Recha_0684
Dołączył/a: styczeń 2020
Katowice
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Kolego, ale chyba oni wiedzą co mogą,a co nie.Najlepiej przyjąć na klatę i mieć w pompie resztę.Jaki chłopie wstyd?? Wstyd to jest cała La Liga, sędziowie, którzy są nietykalni itp.Miał dostać jedno zawieszenie i byłoby z głowy.
1
@Herbert Odwołał się od kar żeby mu je całkowicie anulowali,a nie ponownie zawieszali... Powinien dostać standardowo jeden mecz (Espanyol) i w następnych normalnie grać.
1
@norbi77 Kto się błaźni?? Błaźni się La Liga.Lewandowski dostał czerwoną kartkę i powinien pauzować jeden mecz.Dostał jeden za czerwoną,a dwa za gest, który nie wiadomo co oznacza.Po czym dzień przed meczem zawieszają mu całkowitą karę, żeby przed następnym meczem mu odwiesić.Kabaret!!!
0
@P33ck Casemiro??
0
@AbelKabel To mało wiesz.Nie jest to nagminne i częste, ale też się zdarza.
1
@Toretto Nie przejmuj się.Nawet u dentysty można zrobić taki błąd, że możesz wyjechać nogami do przodu.
0
@michal26 Ma potwierdzić to,co tam się dokładnie stało.Co tam spadło i czy faktycznie tylu Rosjan zostało zabitych.Jedyny ekspert niezależny, który mówi jak jest.Jak się pomyli,to też umie się przyznać.
0
@michal26 Jak Wolski potwierdzi,to w to uwierzę.
1
@Duczek Tylko Chicago Bulls!!!Od lat dziewięćdziesiątych im kibicuję.To już nie jest potęgą,ale grał w niej najlepszy koszykarz w historii.Teraz lubię oglądać LeBrona,Curryego,Doncica i kilku innych.
0
@DIPENNN Auto gaz na niektórych stacjach podrożał 20-30 groszy nawet.
3
@masq Chłopie ja sam mam psa, który akurat ma to gdzieś czy strzelają.Sam nie strzelam,ale nie mam nic przeciwko używania pirotechniki we właściwy sposób.Jest to raz w roku,a jak masz zwierzaka, który się boi,to możesz iść do weterynarza czy nawet do zoologicznego, gdzie idzie nabyć odpowiednie środki uspokajające.P.S Jak tam Messi??
1
@FCB24 Fajerwerki są fajne, ale tylko używane zgodnie z przeznaczeniem.Bezpiecznie i dla siebie i dla innych.Sam mam zwierzaka, ale jestem za wolnością wyboru.Chcesz strzelać,lubisz strzelać w Sylwestra,to strzelał.
0
Powtarzałem to nie raz,ani nie dwa.Lahoz to najgorszy sędzia w historii.Mojej historii życia,a żyję już prawie 40 lat.Jak widziałem, że on będzie sędzią,to wiedziałem, że będą cyrki.Nawet nie chodzi o karnego dla Espanyolu,ale o całe zarządzanie meczem.To jest po prostu śmiechu warte.Facet lata z głową podniesioną,wyprostowany jak sztyl od miotły i wszystkim tłumaczy jaką decyzję i dlaczego taką podjął.Fakt jest, że Barcelona słabo zagrała,ale największym aktorem był sędzią,a tak nie powinno być!!!No a w Hiszpanii chodzą i go po plecach klepią.
1
@Azacca Twierdząc, że nie zachorowałeś,bo nosiłeś maskę...Po pierwsze to, że Ty tak mówisz,to nie znaczy, że tak było.Po drugie,to nawet jak tak było,to nie znaczy, że byłeś zdrowy, dzięki maseczce.Trzy lata od tego pierdzielenia,a Ty się znów wyklułeś z maseczkami, które nie chronią przed niczym...No ,a jak już miały niby chronić to nie Ciebie, tylko kogoś przed Tobą.To, że nie zachorowałeś,to znaczy, że dobrze żyjesz.Masz dobrą odporność,zdrowo się odżywiasz i się ruszasz.No chyba, że nie...To wtedy pozostaje, że maska Cię ochroniła xDD.
1
@Azacca Dobrze się sam zaorałeś...Jak twierdzisz, że nie byłeś chory bo nosiłeś maskę,to gratuluję.To historie, że nami rządzą jaszczury czy, że ziemia jest płaska,to pikuś przy tym.
0
@maniak33333 Nadal nie rozumiesz.To pisz swoje "drzewo"nadal...
0
@Janiama Nie zgodzę się z Tobą do końca..Może by był wyższy poziom w Brazylii,jak większość musiałaby wrócić,ale na jak długo?? Pięć, dziesięć lat?? Później co??W Brazyli uczą gry w piłkę, uczą grania piłką, mają wrodzony luz i technikę, ale to w Europie stają się piłkarzami światowego formatu.Do Europy przyjeżdżają totalnie nie przygotowani faktycznie,a bez tego,to tylko na podwórku będziesz kozakiem.
0
@michal26 Skoro się wyróżniał w tamtym czasie,to coś musiało w tym być.Messi nawet bez zdobycia Mundialu, był najlepszy w historii, ale nie można odbierać Pele, że naznaczył swoją epokę i był jednym z najlepszych w historii.
0
@maniak33333 To Ty masz niestety problem z wymową.Widzę, że nawet nie umiesz się przyznać, że zrobiłeś błąd językowy.To nic takiego, ale kłuje mnie w oczy jak ktoś pisze, że np.Sprzedaje drzewo, albo pali drzewem.Nic się nie przejmuj, następnym razem napiszesz poprawnie.Pozdrawiam.
3
@Jakub1513 Teoretycznie tak.Nawet umowa słowna,to też "jakaś umowa"Ale ciężko będzie Ci to udowodnić.Zresztą,jak gość zniknął,to nie wiadomo co dalej... Trochę za mało tutaj napisałeś i nie wiem jakie szczegóły.Jedno jest pewne: Nawet jak się znajdzie,czy Ty go znajdziesz,to ciężko będzie pieniądze odzyskać.
1
@aqqi Jedno nie wyklucza drugiego.Dla mnie Greta to jakaś farsa.Zresztą większość tych pseudo ekologów,to nieporozumienie.
1
@Janas11224 To mu pojechała...Nie pochwalam tego, że emanuje tym wszystkim,ale nikomu do kieszeni nie zaglądam.Greta to jedno wielkie nieporozumienie.
5
@Destroyer_of_Worlds Tak jak napisałeś.Jest kilka czynników.Zdrowie,rywalizacja i sytuacja na wszystkich szczeblach rozgrywek.Nie wierzę, że będzie grał każdy mecz.Nie wierzę, że w każdym meczu będzie strzelał,ale myślę, że 34 bramki przeskoczy.
0
@maniak33333 ok.wszysko fajnie.Tylko się mówi "metr drewna"Drzewo to jest w lesie.Sorki, taka dygresja.
0
@maniak33333 Jak metr drzewa,to nie za dużo...
1
@Rothan1 Mi podchodzi Gordons,a nie także spoko jest gin lubuski.Ale to wedle uznania.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@HarveySpecter Wszystko ma swoje zalety i wady.Alkohol trzeba umieć pić.Po drugie, trzeba mieć dobre towarzystwo do tego.No i pić jeden alkohol,a nie mieszać.Jak wódka,to dobra wódka (nie mylić że smaczną,bo żadna nie jest smaczna) Trzeba zadbać o podkład,no i oczywiście jak w każdym przypadku nie przesadzać.Nawet jakbyś wypił pięć litrów wody w godzinę,to też może Cię zabić...
0
@q1 Jak dla mnie z polskich trenerów to Urban.Albo głośne nazwisko z zagranicy,z jakimiś sukcesami.Papszun?? Szanuję, ale dla mnie za szybko.Po drugie,kadra to całkiem co innego niż klub...
1
@Bartula Myślisz, że to kogoś interesuje??Jak już ktoś napisał, że będzie miał jeszcze więcej klientów,fallowersów itp.Ktoś kto go nie znał,a zobaczył co tam wyprawiał,to se go wygoogluje.