.
1
@narses85 Wyjedź z hotelu dużo prędzej niż myślisz.
0
@takisobiektos Niby tak, ale w Katowicach wyprzedane są wszystkie bilety na mecze Polaków.Oczywiście rozpromowane są słabo.Mistrzostwa są w Polsce i w Szwecji.
2
@Rust_Cohle Moja Mama urodziła się w Archangielsku (Syberia),a tata w Hannowerze.Ja na Śląsku.Niezły mix.
0
@draxidox Grałem 24 w piłkę ręczną, więc wiedziałem od dawna.Fakt, że promocja słaba, ale kto chciał wiedzieć,to wie.
0
@Godlo Atletico nas cisnęło przez 80 minut??To chyba oglądaliśmy inny mecz,bo przez 25 pierwszych minut ich nie było i powinni dostawać w papę 2-3:0